• Hlavná
  • Herci
  • The Untold Truth Of ‘Nancy Drew’ Star – Alex Saxon

The Untold Truth Of ‘Nancy Drew’ Star – Alex Saxon

ObsahKto je Alex Saxon? Wiki Bio

Alex Saxon sa narodil v Liberty, Missouri USA, 10. septembra 1987 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. On je herec , ktorý je snáď najznámejší pre jeho stvárnenie Acea vo fantasy mysterióznej sérii Nancy Drew, ktorú vytvorili Noga Landau, Stephanie Savage a Josh Schwartz a ktorá sa vysiela od roku 2019. V seriáli si zahrali aj Kennedy McMann, Leah Lewis, Maddison Jaizani a Eden Summer Gilmore, ktorá bola nominovaná na cenu pre mladého umelca za najlepší výkon opakujúceho sa tínedžerského umelca – televízny seriál. a cenu Young Entertainer Award za najlepšiu hosťujúcu mladú herečku v hlavnej úlohe – televízny seriál. Príbeh sleduje tínedžerku, ktorá chce opustiť svoje rodné mesto, aby mohla študovať na vysokej škole v inom meste, ale je nútená zostať doma kvôli „záhade nadprirodzenej vraždy“.

pridané Alex Saxon na Štvrtok 9. októbra 2014

Raný život a vzdelanie

Alex bol vychovávaný v Liberty ako jedináčik jeho rodičmi, ktorí boli obaja divadelní herci, a ktorí ho často brávali pozerať sa na ich vystúpenia v miestnom divadle. Alex nastúpil do dramatického krúžku svojej základnej školy krátko po zápise a vo veku ôsmich rokov tiež debutoval na javisku v miestnom divadle. Odvtedy sa herectvu venoval denne, popri tom sa venoval aj tancu. Alex navštevoval miestnu strednú školu a začal byť fyzicky aktívny aj hraním rôznych športov, pretože chcel zostať vo forme najmä kvôli svojej začínajúcej hereckej kariére. Po imatrikulácii v roku 2005 sa zapísal na William Jewell College, kde absolvoval magna cum laude odbor Aplikované kritické myslenie a bádanie a psychológiu, zatiaľ čo jeho vedľajšia štúdia bola chémia.

Len mesiac po promócii sa Alex presťahoval do Los Angeles v Kalifornii.

Úlohy vo filmoch

Alex pracoval v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživil, predtým, ako sa v roku 2012 objavil vo filme ako Ace #2 v komédii Experiment s Oliviou, v ktorej hrali Skye Noel, Jen Lilley a Brett Maumayr, má asi 27 rokov. dievča, ktoré sa rozhodne mať prvýkrát sex so svojím priateľom – film neupútal veľkú pozornosť.

Nasledujúci rok sa objavil ako mladý Paul Holt v dramatickom filme Chapman, ktorý napísal a režíroval Justin Owensby a v ktorom si zahrali Jesse Johnson a Christopher Masterson, a sleduje život zámočníka Alexa Fletchera.

Alexova ďalšia rola bola v dramatickom filme The Advocates o právničke, ktorá sa spojí s bývalým odsúdeným, aby pomohla obetiam zločinov. V roku 2014 si zahral Brandona hororový triler Compound Fracture réžia Anthony J. Rickert-Epstein, v ktorej si zahrali Tyler Mane a Muse Watson a ktorá sleduje Michaela, ktorý sa vracia domov, pretože jeho sestra Chloe zomrela po rokoch strávených preč. Nasledujúci rok sa objavil ako Max v krátkom hororovom filme Scream: Killer Party, v ktorom hrali Sterling Brim a Chanel West Coast, ktorí sú dnes najznámejšími ako moderátori komediálnej show The Ridiculousness.

Alexova posledná filmová rola bola v roku 2017, keď stvárnil hlavnú postavu Jasona v romantickom kriminálnom filme Coin Heist, ktorý napísala a režírovala Emily Hagins a v ktorom si zahrali aj Alexis G. Zall a Sasha Pieterse. Film sleduje štyroch tínedžerov, ktorí sa snažia ukradnúť z mincovne USA, a na webovej stránke IMDb.com má hodnotenie 4,8/10.

Alexove úlohy v televíznych seriáloch

Alex debutoval v televíznom seriáli v roku 2011, keď stvárnil Upírskeho chlapa v epizóde I Am Jenna Hamilton z romantickej komediálnej série Awkward, v ktorej hrali Ashley Rickards a Beau Mirchoff, a je o 15-ročnom dievčati, ktoré sa stalo populárnym. na strednej škole, keď jej rovesníci začali veriť, že sa pokúsila spáchať samovraždu.

