The Untold Truth Of Robert Griffin III’s Wife – Grete Šadeiko

Grete Šadeiko je estónska atlétka, ktorá súťaží na celosvetových športových podujatiach v sedemboji a ktorá vzbudila záujem verejnosti sobášom s americkým futbalistom Robertom Griffinom III., ktorý hrá za Baltimore Ravens v Národnej futbalovej lige (NFL).

ObsahRaný život a rodina

Grete Šadeiko sa narodila 29. mája 1993 v Turi v Estónsku rodičom Davidovi Šadeikovi a Gritasovi Šadeiko, má staršiu sestru Grit Šadeiko a mladšiu sestru Jade Šadeiko. Pochádzali z rodiny športovcov a vyrastali v domácnosti, kde boli fitness tréningy a športové súťaže súčasťou každodenného života. Ona a Grit boli trénovaní v atletike, zatiaľ čo Jade venoval sa volejbalu .

Vzdelávanie

Vyštudovala strednú školu Turi Uhisgumnaasium v ​​Estónsku a v roku 2012 sa zapísala na Floridskú univerzitu – jej predmet ani podrobnosti o promócii nie sú známe.

Kariéra

Grete je atlétka v sedemboji v Estónsku, ktorá sa zúčastnila niekoľkých medzinárodných súťaží vrátane majstrovstiev sveta juniorov a majstrovstiev Európy do 23 rokov. Na majstrovstvách sveta v roku 2010 v kanadskom Monctone sa zúčastnila so ziskom 5705 bodov, čo ju zaradilo na 4. miesto, pár bodov od bronzovej medaily. V roku 2012 opäť reprezentovala Estónsko na Majstrovstvách sveta juniorov v roku 2012 v španielskej Barcelone, ale bohužiaľ obsadila 9. miesto.ths 5517 bodmi.

Počas svojho pôsobenia v atletickom tíme štátu Florida bola vybraná do druhého tímu v All-America po 11. mieste.thv Národnom kolegiálnom atletickom zväze vonku.

V roku 2015 sa kvalifikovala reprezentovať svoju krajinu na Majstrovstvá Európy hráčov do 23 rokov, ktoré sa konali v estónskom Talline a skončili 5.thmiesto s 5813 bodmi.

Osobný život

Za Roberta Griffina III sa vydala 12. marca 2018 v honosnom štýle svadobný obrad v Miami na Floride s približne 100 hosťami. Jej rodina prišla byť svedkom extravagantných slávností, na ktorých sa uprostred miesta, kde sa obrad konal, objavila to, čo nazývajú štvorcovou miestnosťou doslova vyrobenou z visiacich kryštálov.

Mali tiež špeciálny lightbox, kde ste si mohli vytvoriť svoje vlastné hudobné video, veľmi podobné tomu, ktoré bolo použité na Met Gala. Ich 8-mesačná dcéra Gloria bola oblečená v roztomilých šatách, ktoré ladili s krásnymi svadobnými šatami jej matky.

Grete sa zoznámila s Robertom cez populárnu aplikáciu sociálnych médií Instagram. Zasnúbili sa v máji 2017. O ich časovej osi je známe len málo, keďže Robert bol v tom čase stále ženatý so svojou prvou manželkou, ale už niekoľko mesiacov bol oddelený. Až v auguste 2016 ich videli spolu držať sa za ruky na verejnosti, ako informovali New York Daily News, a mesiac na to o nej začal uverejňovať príspevky na svojom instagramovom účte. Gretin účet na Instagrame bol vtedy ešte súkromný.

Privítali sa ďalšie dievčatko , Gameya, 7. septembra 2019 a rodina momentálne žije v Baltimore, Maryland.

Kto je Robert Griffin III?

Robert Lee RG3Griffin III sa narodil 12. februára 1990 na Okinawe v Japonsku rodičom Robertovi Griffinovi Jr. a Jacqueline Rossovej – jeho rodičia boli obaja seržanti americkej armády umiestnení v tom čase v Japonsku. Keď sa vrátili do USA, boli umiestnení vo Fort Lewis v Tacoma, Washington, potom boli pridelení do New Orleans, Louisiana. V roku 1997 jeho rodičia odišli z armády a natrvalo sa usadili v Copperas Cove v Texase.

Vysokoškolské športy

Robert bol hviezdou v troch rôznych športoch na strednej škole Copperas Cove. Zatiaľ čo vynikal v basketbale, futbale a na dráhe, bol to práve futbal, ktorý mu vydláždil cestu k náboru na vysokú školu. Niekoľko univerzít sa mu dvorilo, aby za ne hral, ​​vrátane Houstonu, Stanfordu, Illinois a štátu Washington. Najprv chcel hrať za Houston, ale keď hlavný tréner prestúpil na Baylor University, rozhodol sa tam k nemu pripojiť. Ďalším dôvodom jeho rozhodnutia bol univerzitný atletický program.

