The Untold Truth Of T.I.'s Son – major Philant Harris

ObsahKto je major Philant Harris, syn T.I.

Major Philant Harris sa narodil v USA 16. mája 2008 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je známy len tým, že je synom T.I. , slávny americký rapper, herec a hudobný producent.

Raný život a vzdelanie

Majora vychováva spolu so svojím bratom a sestrou v USA ich matka Tameka ‚Tiny‘ Cottle, ktorá je speváčkou a členkou ženského R&B vokálneho kvinteta Xscape. Jeho rodičia sa vzali 30. júla 2010 na súkromnom obrade, ale v decembri 2016 Tameka podala žiadosť o rozvod so žiadosťou o T.I. podviedol ju pri viacerých príležitostiach, rozvod však nebol dokončený a T.I. a Tameka pracovali na náprave vecí medzi nimi.

Major má tiež dvoch nevlastných bratov zo vzťahu jeho otca s Lashon Dixon a nevlastnú sestru zo vzťahu jeho otca so speváčkou slečnou Niko.

Major v súčasnosti navštevuje základnú školu a prejavil záujem o herectvo aj spev, zatiaľ čo jeho otec hovorí, že mu dovolí vybrať si, čo chce v živote robiť, ale povzbudí ho, aby študoval na vysokej škole.

Záľuby a iné záujmy

Major hrá futbal vo svojej škole, pričom skúšal aj futbal, tenis a často hrá bedminton so svojimi priateľmi. Trávi veľa voľného času hranie videohier na svojom telefóne , pričom s mamou pozerá aj filmy a televízne seriály.

Ako väčšina jeho rovesníkov sa zvyčajne chodí hrať von, kedykoľvek mu to jeho matka dovolí, ale aj keď je vonku, on a jeho priatelia budú pokračovať v hraní hier na svojich telefónoch. Jeho otec ho pri viacerých príležitostiach vzal do svojich nahrávacích štúdií, ale Major sa zjavne príliš nezaujíma o rapovú hudbu ani o akýkoľvek druh práce.

Matematika je momentálne jeho obľúbeným predmetom a je v nej veľmi dobrý, no zároveň má záujem dozvedieť sa niečo o životnom prostredí a zvieratách.

Vek a výška

Major má 12 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 4 stopy 6 palcov (1,37 metra) a váži približne 41 kg. Od augusta 2020 čistý majetok jeho otca sa odhaduje na viac ako 50 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#Repost @majorgirl s @repostapp ・・・ Pozrite sa na tohto roztomilého @majorpharris na Deň sv.

Príspevok zdieľaný používateľom Major Harris (@majorpharris) 19. marca 2017 o 18:18 PDT

Kto je T.I.?

Clifford Joseph Harris Jr. sa narodil v Atlante v štáte Georgia USA 25. septembra 1980 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Uznanie získal v roku 2001, keď spolu s rappermi C-Rodom, Big Kuntry Kingom a Macom Boneym založil hip-hopovú skupinu P$C (Pimp Squad Click).

T.I. – alebo Tip, prezývka od jeho starého otca z otcovej strany – vychovali jeho starí rodičia z otcovej strany v Atlante, pretože jeho otec Clifford ‚Buddy‘ Harris Sr. a jeho matka Violeta Morgan boli veľmi zaneprázdnení ľudia – jeho otec pracoval v New Yorku a zomrel na Alzheimerovu chorobu . T.I. začal rapovať, keď navštevoval druhý stupeň základnej školy, a odtiaľ pokračoval na Douglass High School, ale po dvoch rokoch skončil, aby sa mohol sústrediť na svoju kariéru rappera.

Vo veku 16 rokov sa stretol s Big Kuntry Kingom a obaja začali predávať svoje mixtapes zo svojho auta – trvalo to dovtedy, kým si ich nevšimol výkonný nahrávač Kawan Prather, ktorý ich podpísal s Ghet-O-Vision Entertainment.

