The Untold Truth Of Prettymuch's Member – Austin Porter

ObsahRaný život a vzdelanie

Austin Dale Porter sa narodil 14thaugusta 1997 v Charlotte v Severnej Karolíne v USA Billovi a Tine Porterovým. Je prostredným dieťaťom svojej rodiny, so starším bratom menom Mason Austin Porter je americký profesionálny spevák a tanečník, najlepšie známy ako člen popovej chlapčenskej skupiny Simona Cowella. PRETTYMUCH , pod značkou Syco Music Label.

Austin Dale Porter sa narodil 14thaugusta 1997 v Charlotte, Severná Karolína, USA Billovi a Tine Porterovým. Je prostredným dieťaťom svojej rodiny so starším bratom menom Mason a mladším bratom Ryanom. Austin strávil väčšinu svojho detstva v meste Mount Pleasant a navštevoval Mount Pleasant High School. Bol veľmi aktívnym dieťaťom a venoval sa rôznym športom ako basketbal, futbal a bejzbal.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Učiť sa znamená rásť!

Príspevok zdieľaný používateľom Austin Porter (@theaustinporter) 16. januára 2020 o 11:57 PST

Už od útleho veku mal veľký záujem o vystupovanie v hudbe a tanci a ako 10-ročný začal hrať na bicie a tancovať, ako aj účinkovať po boku svojej matky v kostolnom zbore. Spočiatku ho priťahovali žánre hudby Rap a Hip Hop, ale ako rástol, pop a R&B ho fascinovali viac. Naučil sa tiež hrať na gitare a klavíri.

Kariéra

Spevácka kariéra

Len vo veku 14 rokov sa venoval písaniu piesní a dokonca začal nahrávať svoje vlastné piesne, keď tancoval v skupinách. Súčasne zverejnil na internete covery hitov vrátane skladieb od Ariany Grande, Owl City a Adele. Okrem toho na svojich obaloch spolupracoval s inými umelcami ako Camryn Boci, Tyler a Ryan.

Dňa 7thdecembra 2013 vydal Porter svoj debutový album s názvom Jedna láska pod značkou Hypnotic Melodies Entertainment Label, ktorá obsahuje desať skladieb vrátane Dreamers, Don’t Stop the Music, Turn it Up and Out by the Ocean. V roku 2014 vystúpil na Dream Big Tour aj na OMG Music Feste. V tom istom roku sa vydal na svetové turné ako predchodca Aarona Cartera a potom ako sólový umelec, ktorý pokračoval aj v nasledujúcom roku.

Nakoniec v roku 2016 objavil jeho talent anglický obchodník a nahrávač Simon Cowell a dostal príležitosť zúčastniť sa konkurzu na miesto v Simonovej kapele. Austin bol následne vybraný spolu s Brandonom Arreagom, Nickom Marom, Edwinom Honoretom a Zionom Kuwonuom, aby vytvorili americko-kanadskú popovú chlapčenskú skupinu PRETTYMUCH pod Syco Music a Columbia Records.

Bolo rozhodnuté, že kapela bude sídliť v Los Angeles v Kalifornii a členovia kapely budú zdieľať domov a pracovať na svojej hudbe.

Čoskoro nato začali priťahovať veľkú pozornosť fanúšikov na sociálnych sieťach pre svoje tanečné videá, vrátane pocty pre Michaela Jacksona a Bruna Marsa a cover verzie piesní ako Attention. V júli 2017 vydali svoje debutový singel s názvom Chcel by vám to vadiť, pričom ju predviedli v roku 2017 na Teen Choice Awards, MTV’s Total Request Live a na udeľovaní cien MTV Video Music Awards 2017. Neskôr bola zverejnená na videu v réžii Emila Navu a ovplyvnená videami chlapčenských skupín z predchádzajúcich desaťročí a ukazuje zábery chlapcov na výlete, skáču cez seba a tancujú. V októbri vydali svoj druhý singel a video s názvom Učiteľ, popisované ako takmer identické s Where They @ od Dead Obies, a o pár týždňov neskôr Open Arms.

V tom istom roku skupina absolvovala turné po USA Prehliadka VŠADE . Medzi ďalšie vystúpenia patrilo finále 14. série The X Factor UK, Good Morning America a The Late Late Show s Jamesom Cordenom. V apríli 2018 vydali svoje prvé EP s názvom PrettyMuch an EP, ktoré obsahovalo single 10 000 Hours, Solita a Summer on You. Po ich Funktion Tour vyšlo druhé EP s názvom Phases a pozostávalo zo šiestich skladieb ako One Shot a Temporary Heart.

Ich tretí, Prehliadka FOMO videl Kenzie Ziegler ako svoj úvodný počin v Texase, po ktorom nasledovalo vydanie ich tretieho EP s názvom INTL:EP v novembri 2019, ktoré zahŕňalo spoluprácu s umelcami ako CNCO, NCT Dream, Luísa Sonza a Iñigo Pascual. Do roku 2020 skupina vydala celkovo 15 videoklipov, 18 singlov a tri EP.

