• Hlavná
  • Hráči
  • The Untold Truth Of Marcus Hill's (Dyrus) Girlfriend – Emiru

The Untold Truth Of Marcus Hill's (Dyrus) Girlfriend – Emiru

ObsahKto je priateľka Marcusa Hilla (Dyrus) Emiru? Wiki Bio

Emiru sa narodila vo Wichite v Kansase USA 3. januára 1998 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je to hráčka , ktorá je najznámejšia pre svoj kanál Twitch, na ktorom väčšinou vysiela naživo pri hraní populárnej videohry League of Legends (LoL). Emiru spustila svoj kanál 15. mája 2015 a odvtedy streamovala 34 hodín a získala takmer 210 000 sledovateľov. Najvyšší počet jedinečných divákov, ktorí mala na svojom livestreame, je 1 742, pričom jej priemerný prírastok sledovateľov je momentálne 2 683 mesačne. Emiru zvyčajne streamuje každý deň okrem nedele, kedy trávi čas so svojimi priateľmi a rodinou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Privádza ma do šialenstva, ako instagram mierne desynchronizuje zvuk mojich videí

Príspevok zdieľaný používateľom lil vajíčko (@emiru.jpg) 10. júla 2020 o 15:09 PDT

Detstvo a vzdelanie

Emiru vychovávali ako jedináčik vo Wichite jej otec, obchodník, a matka právnička – keďže jej rodičia trávili väčšinu času prácou, kým vyrastala, Emiru našla útechu pri hraní videohier. Počas štúdia na strednej škole bola fyzicky aktívna, hrávala futbal a tenis a svoj voľný čas zvyčajne trávila s chlapcami športovaním a rozprávaním o videohrách. Po imatrikulácii v roku 2016 sa na sklamanie svojich rodičov rozhodla nenavštevovať vysokú školu, ale radšej sa sústrediť na svoju kariéru na internete.

Kariéra na internete

Emiru spustila svoj kanál YouTube 26. júna 2013 a odvtedy získala viac ako 140 000 odberateľov a takmer 8,5 milióna zhliadnutí všetkých svojich videí dohromady. Väčšinou nahráva obsah súvisiaci s videohrou Leagues of Legend alebo s jej každodenným životom. Emiru odovzdala svoje prvé video (STARÉ/ZASTARANÉ) AKO SI MÁM MAKEUP 3. novembra 2016, ktorý odvtedy videl takmer pol milióna krát, pričom dve z jej dnes najobľúbenejších videí sú IRL AHRI ♡ Emiru Stream Highlights + Ahri Cosplay! ktorý bol od 4. februára 2017 videný takmer 650 000-krát, a EMIRU ♡ XAYAH Cosplay Makeup Transformation / Styling parochne, ktorý bol od 3. júna 2017 videný takmer 600 000-krát.

Peniaze zarába aj na Instagrame, keďže jej účet sleduje viac ako 170 000 ľudí a používa ho najmä na nahrávanie svojich cosplay obrázkov, ako aj svojho domáceho králika. Jej účet na Twitteri sleduje viac ako 100 000 ľudí.

Milovať život a vzťah s Marcusom Hillom

Marcus a Emiru sa stretli na cosplay akcii v júni 2016, ktorú predstavil ich spoločný priateľ, a keďže Emiru je veľkým fanúšikom hry League of Legends, už vedela o Marcusovi, ktorý je profesionálnym hráčom známym pod prezývkou ‚Dyrus‘. Tí dvaja spolu chodia štyri roky , ale v apríli 2020 Marcus psychicky zranil Emiru, ako uviedol vo svojom tweete, a vysvetlil, že je ochotná dať mu druhú šancu.

Napísal tiež o tom, ako bude hľadať terapiu, a všeobecne sa verí, že Emiru „duševne bolelo“ to, že napísal v tweete o tom, že chce spáchať samovraždu – tento tweet medzitým Marcus vymazal.

Emiru mal pred stretnutím s Marcusom jediný dlhodobý vzťah a títo dvaja spolu chodili viac ako dva roky, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Záľuby a iné záujmy

Emiru miluje navštevovanie cosplay akcií – obliekanie je jedným z jej hlavných koníčkov a bola po celých USA, aby sa zúčastnila rôznych cosplay akcií.

Tiež rada sleduje anime a japonské filmy, pričom medzi jej obľúbené patria Cowboy Bebop a Death Note, zatiaľ čo ju zaujíma sledovanie filmov Studio Ghibli, ako napríklad Howl’s Moving Castle a Princess Mononoke. Emiru je milovníčkou zvierat, medzi jej obľúbené patria delfíny a žirafy, zaujíma sa aj o rastliny a plánuje začať pracovať na vlastnej záhrade.

Niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robin Williams, Meryl Streep a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dobré ráno Vietnam, Diabol nosí Pradu a V ako Vendeta.

Čistý majetok Emiru a Marcusa

Čistý majetok Emiru sa k júnu 2020 odhaduje na viac ako 300 000 dolárov, zatiaľ čo Marcusov čistý majetok je údajne okolo 1 milióna dolárov. Emirina farba vlasov je hnedá, zatiaľ čo jej oči sú modré a jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m).

Kto je Marcus Hill? Wiki Bio

Marcus ‚Dyrus‘ Hill sa narodil v Honolulu na Havaji 30. marca 1992 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je profesionálnym hráčom videohry League of Legends a hviezdou Twitchu, ktorá je snáď najznámejšia pre svoje skvelé herné schopnosti.

Marcusa vychovávali v Honolulu ako jedináčik jeho otec Mark, ktorý je majiteľom inštalatérskej firmy, a jeho matka Sandy, ktorá vo firme tiež pracuje.

Začal hrať videohry vo veľmi ranom veku a keď dosiahol strednú školu, už bol jedným z najlepších hráčov na škole. Po imatrikulácii v roku 2010 sa Marcus rozhodol zamerať na svoju kariéru hráča, a nie splniť otcovo želanie pracovať v jeho spoločnosti.

League of Legends začal hrať ešte v beta fáze a jeho obľúbeným hrdinom je odvtedy Singed. Marcus najprv začal hrať za profesionálny tím Všetko alebo nič ako ich podporný hráč a potom, čo sa tím rozpadol, sa pripojil k Epic Gamer a hral ako ich top laner. Potom sa pripojil k slávnej hernej skupine Team SoloMid a vyhral s nimi jarný split 2014, ako aj letný split, pričom vyhrali mnoho ďalších turnajov, vrátane jarného NA LCS 2015 a svetového finále Intel Extreme Masters Season IX Katowice. .

Keďže v roku 2016 odišiel z profesionálneho hrania, Marcus sa v súčasnosti zameriava na svoj kanál Twitch, ktorý bol spustený 27. apríla 2012 a ktorý v súčasnosti sleduje takmer 1,5 milióna ľudí, vďaka čomu je vlastníkom 69. najsledovanejšieho kanála na stránke. Strávil 260 hodín živého vysielania, pričom jeho najvyšší počet jedinečných divákov na jednom streame bol 3 161, pričom ho možno niekedy vidieť streamovať aj viac ako 10 hodín za jediný deň. V súčasnosti sa zameriava na živé vysielanie, pričom hrá rôzne hry, ako napríklad Escape from Tarkov, Valorant a Ratropolis.