V roku 1999 T.I. podpísal zmluvu s Artista Records a v októbri 2001 vydal svoj debutový štúdiový album I’m Serious, ktorý sa v rebríčku Billboard Albums Chart umiestnil na 98. mieste. Keďže však album nevzbudil veľkú pozornosť, T.I. bol prepustený z Artista Records, a tak založil svoju vlastnú hip-hopovú nahrávaciu spoločnosť Grand Hustle Entertainment, ktorá pod ňou vydávala mnoho jeho nových mixtapeov.

Keď začali priťahovať pozornosť, podpísal v roku 2003 zmluvu s Atlantic Records a 19. augusta 2003 vyšiel jeho nový album Trap Muzik, ktorý sa umiestnil na 4. mieste v rebríčku Billboard Albums Chart. V novembri 2004 nasledoval jeho tretí album s názvom Urban Legend, ktorý sa umiestnil na 7. mieste v americkom rebríčku Billboard 200 – niekoľko singlov z albumu sa dostalo aj do hitparád, vrátane U Don’t Know Me, Bring Em Out a ASAP.

Začiatkom roku 2006 T.I. vydal svoj nový album King, ktorý sa umiestnil na čele rebríčka Billboard 200 s predajom viac ako pol milióna kópií len za týždeň – v tom istom roku T.I. získal cenu Grammy za najlepší rapový sólový výkon, pričom bol nominovaný na mnohé iné ceny.

3. júla 2007 vyšiel jeho piaty album s názvom T.I. vs. T.I.P. a umiestnil sa na vrchole rebríčka Billboard 200 Chart a začiatkom roka 2008 bol v domácom väzení za držbu neregistrovaných strelných zbraní a svoje nové texty začal písať doma na papier, výsledkom čoho bol v septembri 2008 album s názvom Paper Trail, jeho tretí album prvenstvo v rebríčku albumov Billboard. Dňa 1. septembra 2010 T.I. a jeho vtedajšia manželka Tameka boli zatknutí za prechovávanie drog a ako T.I. bol už v podmienke, bol odsúdený na rok väzenia. Svoj nový album No Mercy vydal z väzenia 7. decembra 2010 a dostal sa na 4. miesto v rebríčku Billboard Albums Chart – jeho ôsmy album Trouble Man: Heavy Is the Head vyšiel 18. decembra 2012 krátko po tom, čo ho prepustili z väzenia.

Niektoré z najnovších diel T.I. boli na jeho rozšírenej hre (EP) Us or Else vydanom 23. septembra 2016, jeho kompilačný album Us or Else: Letter to the System, ktorý vyšiel 16. decembra 2016, a ďalší kompilačný album Hustle Gang Presents We Want Smoke, ktorý bol vydaný 13. októbra 2017.

Je tiež hercom, svoju hereckú kariéru začal v roku 2006, keď hral v komediálnom filme ATL, zatiaľ čo jeho druhá úloha bola v životopisnom kriminálnom filme American Gangster, ktorý vyšiel v roku 2007. V roku 2010 hral v akčnom thrilleri Takers. a v roku 2013 sa objavil v kriminálnej komédii Krádež identity, v ktorej si zahrali Jason Bateman a Melissa McCarthy.

Dve z jeho novších úloh boli v komediálnom filme Get Hard a kriticky uznávanom superhrdinskom filme Ant-Man and the Wasp, obe v roku 2015.

T.I. mal spory s mnohými ďalšími rappermi, ako sú Ludacris, Lil' Flip a Shawty Lo, a bol kritizovaný za to, že vystúpil počas prezidentských volieb v USA v roku 2016, keď uviedol, že nemôže voliť ženu (Hillary Clinton). Prezident Spojených štátov amerických sa domnieva, že žena by túto prácu nemohla robiť správne – neskôr sa ospravedlnil na Twitteri. Mnoho ľudí ho kritizovalo aj za to, že nútil svoju dcéru podstupovať test panenstva niekoľko rokov, kým nedovŕšila 18 rokov.

T.I. zastavila samovraždu dvoch mužov – speváka rockovej skupiny Creed menom Scott Stapp a 24-ročného Joshuu Starksa.