Jeho nováčikovský rok s futbalovým tímom Baylor Bears bol úspešný a v roku 2008 bol ocenený Ofenzívnym prvákom roka na konferencii Big 12.

Jeho výkon počas vysokoškolských rokov bol pozoruhodný. Aj keď sa jeho tím nedostal na národný šampionát, ukončil svoju univerzitnú futbalovú kariéru ziskom Heisman Trophy, čím sa zapísal do histórie tým, že bol prvým hráčom Bayloru, ktorý ju vyhral, ​​a tiež prvým takýmto hráčom, ktorý vynechal zápas národného šampionátu. od Tima Tebowa v roku 2007. V roku 2010 ukončil bakalársky titul v odbore politológia a v nasledujúcom roku pokračoval v magisterskom štúdiu v odbore komunikácie.

Robertov atletický rekord bol tiež pozoruhodný. Vyhral v behu na 400 metrov prekážok v NCAA Midwest Regional Championship, ako aj v Big 12 Conference Championship. Dokonca sa kvalifikoval aj na olympijské hry, no postúpil len do semifinále.

Profesionálny futbal

V roku 2012 vstúpil do draftu NFL a bol celkovo druhým výberom tímu Washington Redskins.

Mal na sebe dres s číslom 10 s Griffinom III na chrbte, čím sa stal prvým profesionálnym hráčom v štyroch hlavných športoch, ktorý pri svojom mene používal rímsku číslicu. Jeho nováčiková sezóna bola obrovským úspechom a v roku 2012 si vyslúžil titul Ofenzívny nováčik v NFL a bol vybraný do All-Rookie Teamu Asociácie profesionálnych futbalových spisovateľov (PFWA). Dostal tiež šancu byť zaradený do All-Star 2013 Pro Bowl, ale kvôli zraneniam sa mu to nepodarilo.

V nasledujúcej sezóne sa veci nevyvíjali dobre. Robert nedokázal zopakovať svoj nováčikovský výkon a jeho nie také skvelé štatistiky pokračovali aj v ďalšej sezóne. Nepomohlo mu, že sa stále zraňoval a dokonca mal v roku 2015 otras mozgu, Redskins nemali inú možnosť, ako ho v roku 2016 prepustiť do Cleveland Browns so zmluvou na 15 miliónov dolárov na dva roky.

Stal sa začiatočným obrancom tímu, no opäť sa zranil a musel byť vyradený. Po jednej sezóne ho Browns prepustili a stal sa voľným hráčom.

V roku 2018 podpísal s Baltimore Ravens ročnú zmluvu a bol záložným obrancom tímu. Počas sezóny podával dobré výkony, a tak bola jeho zmluva obnovená na ďalšie dva roky a momentálne sa mu s tímom darí výborne.

Predchádzajúci vzťah

Robert bol predtým ženatý s Rebeccou Liddicoat, milenkou z vysokej školy a spolužiačkou Baylor v roku 2013. V roku 2015 sa im narodila dcéra, ale manželstvo sa pokazilo a v roku 2016 Robert požiadal o rozvod.

Zaujímavosti

  • Grete mala byť tréning na olympiádu v roku 2020 , ale bola opäť odsunutá na vedľajšiu koľaj, keď porodila ich druhé dieťa.
  • Niektorí fanúšikovia kedysi nazvali Grete ako stroskotanca, pretože si mysleli, že práve ona bola dôvodom, prečo Robertovo prvé manželstvo nevyšlo, ale ukázalo sa, že Robert bol od svojej prvej manželky odlúčený niekoľko mesiacov predtým, ako vstúpila do obrazu. Ona však bola dôvodom, prečo požiadal o rozvod, pretože chcel byť slobodný a slobodne ju prenasledovať bez akýchkoľvek právnych problémov. Jeho prvá manželka bola údajne rozvodom zaslepená a dúfala, že sa s ním uzmieri.
  • Greteino meno bolo vytetované na Robertovom ramene a neskôr sa odvďačila tým, že jeho meno mala aj na ruke.

pridané Robert Griffin III na štvrtok 25. júla 2013

Aktivita na sociálnych médiách

So svojím účtom na Instagrame @ GretegIII je dosť aktívna, ale nie taká aktívna ako Robert. Väčšina jej príspevkov sa týka jej rodiny, najmä jej dcér.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 10 palcov (1,78 m), váži 127 libier (58 kg) a má dobre tvarovanú postavu. Grete je beloška a má blond vlasy a zelené oči.

Čistý majetok

Neexistujú žiadne informácie o skutočnom čistom majetku Grete, ale zdrojov odhadla čistý majetok svojho manžela k júnu 2020 na 13 miliónov dolárov s platom 5 miliónov dolárov.