The Untold Truth Of CNCO Member – Christopher Vélez

ObsahKto je Christopher Velez?

Christopher Velez je americko-ekvádorský hudobník a spevák, ktorý je svetu známy najmä ako člen latinsko-americkej chlapčenskej skupiny CNCO, ktorá vznikla v roku 2015 po finále prvej sezóny speváckej súťažnej šou La Banda, vytvoril Simon Cowell a produkoval Ricky Martin. Odvtedy sa CNCO a samotný Christopher stali hviezdami.

Christopher Velez Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Christopher Bryant Velez Munoz sa narodil 23. novembra 1995 v New Jersey v USA, keď mala len tri roky, rodina sa presťahovala do Ekvádoru, ktorý je rodnou krajinou jeho rodičov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

⬇️ Komentujte čo chcete ⬇️

Príspevok zdieľaný používateľom Christopher Velez Munoz (@christopherbvelezm) 25. februára 2020 o 17:27 PST

Tam dokončil strednú školu a do USA sa vrátil, keď mal 18 rokov. Chcel lepší život pre seba a svojich rodičov, no začal vykonávaním niekoľkých podradných prác, vrátane leštenia topánok, len aby prežil. Napriek tomu mal od malička sen stať sa hudobníkom a chcel sa zapísať na vysokú školu, aby študoval hudbu, ale keď videl reklamu na La Banda, Christopher sa rozhodol prihlásiť na konkurz.

Začiatky kariéry

Spolu s ostatnými členmi kapely sa Christopher zúčastnil konkurzu na prvú sezónu La Banda a ako súčasť kapely sa dostal do finále spievať s niekoľkými ďalšími hudobníkmi.

CNCO vzniklo vo finále La Banda a k Velezovi sa pripojili Richard Camacho, Zabdiel De Jesus, Joel Pimentel De Leon a Erick Brian Colon, aby vytvorili kapelu. Názov pochádza zo skratky španielskeho slova Cinco, čo znamená päť. Po skončení La Banda kapela podpísala nahrávaciu zmluvu so Sony Music Latin, ktorá bude trvať ďalších päť rokov. Ich prvá skladba Tan Facil vyšla 29. januára 2016 a singel sa dostal na 25. miesto v Billboard's Latin Rhythm Airplay, pričom sa umiestnil na vrchole americkej iTunes Latino chart a tiež Latin Airplay Chart.

Nasledujúci deň skupina usporiadala svoj prvý koncert v The Fillmore v Miami Beach. Keďže Ricky Martin bol producentom skupiny La Banda, vzal si ich pod svoje krídla a skupina s ním začala koncertovať počas jeho koncertov v USA a Južnej Amerike. Vďaka tomu skupina vystupovala v Hollywoode, na Floride, v San Juan, v Portoriku, potom v Čile a Argentíne.

Vzostup ku hviezde

Christopher a zvyšok kapely pokračovali v produkcii novej hudby a druhý singel Quisiera vyšiel 13. mája, zatiaľ čo debutový plnohodnotný štúdiový album Primera Cita vyšiel 26. augusta.

Album sa dostal na 39. miesto v americkom rebríčku Billboard, zatiaľ čo sa dostal na vrchol americkej latinskoamerickej a argentínskej hitparády. V Latinskej Amerike dosiahla zlatý status, vďaka čomu je kapela mimoriadne populárna v latinských krajinách. Pred vydaním druhého albumu skupina vydala niekoľko singlov vrátane Reggaeton Lento, ktorý sa dostal na 6. miesto v rebríčku Billboard Hot Latin Songs. Skupina pokračovala v práci na zvyšovaní svojej popularity novými piesňami a spolupracovala s ďalšími hudobníkmi, medzi inými aj s Rio Roma, Becky G a Ana Mena.

Druhý štúdiový album vyšiel 6. apríla 2018 s názvom CNCO a opäť sa umiestnil na vrchole amerického latinského rebríčka a argentínskeho rebríčka, zatiaľ čo album dosiahol 33. miesto v americkom rebríčku Billboard Chart.

Okrem toho album dosiahol platinový status a priniesol také hity ako Mamita a Hey DJ, čo je ich najobľúbenejšia pieseň. Od vydania druhého albumu vydali 11. októbra 2019 aj svoje prvé EP Que Quiénes Somos. V súčasnosti sa kapela a Christopher pripravujú na svoje svetové turné, ktoré má začať 30. mája 2020 v Coliseo de Puerto Rico v San Juane.

Christopher Velez Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Christopher sa stal hviezdou vďaka svojim hudobným talentom a jeho bohatstvo vzrástlo vďaka úspechu kapely. Podľa zdrojov je čistý majetok Christophera Veleza začiatkom roku 2020 až 1 milión dolárov.

Christopher Velez je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,75 m), pričom váži približne 156 libier ~ 71 kg – jeho dôležité štatistiky nie sú známe, ale má atletickú postavu. Christopher má čierne vlasy, no často si ich rád melíruje na blond a má tmavohnedé oči. Christopher má na tele niekoľko tetovaní, medzi inými drobnými tetovaniami, vrátane Feeling Lucky na pravej ruke.

Osobný život Christophera Veleza, zoznamka, priateľka, slobodný

Christopher málokedy hovorí o svojom osobnom živote a vyhýba sa otázkam o svojom vzťahu. Podľa správ je však Christophe momentálne slobodný a zameriava sa na svoju kariéru, pričom sa nehovorí o tom, že by s niekým chodil.

#tb Indonézia

pridané Krištof Velez na Nedeľa 30. septembra 2018

Jeho účty na sociálnych sieťach tiež nehovoria veľa o jeho osobnom živote, okrem toho, že rád trávi čas so svojimi priateľmi a rodinou, kedykoľvek má voľno.

Christopher Velez Fakty, správy, vplyv

Christopher uviedol, že k hudbe ho inšpirovalo po tom, čo videl popové duo Sin Bandera a od raného veku začal svoju hudbu nahrávať na YouTube spolu so svojím priateľom z detstva. Nikdy sa nevzdal svojich snov a vďaka úspechu kapely sa teraz často objavuje v časopisoch.

Najnovšie bolo oznámené, že CNCO podpísalo globálnu vydavateľskú zmluvu so Sony/ATV. Aj médiá si vzali slobodu písať o Christopherovi a zvyšok kapely a ich romantický život.

Christopher sa stal hviezdou Instagram ale prešla dlhú cestu od jednoduchého čističa topánok k dokonalému hudobníkovi. Môžete sa dozvedieť viac o práci kapely a Christopherovom životnom štýle. Svojou nesmiernou popularitou a úspechom určite inšpiroval nové generácie mladých hudobníkov, aby si išli za svojimi snami, nech je to akokoľvek ťažké.