• Hlavná
  • Herci
  • The Untold Truth Of 13-yo Ava Kolker – Súrodenci, rodičia, Wiki

The Untold Truth Of 13-yo Ava Kolker – Súrodenci, rodičia, Wiki

Obsah



Raný život, rodina, vzdelanie

Americká detská herečka Ava Kolker sa narodila 5. decembra 2006 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Vychovávali ju rodičia Sandrine a Doug Kolkerovci spolu so svojimi dvoma staršími sestrami Kaylou narodenou v roku 1998 a Jade narodenou v roku 2001 a jej mladšou sestrou Lexy (narodenou v roku 2009). Lexy je tiež herečka, ktorú najviac preslávila rola Chloe v horore Freaks z roku 2018. Ava a Lexy stvárnili Robina (rovnakú postavu v rôznom veku) v televíznom seriáli Agents of S.H.I.E.L.D. v roku 2013.

Kariéra

Ava sa objavila vo svojom prvom muzikáli, keď mala päť rokov, doteraz sa objavila v ôsmich inscenáciách.

Televízia

Avina herecká kariéra začala v roku 2011, keď sa objavila v American Horror Story v epizóde s názvom Spooky Little Girl – mala vtedy päť rokov, ale hrala ako trojročnú. Objavila sa v jednotlivých epizódach niekoľkých ďalších relácií, vrátane Sam & Cat, Dads a Black-ish v roku 2014 ako Romy.

Nasledujúci rok bola obsadená ako Ava Morgenstern, opakujúca sa rola v Girl Meets World, komediálnom televíznom seriáli na Disney Channel, ktorý je tiež vedľajším produktom Boy Meets World. Bola nominovaná na cenu Young Artist Award a vyhrala cenu Young Entertainer Award v kategórii Najlepšia opakovaná mladá herečka do 9 rokov – televízny seriál.

Ava spočiatku skúšala mladú Mayu, potom mladú Missy a nakoniec mladú Riley – tieto úlohy boli nakoniec napísané, ale scenáristi vytvorili rolu Emmy Weathersby, špeciálne pre Avu. Herecký kolega August Maturo, ktorý stvárnil jej priateľa Augusta Auggieho Matthewsa, však Avu opakovane nazval jej skutočným menom, takže tvorcovia jej postavu premenovali na Ava Melanie Ruth Esther Morgenstern. V epizóde Girl Meets First Date sa vezmú a ona ho presvedčí, aby urobil čokoľvek, čo povie, pretože je staršia ako on, ale nevie, aký to má dopad na Auggieho. Producent Michael Jacobs povedal: ‚Toto malé dievčatko prišlo a pôvodne sme si mysleli, ‚možno by bolo pekné, keby mal Auggie malú priateľku.‘ A tak je Ava teraz jeho manželkou, o ktorú má tri roky. Zoznámte sa s Avou Kolkerovou.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Avou Kolker (@avakolker)

Ako hosť sa objavila ako Maddie v komediálnom seriáli White Famous v roku 2017 v epizóde s názvom Life on Mars a v tom istom roku si zahrala aj mladšiu Robin v seriáli Agents of S.H.I.E.L.D., superhrdinskom televíznom seriáli Marvel. Nasledujúci rok bola obsadená ako hlavná postava Olive v Sydney to the Max, ďalšom sitcome Disney Channel. Povedala, že jej rola Avy jej pomohla pripraviť sa na rolu Olive.

Film

Ava hrala ako Marybeth Geitzen v komédii Zlatá zima z roku 2012 a nasledujúci rok hrala Lily v Scary Movie 5, poslednej časti komerčne úspešnej komediálnej hororovej série.

V tom istom roku hrala vedľajšiu úlohu Augieho v dráme The Trials of Cate McCall. Zo stoviek detských hercov bola Ava vybraná, aby hrala nešťastnú dcéru postavy Kate Beckinsale.

