The Untold Truth Of GOT7 Member – Kim Yugyeom

ObsahS kým chodí Kim Yugyeom?

Kim doteraz nemala dlhodobý vzťah so žiadnym dievčaťom, ale podľa Koreaboo , už presne vie, čo od svojho vzťahu chce, ako aj to, ako by chcel, aby dievča vyzeralo. Jeho ideálne dievča by malo byť chudé, mať bledú pleť a dlhé vlasy a malo by byť s malými vrtochmi – jeho súčasnou milenkou je Krystal Jung, americká speváčka a herečka žijúca v Južnej Kórei, ktorá si získala uznanie po tom, čo sa pridala k Juhokórejčanom. dievčenská kapela f(x). Podľa Kim môže byť pre neho zo začiatku ťažké sa k nej dostať, no je si istý, že jej nebude trvať dlho, kým sa uvoľní, keď je blízko neho, keď sa spoznajú o niečo lepšie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#igot7❤️

Príspevok zdieľaný používateľom KYUM (@yu_gyeom) 24. júla 2020 o 5:06 PDT

Kim je vždy ten, kto urobí prvý krok, keď sa mu páči dievča.

Vzostup ku sláve

Svet o Kimovi nevedel, až kým sa nepripojil k juhokórejskej chlapčenskej skupine Got7 v januári 2014, keď bola ich debutová rozšírená hra (EP) s názvom Got It? vyšiel a stal sa hitom v Južnej Kórei. Sony Music Entertainment Japan videl potenciál chlapcov a po podpísaní zmluvy s nimi koncom roka 2014 bol vydaný ich debutový japonský singel s názvom Around the World.

V Japonsku zostali mesiac propagovať pieseň, potom sa vrátili do Južnej Kórey, kde pracovali na svojom debutovom dlhom albume Identify. Keďže ich popularita v Japonsku rástla rovnako rýchlo ako v Južnej Kórei, rozhodli sa pracovať na dlhom japonskom albume Moriagatteyo, ktorý vyšiel v roku 2016 a po ktorom nasledovalo ich nové kórejské EP, a ich druhý kórejský dlhohrajúci album Flight Log : Turbulencie. Najnovšie EP s názvom Dye bolo ich jedenástym a vyšlo 20. apríla 2020.

Podľa Singles Magazine , každý člen Got7 je veľmi zaneprázdnený mnohými ďalšími záväzkami, pretože Jinyoung je herec, Jackson je MC a vystupoval v rôznych televíznych reláciách, zatiaľ čo Kim sa väčšinou zameriava na štúdium a zloženie skúšok – jeho kolegovia z kapely všetci sa zhodli, že Kim má najlepšie a najpríťažlivejšie telo spomedzi tých siedmich, no on to popiera a tvrdí, že každá z nich je atraktívna a má niečo lepšie ako ostatné. Ostatní volajú Kim „Big Baby“, pretože je najvyšší a zároveň najmladší člen kapely, pričom sa zdá byť aj najcitlivejší. Tiež veríme, že Kim je najchytľavejší z členov, pretože sa vyhýba poskytovaniu rozhovorov a zvyčajne necháva hovoriť svojim priateľom, zatiaľ čo on odpovie iba vtedy, ak je otázka konkrétne zameraná na neho.

Pred slávou

Kim bola pred nástupom do Got7 tanečnicou a súťažila v rôznych súťažiach a vyhral šou Hit The Stage v roku 2016 . S tancom začal vo veku šiestich rokov a odvtedy sa zúčastnil mnohých súťaží organizovaných v Ázii aj v Európe, no nevzbudil veľkú pozornosť, kým Got7 vydali svoju debutovú pieseň Girls Girls Girls. Kim sa tiež začala učiť hrať na klavír vo veku siedmich rokov a vystupovala na rôznych miestach vrátane reštaurácií a divadiel.

Narodil sa v Namyangju v Južnej Kórei 17. novembra 1997, takže jeho znamením zverokruhu je Škorpión.

Má staršieho brata, o ktorom málokedy hovorí, no stále sa verí, že títo dvaja sú si veľmi blízki. Kim sa zaujímal o herectvo a spev už od útleho veku, keď študoval na základnej škole Donong, potom sa prihlásil na strednú školu Migeum a pokračoval vo vzdelávaní na strednej umeleckej škole Hamlim. Pre najmladšieho člena Got7 nebolo ľahké učiť sa na skúšky, pretože jeho skupina musela vystupovať po celej Južnej Kórei a spoločne nacvičovať svoje nové piesne. Podarilo sa mu však zložiť všetky skúšky a uvažuje o štúdiu na vysokej škole, ale bez toho, aby musel navštevovať hodiny, pretože by to určite nedokázal.

Snažil sa stať hercom

Kim bol motivovaný svojimi kolegami z kapely J. B. a Jacksonom Wangom, aby sa venoval aj kariére vo filmovom priemysle, a potom, čo bol Jackson obsadený, aby stvárnil jednu z hlavných postáv v dramatickom seriáli Dream Knight, spýtal sa Kim, či by nechcel otestovať jeho herecké schopnosti v seriáli. Bolo mu dovolené vystupovať len bez uznania v jedinej epizóde z 12, ale veľký rozdiel to neznamenalo, keďže bola po odvysielaní 12 epizód zrušená, keďže nevzbudila veľkú pozornosť. Kim odvtedy absolvoval niekoľko konkurzov na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch, no nezdá sa, že by rozbiehal svoju hereckú kariéru, pretože sa zdá, že mu chýba potrebný talent.

Čo robí vo svojom voľnom čase

Vo svojom voľnom čase Kim zvyčajne robí to, čo vie najlepšie – hrá na klavíri a tancuje okolo domu a na ulici. Príležitostne sa prechádza a nakupuje pouličné jedlo, niektoré z jeho obľúbených sú bulgogi a kimbap, pričom sa zamiloval aj do amerického rýchleho občerstvenia, ktoré vyskúšal prvýkrát, keď navštívil New York vo veku 19 rokov.

.Hoci nie je taký štýlový ako niektorí jeho kolegovia z kapely, stále rád chodí nakupovať oblečenie a jeho obľúbená farba je bledomodrá. Pokiaľ ide o jeho vkus vo filmoch, príliš sa nelíši od ostatných Juhokórejčanov, pretože jeho obľúbené sú najmä tie, ktoré natočilo Studio Ghibli, ako napríklad Nausicaa of the Valley of the Wind a Howl’s Moving Castle.

Kim je tiež veľkým milovníkom zvierat, no neplánuje si zaobstarať si domáceho maznáčika, pretože by nemal čas sa oň náležite starať.

Nie je zvyknutý na množstvo pozornosti, ktorej sa mu dostáva na sociálnych sieťach – momentálne je jeho účet na Instagrame nasledovalo takmer osem miliónov ľudí , ale neopovážte sa myslieť si, že to spraví Kima aktívnejším na sieti a prinúti ho nahrať viac obrázkov – o svoj obrázok na sociálnych sieťach sa až tak nebojí a niekedy môže nahrať niekoľko obrázkov a videí naraz. deň, ale potom môžu uplynúť týždne, kým nahrá nový obsah.