Vzťahy

Bývalá priateľka — Fiffany Luu

Austin začal chodiť s ázijsko-americkou herečkou a modelkou Fiffany Luu v roku 2017. Dvojica spolu chodila do mája 2018, kedy bola odhalené že speváčka videla za chrbtom iné dievčatá. V príbehu o nej Instagramový účet , údajne napísala: „...prestaň ma označovať na fotkách s mojím bývalým. Nerád by som bol spájaný so sociopatmi a podvodníkmi... A áno, hovorím o Austinovi Porterovi. Ďalej vysvetlila: ‚Áno, Austin ma podvádzal s viacerými dievčatami na ich malých domácich večierkoch‘.

Súčasná priateľka — Ansley Mitchell

Niekoľko mesiacov po rozchode s Fiffany začal Porter chodiť s Ansley Mitchell, o ktorej sa toho veľa nevie, okrem toho, že má nasledovníkov. Instagram 35 000 sledovateľov a na iných stránkach sociálnych médií. Pár svoj vzťah ochotne zverejňuje, často zdieľa svoje romantické výlety a vyznáva si lásku na sociálnych sieťach.

Od roku 2020 sú hrdličky stále silné a sú hrdými rodičmi dvoch rozkošných psov, z ktorých jeden sa volá Sushi. V súvislosti s tým sa hovorilo, že žijú spolu, ale tieto klebety ešte nie sú potvrdené.

Ocenenia a úspechy

 • Singel od PRETTYMUCH, by You Mind, sa dostal do Top 100 v UK Singles Chart a na vrchol rebríčka Billboard's Mainstream Top 40. Ďalší singel, Nikdy viac s French Montanou na 77. miestethna rovnakom zozname.
 • Kapela bola nominovaná na ocenenia ako Best Boy Band, Choice Music Group a Push Artist of the Year na iHeart Radio Music Awards, Teen Choice Awards a MTV Video Music Awards.

Fundraisingové podujatie

V rozhovore pre PEOPLE Porter prezradil, že matke jeho priateľky diagnostikovali rakovinu a že kvôli tejto chorobe už mnohých stratil. Jeho láska k maľbe ho priviedla k myšlienke fundraisingu, ktorá by nepochybne pomohla ľuďom v komunite.

Povedal: „... mal som doma asi 80 plátien, ktoré boli hotové. Povedal som si: ‚Už neviem, kam ich zavesiť.‘ Potom som si [pomyslel], možno by som mal urobiť umeleckú galériu a urobiť to pre charitu – to by bolo choré. Jeho spoluhráči súhlasili a usporiadali charitatívnu akciu, ktorá zahŕňala aukčnú noc, umeleckú galériu a prehliadku ich nového EP. Efektívne vyzbierali viac ako 5 000 dolárov vo finančnej zbierke pre Centrum liečby a výskumu rakoviny City of Hope v južnej Kalifornii. Kapela plánuje akciu zopakovať a urobiť ju ešte lepšou ako prvýkrát. Zapnuté toto oficiálna stránka, zbierka umenia ručne vyrobeného kapelou je na aukcii a celý výťažok má byť venovaný mestu Nádej.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

 • Austin je fanúšikom Japoncov a ich kultúry, konkrétne anime, a jeho obľúbeným anime je Sword Art Online (SAO).
 • Má takmer 500 000 sledovateľov Instagram účet a rovnako veľkú základňu fanúšikov Twitter a Facebook .
 • Fanúšikovia kapely si hovoria BEANZ .
 • Dungeons and Dragons (DAD) je jeho obľúbená videohra.
 • Skateboarding je jeho obľúbený šport.
 • Spevák je tiež milovníkom zvierat, doma má množstvo mačiek a psov.
 • Kvôli skúsenostiam so šikanovaním v detstve sa pravidelne dobrovoľne hlási do projektu You Are Loved v snahe bojovať proti šikanovaniu a šíriť láskavosť.
 • Porter si užíva dojmy a dokonca dokáže napodobniť Marge Simpsonovú z populárnej šou Simpsonovci.
 • Podľa spoluhráčov z kapely má väčšinou dobrú náladu a vždy poteší ostatných.
 • Je najstarším členom PRETTYMUCH, po ňom nasleduje Nick Mara.
 • Je veľkým fanúšikom Pokémonov, jeho obľúbeným je Charizard.

Austin Porter

pridané 𝙋𝙍𝙀𝙏𝙏𝙔𝙈𝙐𝘾𝙃 𝐏𝐡𝐚𝐬𝐞𝐬 na Utorok 24. marca 2020

Vzhľad a štýl oblečenia

Austin je muž americkej národnosti a kaukazského etnika. Spevák je vysoký 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži asi 63 kg. Má štíhlu postavu s telesnými mierami 39-31-14. Je tmavohnedý, prírodný brunet, ale často si farbí vlasy na blond a iné farby. Medzi jeho charakteristické črty patria vlasy po ramená a výrazná čeľusť. Okolo Austinovho tela je množstvo tetovaní, najnovšie je tetovanie a slza . Od roku 2020 má Austin 23 rokov – jeho hviezdnym znamením je Lev.

Čistá hodnota a plat

Porterovým primárnym zdrojom príjmu je jeho kariéra speváka a tanečníka. Podľa smerodajný zdrojov, jeho čistý majetok sa odhaduje na impozantné 2 milióny dolárov. Niet pochýb o tom, že toto číslo bude stále stúpať, pretože sa predpokladá, že jeho kapela dosiahne úspech bývalej medzinárodnej chlapčenskej skupiny Simona Cowella One Direction. Ďalším zdrojom príjmov je skupina YouTube kanál, ktorý zarobí približne 45 000 USD ročne.