Séria získala dve ceny a bola nominovaná na ďalších osem.

V roku 2014 bol Alex hosťom v talkshow Wolf Watch a v roku 2015 bol pozvaný, aby stvárnil Gabriela Osbourna v epizóde Byzantium of the kritikou uznávaný kriminálny mysteriózny seriál Mentalista , ktorú vytvoril Bruno Heller a v ktorej si zahrali Simon Baker, Robin Tunney a Tim Kang. Séria je o mužovi, ktorý pred zavraždením jeho manželky predstieral, že je jasnovidec, a ktorý teraz spolupracuje s políciou na nájdení jej vraha – séria získala štyri ceny a bola nominovaná na 15 ďalších, vrátane Zlatého glóbusu pre Simona. za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – dráma.

Alex sa objavila ako Chloe v dvoch epizódach kriminálneho seriálu Ray Donovan, ktorý bol veľkým úspechom, pretože získal štyri ocenenia vrátane Zlatého glóbusu a bol nominovaný na 42 ďalších cien.

Alex bol potom obsadený do svojej prvej hlavnej úlohy v seriáli v roku 2015, keď hral Maxa vo všetkých 36 epizódach dramatického seriálu Hľadá sa Carter, v ktorom si zahrali aj Kathryn Prescott a Cynthia Watros, a je o tínedžerke, ktorá sa dozvie, že bola unesená. dieťa a teraz hľadá svojich biologických rodičov. V roku 2016 Alex hosť hral ako Joey Richards v epizóde Recon by Fire z akčnej série Shooter.

Jeho súbežný pozoruhodný výkon bol v romantickom seriáli The Fosters, v ktorom stvárnil Wyatta v 28 epizódach medzi rokmi 2013 a 2018 – v seriáli tiež hrali Teri Polo a Sherri Saum a získal sedem ocenení, pričom bol nominovaný na 32 ďalších.

Jedna z jeho najnovších úloh v televíznom seriáli bola v kriminálnej záhade The Fix, v ktorej v roku 2019 stvárnil vedľajšiu postavu Gabriela Johnsona v 10 epizódach.

Alex sa tiež objavil v niekoľkých talk show, vrátane Celebrity Page, Entertainment Tonight Canada a Entertainment Tonight, medzi inými.

Milujte život a vzťahy

Alex už niekoľko rokov tvorí pár s Hannah Marks, americkou herečkou, filmovou režisérkou a producentkou. Nehovorili o tom, ako sa zoznámili, ale všeobecne sa verí, že to bolo v roku 2015 na natáčaní filmu, v ktorom boli obaja obsadení, a odvtedy sa spolu zúčastnili väčšiny podujatí na červenom koberci.

Hannah sa narodila v Santa Monice v Kalifornii v USA 13. apríla 1993 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť.

Stala sa populárnou hneď, ako sa narodila, pretože je dcérou Nova Ball, herečky na dôchodku. Hannah je dnes snáď najznámejšia za úlohy v akčnom dobrodružnom sci-fi filme The Amazing Spider-Man v roku 2012, v akčnom dobrodružnom komediálnom seriáli Dirk Gently's Holistic Detective Agency, v ktorom hrala ako Amanda Brotzman v roku 2017, a v hororovom trileri Daniel Is't Real, ktorý vyšiel v r. 2019.

Alex a Hannah spolu údajne žijú od polovice roku 2019.

Záľuby a iné záujmy

Alex rád trávi svoj voľný čas vonku a je proti používaniu sociálnych sietí, preto na žiadnych nie je aktívny. So svojimi priateľmi hrá viacero športov, vrátane futbalu a bejzbalu, pričom má tiež štyri až päť tréningov v posilňovni týždenne, teda jeho svalnaté telo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Úžasné miesto, kde byť v tejto dobe.

Príspevok zdieľaný používateľom Alex Saxon (@official_alexsaxonn) 6. apríla 2014 o 14:49 PDT

Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch, aby nakrúcal pre svoje filmy a televízne seriály, zatiaľ čo navštívil mnoho európskych krajín vrátane Anglicka a Francúzska. Je milovníkom zvierat a má psieho miláčika.

Vo svojom voľnom čase Alex rád pozerá televízne seriály – dva z jeho obľúbených sú Prison Break a Černobyľ, pričom rád sleduje aj celovečerné filmy, a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Johnny Depp a Natalie Portman. Niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú franšízové ​​Piráti z Karibiku, V ako Vendeta a Leon The Professional.

Alexov čistý majetok a vzhľad

Alexov čistý majetok je odhaduje na približne 2 milióny dolárov od júna 2020. Má hnedé vlasy a modré oči, pričom je vysoký 1,83 m. Alex má 32 rokov.