• Hlavná
  • Herci
  • The Untold Truth Of Tony Gonzalez’s Wife – October Gonzalez

The Untold Truth Of Tony Gonzalez’s Wife – October Gonzalez

ObsahKto je October Gonzalez?

Tony Gonzalez je veľké meno v americkom futbale, pretože má na konte množstvo rekordov a v profesionálnom futbale toho dosiahol veľa. Tu je však niekoľko faktov o jeho manželke October Gonzalez. Je herečkou a televíznou osobnosťou, ktorá je známa nielen ako Tonyho manželka, ale aj ako hosťujúca hosteska v šou Rachel Ray (2014-2016) a okrem iných úspechov aj za účinkovanie v šou Beat Shazam (2017).

Nevyslovená pravda októbra Gonzalez

October sa narodila ako October Calinda Vegas-Russell 10. októbra 1980 v Los Angeles, Kalifornia, USA, je dcérou Pat Vegas, zatiaľ čo meno jej matky médiá nepoznajú.

Len dovnútra! Október Gonzalez v našej čiernej bunde 'Natasha' Black Commander. Ako je vidieť v Celebuzz!, SheKnows a HollywoodLife….

pridané vzadu na Piatok 29. septembra 2017

Má tri sestry a brata, jedna sestra sa volá Sarah a jej brat je PJ Vegas. Jej otec Pat je legendárny hudobník a člen skupiny Redbone, ktorá je známa hitovými singlami Come and Get Your Love, Wovoka, Suzie Girl, We Were All Wounded At Wounded Knee, The Witch Queen of New Orleans a ďalšími. Pod vplyvom otcovho úspechu sa October začala zaujímať o hudbu už v ranom veku a v škole bola členkou speváckej skupiny Elementary Ensemble. Októbroví rodičia však vyvinuli drogovú závislosť a ona a jej súrodenci boli nútení presťahovať sa na Floridu, kde žili so svojím strýkom a tetou.

Išla na West Brook Senior High School a po imatrikulácii sa zapísala na University of Texas v Austine.

Ako sa stretli Október a Tony?

Po promócii získala October licenciu v barmanskej a kozmetologickej oblasti a začala pracovať v bare v Newport Beach v Kalifornii. Počas svojich barmanských dní spoznala Tonyho. Bar vlastnila bývalá basketbalová hviezda Dennis Rodman, takže Tony bol častým návštevníkom. V tom čase už bol október vo vzťahu a Tonymu ani nevenoval pozornosť. Tony však usporiadal párty a pozval October a jej vtedajšieho priateľa.

October nemala rada Tonyho činy a odmietla ho, no o rok neskôr, keď sa rozišla so svojím priateľom, prijala rande s Tonym. Tí dvaja si okamžite padli do oka a odvtedy sú spolu.

Stále nie je ženatý

Začali spolu chodiť v roku 2003 a hoci sa považujú za manželský pár, oficiálne sa nezosobášili. Napriek tomu v roku 2007 usporiadali slávnostný ceremoniál, ktorý znamenal začiatok ich zväzku. Odvtedy sa im narodili dvaja synovia a dcéra a October je nevlastnou matkou Tonyho syna Nikka z jedného z jeho predchádzajúcich vzťahov.

Októbrová kariéra Gonzaleza

Október sa okrem barmanstva od začiatku romániku s Tonym intenzívne zapája aj do sveta zábavy.

Prvýkrát sa objavila v dokumente futbalových manželiek od E! s názvom True Hollywood Story v roku 2009. Odvtedy október hosťovala v predstaveniach ako Entertainment Tonight (2014-2015), Rachel Ray (2014-2016) a bola tiež dídžejkou v šou Beat Shazam v roku 2017. Nedávno sa vyskúšala ako herečka a objavila sa v televíznom seriáli Modern Family, hoci len v menšej úlohe.

Október Gonzalez Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Október si urobila meno, aj keď je stále najlepšie známa ako spoločníčka Tonyho Gonzaleza. Jej bohatstvo rástlo s jej úspechom a odhaduje sa, že jej čistý majetok je začiatkom roku 2020 až 3 milióny dolárov.

