• Hlavná
  • Herci
  • The Untold Truth Of Petra z „Treadstone“ – Emilia Schüle

The Untold Truth Of Petra z „Treadstone“ – Emilia Schüle

Obsah

Kto je Emilia Schuele?

Emilia Schüle je nemecká herečka ruského pôvodu, ktorú svet asi najviac pozná ako Mladá Petra z televízneho akčného seriálu Treadstone. Širšej verejnosti sa predstavila úlohou Sophie vo filme Gangy, ktorý jej okrem iných úloh počas kariéry priniesol aj úspech.

Nevyslovená pravda Emilie Schüleovej - Vek, detstvo, rodina

Emilia Schüle sa narodila 28. novembra 1992 v Blagoveščensku v Rusku do rusko-nemeckej rodiny, ale vo svojej rodnej krajine strávila len rok, kým sa rodina presťahovala do Nemecka a usadila sa v Berlíne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@bulgari Snap snap and off again ✌ S týmto účesom som tak naladená na leto

Príspevok zdieľaný používateľom Emília Schueleová (@emilia.schuele) 15. mája 2020 o 6:45 PDT

V dôsledku tohto skorého presunu sa Emilia naučila nemčinu, ruštinu, angličtinu a dokonca aj francúzštinu. Ako vyrastala, Emilia začala prejavovať záujem o divadelné umenie a keď mala sedem rokov, začala navštevovať hodiny tanca so zameraním na balet a moderný tanec.

Začiatky kariéry

Emiliin záujem o herectvo postupne stúpal a v roku 2005 sa zapojila do workshopu Talents Getting Started a v tom istom roku debutovala v reklame pre Arcor. Čoskoro nasledovalo niekoľko ďalších reklám pre značky ako IKEA, Clearasil a Deutsche Telekom.

Potom v nasledujúcom roku debutovala ako profesionálny herec v krátkom filme Nichts Weiter Als, ktorý bol uvedený na Berlinale, pričom v roku 2007 mala dve spoločné úlohy v televíznych filmoch – Guten Morgen, Herr Grothe a Manatu-Nur. Die Wahrheit Rettet Dich. Nasledujúci rok priniesol jej prvú prelomovú rolu, ako Mila vo filme Freche Mädchen, zatiaľ čo v roku 2009 pokračovala vo svojom vzostupe k sláve s časťou hlavnej ženskej postavy Sofie vo filme Gangy a získala pochvalu za svoj výkon.

Vystúpte na výslnie

Rok 2010 priniesol mladej Emílii nové úspechy, keďže bola Juliou vo filme Rock It! a zopakovala si rolu Mily v pokračovaní Freche Mädchen 2. Okrem toho sa objavila v televíznom filme Popoluška a potom v roku 2011 hrala v televíznom filme Vermisst- Alexandra Walch, 17, o nezvestnom dievčati. Film získal niekoľko ocenení a dostal Emiliu na pokraj slávy. O rok neskôr si zahrala vo filme Nemez po boku Marka Filatova a Alexa Brendemühla.

Potom bola vybraná pre úlohu Vanessy v televíznom komediálnom seriáli Add a Friend v roku 2012 a do roku 2014 sa objavila v 28 epizódach oceneného seriálu, čo ešte viac zvýšilo jej popularitu.

Nasledujúci rok bola hlavnou ženskou postavou v nemeckom westernovom filme In Einem Wilden Land a v nasledujúcich rokoch pokračovala vo svojom nespochybniteľnom vzostupe hviezd, pričom hrala v mnohých populárnych nemeckých filmových produkciách, ako napríklad v ocenenom Berlin One v roku 2015, potom v roku 2016 v trileri LenaLove a po ňom Point Blank – ďalší film, ktorý získal množstvo víťazstiev na rôznych festivaloch a v tom istom roku sa objavil aj vo fantasy filme Smaragdgrün.

V roku 2017 Emilia pracovala na viacerých projektoch, napríklad na sci-fi filme Jugend Ohne Gott.

Pokračujúci úspech

Hoci mala úspech počas 10. rokov 20. storočia, skutočne sa presadila až v roku 2019, keď bola vybraná pre rolu Mladej Petry v televíznom seriáli Treadstone, kde sa objavila vo všetkých 10 epizódach vysoko uznávaného seriálu, čo jej pomohlo zabezpečiť si aj ďalšie úlohy. séria je spin-off zo série filmov Bourne Identity. Naposledy bola Lýdiou vo filme Narcis a Goldmund a Franziska v Hallo Again, obe v roku 2020.

V súčasnosti pracuje na niekoľkých projektoch, vrátane filmov Wunderschön a Die Vergesslichkeit der Eichhörnchen, ktoré sú oba v postprodukcii, a čaká na dátum vydania v závislosti od uvoľnenia obmedzení v súvislosti s pandémiou Covid-19. Okrem toho pracuje aj na televíznom miniseriáli Ku'damm 63, ktorý je teraz v predprodukcii.

Emilia Schüle Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Emiliina kariéra za posledných pár rokov veľmi pokročila a teraz je jednou z rastúcich herečiek z Nemecka. Jej čistý majetok sa od polovice roku 2020 odhaduje na 3 milióny dolárov.

Emilia je vysoká 5 stôp 4 palce (1,64 m), pričom váži približne 103 libier ~ 47 kg. Jej vitálne štatistiky sú neznáme, no má nápadne štíhlu postavu. Jej oči sú hnedé, zatiaľ čo má blond vlasy.

Emilia Schuele Osobný život, zoznamka, priateľ

Najznámejšia verejná romantika Emilie bola s nemeckým hercom Jannisom Niewohnerom, obaja začali svoj vzťah v roku 2008 a ďalších osem rokov si užívali jeden druhého. Po niekoľkých nezhodách sa však Emilia a jej partner rozišli bez udania oficiálneho dôvodu, no naďalej spolu pracovali a doteraz spolu účinkovali v piatich filmoch.

Bez ohľadu na to, niektoré správy naznačujú, že Emilia je lesbička, pretože podporuje komunitu LGBTQ prostredníctvom príspevkov na sociálnych médiách.

Emilia Schüle Správy, fakty

Emiliina rola v Treadstone ju urobila populárnou po celom svete, predstavenie bolo zrušené už po jednej sezóne, napriek jej popularite, dôvodom bol pokles sledovanosti, keď sa sezóna blížila ku koncu, a rozhodnutie USA Network už nevysielať dlhotrvajúce scenáristické drámy.

pridané Emília Schueleová na štvrtok 21. septembra 2017

Emilia je okrem herectva aj ambasádorkou BVLGARI a Planet Deutschland. Do médií sa dostala aj vďaka úspechu filmu Narcis a Goldmund, ktorý je jedným z filmov, na ktorých úzko spolupracovala so svojím bývalým priateľom Jannisom Newohnerom.

Emilia získala niekoľko ocenení vrátane ceny Zlatá sliepka za prácu na filme Tramfabrik (2019).

Je veľmi aktívna na platformách sociálnych médií a ovplyvňuje veľa mladých ľudí, aby nasledovali jej kroky k úspechu.