The Untold Truth of JoeysWorldTour – Age, Weight, Wife, Wiki

ObsahKto alebo čo je JoeysWorldTour?

Joseph Leon Hernandez sa narodil 22. apríla 1964 v San Diegu v Kalifornii v USA. Je šéfkuchár a catering, no najznámejší je ako osobnosť a vďaka svojmu YouTube kanálu s názvom JoeysWorldTour. Primárne nahráva videá s recenziami noviniek zo špičkových reštaurácií alebo zariadení rýchleho občerstvenia v krajine. Príležitostne nahráva aj ďalšie videá vrátane výziev s jedlom, cestovania, vlogov a iných.

The Wealth of Joeys WorldTour

Začiatkom roku 2020 má JoeysWorldTour čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 100 000 dolárov, ktorú zarobila najmä úspešná kariéra online.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pozrite si moju novú recenziu jedla na Joeys World Tour @YouTube Taco Bell's Double Chalupa!

Príspevok zdieľaný používateľom Jozef Hernandez (@joeysworldtourfoodreviews) 22. júna 2017 o 19:15 PDT

Hoci rast jeho kanála znamenal aj vyššie príjmy, priznal, že mu to ako zdroj príjmu nestačí, a tak stále pracuje ako šéfkuchár a catering, čo pomáha pri budovaní jeho stále relatívne skromného bohatstva.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Joey vyrastal v San Diegu a miloval to tam, a keď sa na nejaký čas odsťahoval, vrátil sa do svojho rodného mesta, pretože nevedel nájsť inú lepšiu lokalitu na život. V mladom veku miloval jedlo a mal silnú vášeň. pre kulinárske umenie. Po maturite na strednej škole sa zapísal na Štátnu univerzitu v San Diegu.

Na začiatku si nemyslel, že kariéra v potravinárskom priemysle je životaschopná, a tak prestúpil na Grossmont College so sídlom v El Cajone, kde získal titul z politológie a antropológie. Po roku kurzu si uvedomil, že nie je šťastný, a potom sa plne venoval jedlu a prešiel do Mission College v Santa Clare, aby dokončil pridružený titul v kulinárskom umení a po absolvovaní školenia sa stal šéfkuchárom. Potom začal pracovať na plný úväzok v reštauračnom priemysle.

Kariéra vo varení a začiatky online

Zatiaľ čo Joey bol dobrý vo varení, slúžil skôr na manažérskej pozícii v reštauráciách, v ktorých pracoval, kvôli svojim neodmysliteľným vodcovským schopnostiam.

png

Neskôr založil reštauráciu tzv Burrito Factory čo sa mu aj podarilo. Pracoval tiež ako vedúci kuchyne v Charlie Blair’s Pizza & Grill, ale počas svojej kariéry aj na niekoľkých skutočných kuchárskych prácach, vrátane v Trevese, kde sa vyškolil pod vedením Michaela Millera, a v Manrese, kde varil pod vedením Davida Kincha. Medzi ďalšie zamestnania, ktoré prijal, patrilo to, že sa stal cukrárom v kaviarni The Village Café a šéfkuchárom sous v Umunhum Food & Wine Restaurant.

V roku 2008 chcel svoju lásku k jedlu prejaviť aj ďalej a nie len bežnou prácou. Vytvoril blog s názvom Sublime Flavour!, ktorý mal slúžiť ako spôsob, ako robiť s jedlom viac, než len manažérske povinnosti a jednoduché recepty.

Robil recenzie, zdieľal niektoré zo svojich receptov a hovoril o všetkom, čo sa týkalo jedla. Zverejnil niekoľko originálnych výtvorov, ako aj recenzie okolitých zariadení. Blog fungoval päť rokov, kým sa z neho nerozhodol odísť a začal podnikať s názvom Catering so skvelou príchuťou .

Kariéra YouTube

Joey už vytvoril YouTube kanál v roku 2007, ale žiadne videá nenahral až o štyri roky neskôr. Kanál sa stal prirodzeným prechodom z jeho vlogu s podobným videoobsahom podobným jeho blogovým príspevkom. Robil ukážky varenia, vlogy, výzvy týkajúce sa jedla a vyvinul to skôr ako vlogový kanál so silným zameraním na svoju vášeň pre jedlo.

V roku 2013 vydal svoje prvé video, v ktorom recenzoval KFC Boneless Chicken, a získalo oveľa viac zhliadnutí, než sa očakávalo, čo ho viedlo k tomu, že sa sústredil na viac recenzií. Často robil recenzie vo svojom aute a jeho zábavné komentáre, ako aj improvizácia z neho urobili obľúbeného medzi divákmi. Pôvodne bol obvinený z kopírovania štýlu iného youtubera, Daym Dropsa, ktorý tiež podobne recenzoval jedlo. Neskôr požiadal o povolenie od Dayma a dostal jeho požehnanie, čo viedlo k tomu, že títo dvaja spolupracovali ako súčasť #TeamDaym. Rast jeho kanála bol pomalý, ale v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov získal stovky odberateľov.

Ako kanál rástol na popularite, začal nahrávať videá častejšie, v pravidelnom rozvrhu troch videí týždenne.

Prelom v službe YouTube

V roku 2016 kritici YouTuberov LeafyIsHere a Pyrocynical začali robiť funkcie týkajúce sa Joeyho kanála – tieto kanály boli známe tým, že robili vtipnú kritiku iných kanálov, čo ich v minulosti viedlo k mnohým sporom a sporom. Opak bol však pravdou pre Joeyho, keďže namiesto toho, aby ho ľudia nenávideli, získal prílev nových sledovateľov, pričom jeho kanál rýchlo dosiahol 100 000 odberateľov, pričom si počas nasledujúcich niekoľkých rokov udržal stabilný rast.

Stal sa a meme , pričom jeho energia a nadšenie pre jedlo sú témou mnohých online.

V roku 2019 začal rapper menom Lil JM robiť parodické piesne s odkazmi na Joeyho. Jeho sláva dokonca upútala pozornosť mainstreamových médií a objavil sa v relácii Comedy Central Tosh.0 a basketbalová legenda Shaquille O’Neal ho tiež predstavila v Upload with Shaquille O’Neal. Ďalší program, v ktorom vystupoval, bol na National Geographic Channel’s Science of Stupid a miestne noviny v San Jose v Kalifornii o ňom tiež informovali v článku s názvom Move Over Hollywood, This is the Age of the YouTube Star.

Hoci od začiatku 2010 pravidelne uverejňuje príspevky na YouTube, udržiava si cateringovú firmu a pracuje ako šéfkuchár.

Osobný život

O Joeyho osobnom živote nebolo odhalených veľa informácií, pretože na YouTube väčšinou zdieľa len jedlo. Predpokladá sa, že je ženatý a má deti. Pozorní diváci si všimli, že vlastní okolo štyroch áut len ​​na základe rôznych interiérov áut, ktoré vidno v jeho videách.

pridané Oficiálne turné Joeys World Tour na Sobota 8. júla 2017

Spomenul tiež, že jeho zárobky na YouTube nestačia, a preto pokračuje v podnikaní v oblasti cateringu, čo naznačuje, že môže podporovať nielen seba.

Odozvy na neho boli rozdeľujúce, ľudia si užívali jeho zábavný improvizovaný obsah a iní sú z jeho osobnosti čudní. Priznal sa, že je plachý človek a svoje jedlo hodnotí iba na súkromných miestach, keď nie sú v okolí žiadni iní ľudia. Jeho najsledovanosť pochádza od ľudí, ktorí majú radi jeho obsah meme, pričom jeho videá často komentujú pozitívne alebo vtipne.