October Gonzalez je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m), zatiaľ čo jej hmotnosť a vitálne štatistiky nie sú známe, no napriek tehotenstvám a veku si zachovala dokonalú postavu.

Október Gonzalez Záujmy, správy, fakty

October je členkou niekoľkých humanitárnych organizácií a je známa svojimi filantropickými aktivitami. Zúčastnila sa kampane PETA Radšej by som chodil nahý, ako by som mal nosiť kožušinu , a tiež podporuje nadáciu Shadow Buddies Foundation zameranú na zlepšenie života detí v núdzi. Október bol navyše hostiteľom televíznej show Pink Party, v ktorej deti a tínedžeri, ktorí v minulosti bojovali alebo bojovali s rakovinou, rozprávajú svoje príbehy.

Októbrový manžel Gonzalez, Tony Gonzalez

Anthony David Gonzalez sa narodil 27. februára 1976 v Torrance v Kalifornii v USA a má zmiešané predky, keďže má jamajské, kapverdské, škótske, afroamerické a indiánske korene. Vyrastal so svojou matkou Judy Gonzalez a bratom Chrisom v Huntington Beach v Kalifornii, kde jeho matka pracovala v dvoch zamestnaniach, aby zabezpečila jeho a jeho brata. Tony šiel na Huntington Beach High School, kde začal hrať futbal a basketbal. Počas svojej stredoškolskej kariéry Tony získal niekoľko ocenení, vrátane toho, že bol menovaný do výberu prvého tímu All-America.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Október (pre vás) Gonzalez (@octobergonz) 11. januára 2020 o 9:39 PST

Po skončení posledného ročníka bol Tony vymenovaný za atléta roka na strednej škole v Orange County, pričom sa o toto ocenenie podelil s golfistom Tigerom Woodsom. Po strednej škole sa Tony zapísal na Kalifornskú univerzitu v Berkeley, kde študoval komunikáciu, no oveľa viac sa sústredil na svoju futbalovú a basketbalovú kariéru. Do draftu NFL vstúpil v roku 1997, čím sa vzdal svojej poslednej školy na univerzite.

Kariéra a rekordy

V drafte Národnej futbalovej ligy (NFL) bol Tony zvolený Kansas City Chiefs ako celkovo 13. výber, ale vo svojom nováčikovskom ročníku mal Tony prinajlepšom priemerné čísla s 33 recepciami a dvoma touchdownmi, hoci to bolo dosť dobré na to, aby zarobil. mu miesto v NFL All-Rookie Team.

Vo svojom druhom ročníku sa zlepšil s 59 recepciami na 621 yardov a jeho tretia sezóna bola jeho prelomovým rokom, v ktorom chytil 76 recepcií na 849 yardov a 11 touch-downov, čo mu vynieslo prvý výber Pro Bowl a miesto v First- Tím All-Pro. Odvtedy má Tony vytvoriť veľa rekordov , a celkovo má na konte 14 vystúpení v Pro Bowle, kým po 17 sezónach v NFL ukončil kariéru. Za Kansas City Chiefs hral do konca sezóny 2008, keď bol vymenený do Atlanta Falcons, kde strávil zvyšok kariéry, ktorú ukončil s 1325 recepciami na 15 127 yardov.

Po odchode do dôchodku sa Gonzalez stal analytikom NFL a spolupracoval s CBS a FOX.

Obchodná kariéra, herectvo, čistá hodnota

Okrem športovej kariéry je Tony uznávaný aj za svoje obchodné aktivity. V čase, keď bol s Kansas City Chiefs, Tony založil spoločnosť poskytujúcu upratovacie služby Extreme Clean 88 a tiež spoluzaložil spoločnosť pre športovú výživu, ktorá vyrába a predáva proteínové kokteily, vitamíny a iné doplnky stravy.

Tony je tiež herec a vystupoval v niekoľkých televíznych seriáloch a filmoch, jednou z jeho hlavných úloh bol špeciálny agent Tony Francis a Paul Donovan vo filme XXX: Návrat Xandera Cagea. Tonyho čistý majetok ťažil zo všetkých jeho snáh a podľa zdrojov je čistý majetok Tonyho Gonzaleza začiatkom roku 2020 až 20 miliónov dolárov.