V roku 2014 sa objavila ako Heather v trileri Miss Meadows a o dva roky neskôr si zahrala Ingrid v horore The Axe Murders of Villisca, Boot v akčnom Message from the King a Young Austin v dramatickom televíznom filme Sister Cities.

V roku 2018 Ava stvárnila mladú Elise Rainier vo štvrtom pokračovaní série Insidious Insidious: The Last Key., potom hrala Aeloo vo fantasy filme A Fairy’s Game. Nasledujúci rok nahovorila menšiu rolu vo filme Červené topánky a sedem trpaslíkov.

Spev

Počas natáčania Sydney to the Max si Ava uvedomila, že si nemusí vyberať medzi svojimi dvoma vášňami, herectvom a hudbou – môže sa venovať obom. V rozhovore pre Pop-Culturalist v roku 2019 povedala: „V piatich rokoch som začala robiť hudobné divadlo. Miloval som spievanie na pódiu a kŕmenie energiou živého publika. Spev bol niečo, čo ma tiež zaujímalo, ale všetku svoju energiu som vložila do herectva.“ Vysvetlila, že počas natáčania dokázala nahrať pôvodné piesne a spolupracovala so skladateľmi Petrom Zizzem a Francisom Gallucciom na nahraní svojich prvých pár skladieb. piesne. „Ten proces sa mi páčil ešte viac, než som si dokázala predstaviť,“ a tak sa rozhodla, že bude pracovať na svojej hudbe, keď nebudú natáčať Sydney to the Max.

V júli 2019 vydala svoj debutový singel The Good Ones. Vo svojom rozhovore pre Pop-Culturist otvorila o tom, čo inšpirovalo singel, „... skutočnosť, že som na ceste stretla ľudí, ktorí vstúpili do môjho života a odišli z neho a niekedy boli zraňujúci.“ Ava to zdieľala jej rodičia by jej vždy radili, aby sa posunula ďalej a zamerala sa na ľudí, ktorí sú skutočne láskaví, milujúci, lojálni a ochraňujúci.

V roku 2020 vydala ďalšie dva single, When Will It Be Tomorrow a Eventually – prvý cez Vevo.

Iné

Ava účinkovala po boku komičky Chelsea Handlerovej v niekoľkých propagačných videách pre nočnú talkshow Chelsea Chelsea Lately.

Urobila tiež niekoľko scénok s Jimmym Kimmelom pre jeho nočnú talkshow Jimmy Kimmel Live.

Objavila sa aj v niekoľkých televíznych reklamách pre známe spoločnosti, ako napríklad Square TV a AT&T, stala sa tiež členkou Vibe Crew. Prechádzala sa po móle na LA Fashion Week v roku 2015 a bola modelkou pre dvoch návrhárov.

Osobný život

Keď Ava nehrá, rada chodí na turistiku, tenis, chodí na pláž a pláva. Napriek tomu, že sa stala slávnou, stále trávi čas so svojou rodinou, domácimi miláčikmi a žije typický život dieťaťa. Miluje zvieratá, najmä psov, a je vášnivou zástankyňou týrania a týrania zvierat.

Ava nielenže podporuje zvieratá, ale tiež šíri povedomie pre organizácie a zúčastňuje sa charitatívnych podujatí s pozitívnym celosvetovým dosahom.

Keďže je Ava taká mladá, nezúčastnila sa žiadnej drámy, kontroverzie ani škandálu. Zdá sa, že ešte nemala romantický vzťah. Zatiaľ je jej hlavnou prioritou jej herecká kariéra a rast v tomto odvetví, našťastie sa zdá, že jej myslenie je ideálne na to, aby sa dostala ďaleko a dosiahla ciele, ktoré si už stanovila.

Vzhľad

Má blond vlasy, modré oči a je vysoká 1,5 metra.

Čistý majetok a plat

Koncom roku 2020 sa čistý majetok Avy odhaduje na približne 550 000 dolárov.