The Untold Truth Of Instagram Star – Julia Rose – Kto je ona?

ObsahKto je hviezda Instagramu Julia Rose?

Julia sa narodila v Lusake v Zambii 30. decembra 1993 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má zambijské aj americké občianstvo. Je hviezdou sociálnych sietí , ktorá je azda najznámejšia vďaka svojmu instagramovému účtu, na ktorý nahráva fotky svojho tela, väčšinou so zaostrenými prsiami a zadkom – v súčasnosti ju sleduje viac ako 4,8 milióna ľudí, pričom ona odovzdala takmer 200 obrázkov.

jpeg

Detstvo a vzdelanie

Prvých pár rokov svojho života strávila Julia v Lusake, kde ju ako jediné dieťa vychovával jej otec, ktorý je diplomatom OSN, a matka, ktorá sa radšej vyhýba pozornosti médií.

Julia bola povzbudená rodičmi, aby študovala na vysokej škole, a preto sa už vo veľmi ranom veku zamerala na svoje vzdelanie. Počas štúdia na strednej škole bola fyzicky veľmi aktívna, keďže hrala futbal, bola roztlieskavačkou a členkou školského dramatického krúžku – účinkovala v niekoľkých hrách, ktoré sa na škole hrali, zvyčajne vo vedľajších úlohách.

Julia zmaturovala v roku 2011 a potom sa zapísala na University of Pennsylvania, z ktorého vyštudovala s bakalárskym titulom z diplomatickej histórie.

Kariéra ako osobnosť sociálnych médií

Julia je aktívna na niekoľkých ďalších sociálnych sieťach vrátane Twitteru, svoj účet si vytvorila v novembri 2011 a momentálne ju sleduje takmer 600 000 ľudí, pričom má tendenciu tweetovať aspoň raz za deň. Je aktívna aj v populárnej sieti na zdieľanie krátkych videí TikTok, na ktorej získala takmer 350 000 sledovateľov a získala viac ako 1,2 milióna hodnotení Páči sa mi – zatiaľ čo väčšina ľudí používa platformu na nahrávanie komediálnych šortiek, Julia s ňou a ďalšími dievčatami nahráva provokatívne videá. prsia v ohnisku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

vyskúšať celú túto vec s košeľou... nie som fanúšik

Príspevok zdieľaný používateľom julia ruža (@its_juliarose) 16. septembra 2020 o 16:21 PDT

Julia má tiež účet Patreon a s pomocou ľudí, ktorí si predplatili jej profil, sa jej podarilo založiť digitálny časopis Shagmag, ktorý vydáva jedno číslo mesačne a je plný nahých obrázkov Julie a jej priateľov. Shagmagov účet na Instagrame V súčasnosti ju sleduje takmer 700 000 ľudí a zdá sa, že je v USA veľmi populárny.

Julia je tiež spolutvorkyňou podcastu The ShitShow, ktorý nájdete na YouTube, keďže jeho kanál bol spustený 6. januára 2011 a odoberá ho viac ako 300 000 ľudí, pričom má viac ako 2,5 milióna videní všetkých videá kombinované.

Podcast sa zaoberá témami ako sex, randenie a láska a dve z najpopulárnejších videí na kanáli sú VLK Z WALL STREET SHIELIAL SVÉ SEXOVÉ TAJOMSTVÁ – THE SH*TSHOW EP.12, ktoré od 10. septembra videlo takmer 350 000 krát. 2020 a DO BJ ALEBO NIE DO BJ??? – EP THE SH*TSHOW. 1, ktorý si od 25. júna 2020 pozrelo takmer 300 000 krát.

Milovať život a priateľa

Všeobecne sa verí, že Julia je sexuálne veľmi aktívna, spala s mnohými mužmi a často chodí do podzemných sexuálnych klubov.

Je známe, že raz bola vo vzťahu so Stephenom McHughom , no po tom, čo sa objavil v reality šou Are You The One a podviedol Juliu s dievčaťom menom Hannah, sa obaja rozišli. Pokračovala v rande s Jakeom Paulom, profesionálnym boxerom, ktorý je snáď najznámejší tým, že 30. januára 2020 bojoval s YouTuberom AnEsonGibom – Jake ho vyradil v prvom kole. Julia a Jake boli videní spolu pri mnohých príležitostiach a boli tiež videní na párty s Jakeovou bývalou priateľkou Mongeau.

Na afterparty sa Julia a Mongeau pobili, aby zmiatli Jakea, a bitku ukončili vášnivým bozkom – nikto nevie, ako sa noc pre nich troch skončila.

Julia nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, a od októbra 2020 je vo vzťahu, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Julia rada pozerá filmy neskoro v noci – jej obľúbeným hercom je Tom Cruise, ktorý je aj jej miláčikom celebrít, zatiaľ čo jej obľúbenou herečkou je Charlize Theron.

Niektoré z jej obľúbených filmov sú Top Gun, Mission: Impossible a Jerry Maguire.

Je tak trochu shopaholička , keďže chodí nakupovať oblečenie aspoň raz do týždňa, aj keď radšej oblečenie nenosí – jej obľúbená farba je čierna.

Rada cestuje a býva po celých USA a býva v drahých hoteloch, pričom bola aj v mnohých európskych krajinách, ako je Taliansko, Francúzsko a Anglicko – Julia rada ochutnáva rôzne kuchyne a jej obľúbená je talianska.

Julia je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a denne sa venuje aj joge. Dodržiava prísnu diétu, čo znamená, že neje rýchle občerstvenie ani sladkosti a zvyčajne sa vyhýba konzumácii mäsa.

Vek a výška

Julia má 26 rokov. Má tmavé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 130 libier (58 kg) a dôležité štatistiky sú 34-26-37.

Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 600 000 dolárov.