The Untold Truth Of J.Lo's dcéra – Emme Maribel Muñiz

ObsahKto je dcéra J. Lo Emme Maribel Muniz?

Emme Maribel Muniz sa narodila na Long Islande v New Yorku v USA 22. februára 2008 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je najznámejšia za to, že je dcérou slávnej americkej speváčky a herečky Jennifer Lopez, známejšej ako J. Lo.

Detstvo a vzdelanie

Emme vychovávali spolu s bratom-dvojčaťom Maximilianom Munizom ich matka a otec Marc Anthony, ktorý je tiež slávny spevák – Emme má tiež štyroch nevlastných súrodencov Christiana, Arianu, Ryana a Chasea.

Emmina matka bola predtým vydatá za kubánskeho čašníka Ojaniho Noa od začiatku roku 1997 do januára 1998 a 29. septembra 2001 sa vydala za Crisa Judda, profesionálneho tanečníka, ale v júni 2002 sa rozviedli s odôvodnením „neprekonateľné rozdiely“.

Následne sa v novembri 2002 zasnúbila so slávnym americkým hercom Benom Affleckom, no v januári 2004 sa rozišli. J. Lo pokračovala v randení s Marcom Anthonym a po pôrode ich dvojčiat časopis People kúpil obrázky detí pre údajnú 6 miliónov dolárov – J. Lo a Marc sa zosobášili na súkromnom obrade v druhej polovici roku 2004 a nakoniec sa 16. júna 2014 rozviedli, pričom starostlivosť o Emme a Maximiliana bola zverená J. Lo. Naposledy v marci 2019 J. Lo oznámila, že sa zasnúbila s Alexom Rodriguezom, bývalým hráčom bejzbalu.

Pred J. Lo bol Emmin otec Marc v rokoch 2000 až 2004 ženatý s popovou speváčkou Dayanarou Torres a v rokoch 2014 až 2017 sa oženil so Shannon De Lima.

Emme v súčasnosti navštevuje miestnu základnú školu a predpokladá sa, že hodiny spevu navštevuje od svojich štyroch rokov, pričom sa objavila aj v niekoľkých školských hrách – J. Lo uviedla, že bude nech sa Emme rozhodne, čo chce robiť, keď vyrastie , ale najradšej by bola, keby sa stala slávnou speváčkou.

Priatelia a priateľ

Emme je veľmi spoločenské dievča, ktoré má veľa priateľov a ľahko vychádza s kýmkoľvek (ale nevie sa rozprávať s cudzími ľuďmi). Ona a jej matka zorganizovali niekoľko večierkov pre Emminých priateľov zo školy, pričom Emme tiež predstavila mnohým priateľom J. Lo a rada s nimi trávi čas.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Maxom a Emme (@maxandemme)

Keďže je Emme stále veľmi mladá, doteraz nemala žiadny vzťah, ale zdá sa, že väčšinu svojho voľného času trávi so svojím kamarátom zo školy – obaja spolu študujú, hrajú videohry a pozerajú filmy a niektorí ľudia dokonca veria že by spolu mohli chodiť, ale vo veku 12 rokov!?

Záľuby a iné záujmy

Emme sa zaujíma o spev a všeobecne sa verí, že herecké aj spevácke schopnosti zdedila od svojich rodičov. Je veľmi energická a väčšinu svojho voľného času trávi vonku, športuje a bicykluje, pričom je veľmi aktívna aj na základnej škole, keďže hrá futbal za školský tím. So svojou mamou rada cestuje, bola už v mnohých štátoch USA a mala možnosť navštíviť aj Európu.

Nezvyčajne je Emme veľkou milovníčkou leňochov a momentálne pracuje na svojej detskej knihe, ktorá bude o leňochoch.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Johnny Depp a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria franšízy Piráti z Karibiku, Notting Hill a One Day.

Vek a výška

Emme má 12 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 1,5 metra a váži okolo 42 kg. Od októbra 2020 sa čistý majetok jej matky odhadoval na viac ako 400 miliónov dolárov čistý majetok jej otca je údajne viac ako 80 miliónov dolárov.

Kto je J. Lo?

Jennifer Lynn Lopez sa narodila v New Yorku v USA 24. júla 1969, takže jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť.

Je to speváčka, tanečnica, herečka, filmová producentka a podnikateľka, ktorá sa do povedomia dostala po tom, čo v roku 1997 hrala v životopisnej hudobnej dráme Selena, vďaka ktorej sa Jennifer stala prvou latinskoamerickou herečkou, ktorá zarobila viac ako 1 milión dolárov za jeden film.

