The Naked Truth Scarlett Leithold – Model s viac ako 2,6 milióna na IG

ObsahKto je Scarlett Leithold, modelka s viac ako 2,6 miliónmi sledovateľov na Instagrame? Wiki

Scarlett Leithold sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 1. júna 1997, takže jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je modelkou a hviezdou Instagramu, ktorá je známa najmä ako tvár módnej značky Brandy Melville , jedna z najkontroverznejších talianskych značiek.

Raný život a vzdelanie

Scarlett bola čiastočne vychovaná v Los Angeles jej matkou Sharolyn, ktorá je odborníčkou na výživu, zatiaľ čo o jej otcovi sa veľa nevie, o ktorom sa verí, že opustil rodinu, keď mala Scarlett sedem rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kto je ešte posadnutý starostlivosťou o pleť?! Milujem skúšať nové produkty a vidieť, čo funguje na moju pleť, a preto som taká nadšená, že ma @clarinsusa požiadala, aby som vyskúšala ich 28-dňovú sérovú výzvu. Používam ich sérum Pore Control asi 2,5 týždňa v rannej aj nočnej rutine a všimol som si, že moja pleť je rovnomernejšia a hladšia. Nemôžem sa dočkať, až vám na konci mesiaca ukážem celú rekapituláciu.🤍 #SkinSolutions #ClarinsSkincare

Príspevok zdieľaný používateľom Scarlett Rose Leithold (@scarlett) 20. februára 2020 o 16:25 PST

Má mladšieho brata Wolfganga a staršiu sestru Martine, všetky sú anglického, švajčiarskeho, írskeho, holandského a nemeckého pôvodu. Keď mala päť rokov, rodina sa presťahovala do Butlera v Pensylvánii, kde Scarlet začala študovať na základnej škole, no keď mala 11 rokov, rodina sa presťahovala späť do Los Angeles a Scarlett začala študovať doma a robiť skúšky doma. no, keďže bola príliš zaneprázdnená na to, aby mohla navštevovať strednú školu kvôli svojej kariére modelky.

Kariéra ako modelka a hviezda sociálnych médií

Scarlettina modelingová kariéra začala, keď mala 14 rokov – bola na letisku a pripravovala sa na palubu svojho letu, keď si ju po rozhovore s rodičmi všimol modelingový agent pracujúci v agentúre Wilhelmina Models, podpísala svoju prvú zmluvu v Vek 15 rokov. Odtiaľ sa podpísala pod Next Models Worldwide, s ktorou spolupracuje dodnes.

Scarlett pózovala pre mnohé známe značky predtým, ako bola pozvaná, aby sa stala tvárou Brandy Melville, talianskej módnej značky.

Značka je dosť kontroverzná, pretože vyrába oblečenie iba v jednej veľkosti, pričom platí zásada, že „jedna veľkosť sa hodí najviac“. To viedlo k tomu, že kritici navrhovali, aby si ľudia nekupovali svoje oblečenie. pretože nespĺňajú požiadavky väčšiny žien žijúcich v USA. Napriek tomu sa značka stala mimoriadne populárnou medzi mladými dievčatami, väčšinou tínedžermi, a Scarlett sa po tom, čo s nimi začala spolupracovať, preslávila na celom svete.

Scarlett je tiež hviezdou sociálnych médií a nazbierala na nej viac ako 2,6 milióna sledovateľov Instagramový účet , na ktorú väčšinou nahráva fotky nafotené počas fotenia, ale aj tie, ktoré zobrazujú jej každodenný život.

Je aktívna aj na Twitteri, kde má takmer 35 000 sledovateľov a na Ask.fm kde má viac ako 5000 lajkov a takmer 300 príspevkov.

Milujte život a vzťahy

Scarlett bola v priebehu rokov spájaná s niekoľkými mužmi, pričom jej spojenie s Justinom Bieberom, slávnym kanadským spevákom, jej pomohlo rozšíriť základňu fanúšikov. Populárna speváčka ju začala sledovať na Instagrame a odovzdal jej fotku , čo vedie ľudí k presvedčeniu, že spolu chodili, Scarlett však uviedla, že sa neobťažovala ísť za ním, pretože nie je príliš fanúšikom a nemá záujem sa s ním stretnúť.

Scarlett mala vzťah s Dylanom Davisom, mužom, ktorého stretla na párty, na ktorej sa zúčastnila s dvoma priateľkami. S Dylanom si po večierku písali niekoľko mesiacov, začali spolu randiť v roku 2016, no v roku 2017 sa z neznámych dôvodov rozišli. Scarlett sa momentálne stretáva so záhadným mužom a podľa všetkého sú spolu už vyše roka.

Záľuby a iné záujmy

Scarlett rada jedáva rôzne jedlá, a preto nedokáže (alebo nechce) držať prísnu diétu, no vďaka štyrom tréningom v posilňovni každý týždeň si udržiava zdravie.

Modelkám a všetkým dievčatám, ktoré chcú vyzerať dobre, radí, aby nehladovali, ale radšej sa viac sústredili na cvičenie. Scarlett sa tiež zaujíma o jogu a už viac ako tri roky navštevuje hodiny jogy. Je veľkou fanúšičkou šiat a uviedla, že najlepšia časť práce modelky je veľa bezplatného oblečenia, ktoré modelky často dostávajú.

Vo voľnom čase rada sleduje futbal a rada sa venuje letným športom, ako je plážový volejbal a plážový futbal. Je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa, pričom jednou z jej obľúbených vecí je ísť so psom na prechádzku.

pridané Scarlett Leithold na Sobota 30. apríla 2016

Vzhľad a čistý majetok

Scarlett má 22 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,75 m (5 stôp), váži približne 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 32-24-34. Nosí topánky veľkosti osem a začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Kontroverzná módna značka Brandy Melville

Módnu značku, ktorá urobila Scarlett populárnou, založili v roku 1970 v Taliansku otec a syn Silvio a Stephan Marsan. Názov ich spoločnosti „Brandy Melville“ bol postavou z knihy, ktorú Stephan čítal a bol to on, kto prišiel s názvom.

Ich prvá maloobchodná predajňa bola otvorená v Los Angeles v roku 2009 a do roku 2016 mali viac ako 100 obchodov po celom svete. Značka je známa tým, že nemíňa veľa peňazí na reklamu, keďže sa väčšinou zameriava na používanie ústneho podania a sociálnych médií na reklamu svojho oblečenia. Hoci je spoločnosť pôvodom z Európy, väčšinou sa zameriava na úpravu cien pre ženy žijúce v USA.

Ženy označili Brandy Melville za „trendovú“, „relevantnú“, cool a rýchlu módu a jedným z dôvodov, prečo je ich oblečenie jednotnej veľkosti a kupujú si ho väčšinou tínedžeri, je to, že ich tím pre výskum produktov tvoria tínedžeri. vo veku 15 a viac rokov.