Lo bola vychovaná so svojimi sestrami Leslie a Lyndou ich portorickými rodičmi Davidom Lopezom a Guadalupe Rodriguezovou – David bol počítačový technik v Guardian Insurance Company, zatiaľ čo Guadalupe bola žena v domácnosti. Jennifer mala iba päť rokov, keď začala trénovať spev, a na svoje prvé turné so svojou školou sa vydala ako sedemročná. Navštevovala Preston High School, na ktorej cvičila gymnastiku, behala na dráhe a hrala softbal.

Jennifer získala svoju prvú rolu vo filme krátko po maturite, keď bola obsadená do nízkorozpočtovej drámy My Little Girl v roku 1986 – to ju prinútilo vybrať si herectvo pre svoju kariéru, ale stále sa zapísala na Baruch College, aby potešila. jej rodičia však už po semestri odišli. Odsťahovala sa z domu svojich rodičov, pretože nepodporovali jej túžbu stať sa slávnou herečkou, a neskôr začala slúžiť ako záložná tanečnica pre chlapčenskú skupinu New Kids on the Block. Jej prvý pozoruhodný výkon vo filme prišiel v roku 1993, keď bola obsadená po boku Lindsay Wagnerovej a Roberta Loggia v roku 1993. dráma Lost in the Wild , potom v roku 1995 hrala v akčnom filme Money Train. Ďalej hrala hlavnú postavu v dobrodružnom hororovom filme Anaconda, ako aj v kriticky uznávanom neo-noirovom kriminálnom thrilleri U Turn, v ktorom si zahrali aj Sean Penn a Billy Bob Thornton.

Jennifer potom odštartovala svoju spevácku kariéru v máji 1999 vydaním singlu If You Had My Love a v roku 2001 si zahrala po boku Matthewa McConaugheyho v romantickej komédii The Wedding Planner.

Jennifer je aj dnes veľmi aktívna vo filmovom a hudobnom priemysle, no venuje sa aj rôznym iným záujmom. Je filantropkou, ktorá po útokoch z 11. septembra začala darovať peniaze charitatívnym organizáciám a založila nadáciu Lopez Family Foundation, ktorá pomáha znevýhodneným deťom a ženám získať riadnu zdravotnú starostlivosť.

Lo podporuje LGBT komunitu a pomohla vyzbierať milióny dolárov na výskum AIDS. V prezidentských voľbách v roku 2012 podporila Obamu a v roku 2016 hlasovala za Hillary Clintonovú. Dnes Jennifer podporuje hnutie Black Lives Matter a zúčastnila sa pokojného protestu organizovaného v Los Angeles v júni 2020.

Kto je Marc Anthony?

Marc Antonio Muniz sa narodil v New Yorku, USA, 16. septembra 1968 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť.

Je to herec, spevák, skladateľ, televízny producent a tanečník, ktorý je známy najmä svojou kariérou hudobníka a ktorý je spevákom s väčšinou piesní na čele rebríčka Billboard Latin Tropical Airplay Chart (32).

Bol vychovaný spolu so svojimi siedmimi súrodencami vo východnom Harleme, ich otcom Felipe Munizom, ktorý pracoval v nemocničnej jedálni a bol hudobníkom, a ich matkou Guillerminou, ktorá bola v domácnosti. Marc vyrastal na hudbe salsy a jeho otec ho naučil spievať a hrať na gitare.

Svoju kariéru začal, keď začal písať piesne a slúžiť ako sprievodný spev pre dve kapely - Latin Rascals a Menudo - predtým v roku 1988. vydáva svoj debutový sólový album Rebel . Potom vydal svoj salsa album Todo a su Tiempo, ktorý mu vyniesol Billboard Award za horúceho tropického umelca roka, ako aj nomináciu na cenu Grammy. Marc odvtedy tvorí hudbu a dodnes koncertuje po celom svete.

Marc je tiež herec, ktorý získal uznanie po tom, čo stvárnil vedľajšie postavy v kriminálnom filme Hackeri z roku 1995, potom v komediálnom filme Veľká noc a kriminálnom akčnom trileri The Substitute, oba v roku 1996. Objavil sa v divadelnom muzikáli The Capeman. 68 predstavení a v roku 1999 bol obsadený do filmu Martina Scorseseho Bringing Out the Dead. Marc hral vedľajšiu postavu v akčnom trileri Man on Fire z roku 2004, v ktorom hral Denzel Washington, av roku 2007 hral v životopisnej dráme El Cantante, ktorá sleduje život Hectora Lavoea, neskorej portorickej legendy salsy. V roku 2012 bol pozvaný, aby sa objavil v hudobnom súťažnom programe X Factor.

Marc je tiež filantrop a daroval peniaze mnohým charitatívnym organizáciám a je tiež spoluzakladateľom nadácie Maestro Cares Foundation, ktorá otvorila sirotinec v La Romana v Dominikánskej republike.