The Naked Truth: Nata Lee s viac ako 3,9 milióna sledovateľov na Instagrame

ObsahKto je Nata Lee?

Natalya Krasavina – Nata Lee – sa narodila 17. februára 1999 v Rusku. Je osobnosťou sociálnych médií, modelkou Instagramu a DJ-kou, ktorá je známa najmä tým, že našla slávu prostredníctvom svojho účtu na Instagrame @natalee.007. Jej fotografie s jej atraktívnym vzhľadom a postavou zaujali mnoho z jej miliónov sledovateľov. Je tiež jednou z najpopulárnejších DJ’s a osobností Instagramu z Ruska.

Bohatstvo Naty Lee

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Naty Lee odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila najmä úspešná kariéra online. Vďaka svojej online sláve získala množstvo partnerstiev a sponzorstiev.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Look is @fashionnova Stratila som sa v búrke niekde v arabskej púšti. @mavrin fashionnovapartner

Príspevok zdieľaný používateľom Nataša (@natalee.007) 27. februára 2020 o 7:42 PST

Jej práca DJky tiež pomohla vybudovať jej bohatstvo a robila rôzne profesionálne modelingové projekty.

Raný život a začiatky kariéry

O Natinom živote pred jej vzostupom k sláve ako modelka na Instagrame sa vie len veľmi málo, keďže neprezradila veľa informácií okrem toho, že vyrastala v Rusku. Vo veku 19 rokov vytvorila účtu na Instagrame, čo bol začiatok jej cesty k online sláve.

Instagram je dnes jednou z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií, ktorú vlastní Facebook a na rozdiel od neho sa Instagram zameriava na médiá s fotografiami a videami.

Používatelia môžu nahrať tieto typy médií a zdieľať ich s verejnosťou. Potom sa dá usporiadať pomocou značiek, umiestnení, hashtagov a mnohých ďalších. V priebehu rokov sa platforma rozrástla a spopularizovala množstvo začínajúcich modelov.

Spoločnosti to tiež považovali za spôsob reklamy, využívajúc používateľov s vysokým počtom sledovateľov. Nata si začala získavať veľkú pozornosť, keď predviedla svoje atraktívne ruské kvality. Nielen to, mala telo, ktoré naznačovalo úsilie, ktoré vynaložila, aby mohla byť jednou z najatraktívnejších postáv na stránke.

Inšpirácie a spolupráca

Leeho instagramová rukoväť obsahuje slová 007, čo je prezývka pre populárnu filmovú postavu a fiktívneho špióna Jamesa Bonda. Postavu vytvoril v 50. rokoch 20. storočia spisovateľ Ian Fleming, ktorý napísal množstvo románov a zbierku poviedok zobrazujúcich dobrodružstvá majstra špionáže. V priebehu rokov mnohí herci popularizovali postavu vo filmoch s tými naj nedávne ako Daniel Craig. Nata predviedla fyzické vlastnosti, ktoré ju porovnávali s mnohými Bond Girls, ženami, ktoré boli často partnermi Jamesa Bonda pre každý film.

Táto rukoväť sa stala hlavnou témou jej profilu, pretože sa predvádzala v oblečení, ktoré zobrazovalo elegantný a sexi životný štýl. Milovala predvádzanie svojich kriviek a nebála sa ukázať aj trochu viac kože. Jej popularita neustále rástla, keď začala často spolupracovať s profesionálnym fotografom Aleksandrom Mavrinom, majiteľom Mavrin photography. Čoskoro získala veľa modelingových projektov a cestovala po svete, navštevovala pláže v juhovýchodnej Ázii, ako aj zasnežené hory Európy.

Fashion Nova a DJ Work

Jedným z jej najväčších sponzorov je spoločnosť Fashion Nova, spoločnosť pochádzajúca z Los Angeles.

Spoločnosť sa môže pochváliť rôznymi odevmi označenými ako lacné oblečenie, ktoré môžu ľudia nosiť pri kluboch. V priebehu rokov spustili množstvo spolupráce celebrít a módnych línií. Sú tiež známe tým, že sú jedným z najväčších inzerentov, ktorí využívajú rastúcu popularitu modelov na Instagrame. Spoločnosť však mala aj svoj podiel na kontroverziách. V roku 2019 sa ukázalo, že to bola Fashion Nova nedoplatok väčšina svojej pracovnej sily, ktorá dlhuje približne 3,8 milióna dolárov spätného platu. Získali tiež veľa nedôvery za svoju politiku nevrátenia tovaru a zhromaždili veľa sťažností od online nakupujúcich v dôsledku ich zlých obchodných praktík.

Napriek tomu je spoločnosť zodpovedná za zaplatenie veľkej časti Leeovej online práce. Využila aj všetky voľné šaty, ktoré získala tým, že ich použila vo svojej ďalšej práci. Keďže sa zaujímala o párty scénu, začala sa učiť za DJ-ku. Vďaka svojej online popularite a vzhľadu netrvalo dlho a začala vystupovať po celom svete. Publikácie ju označili za najsexi DJku sveta.

Nedávne projekty

V roku 2019 si Nata naďalej získavala online pozornosť vďaka svojim fotografiám. Pri jednej konkrétnej príležitosti ju mnohí chválili za fotografiu, na ktorej je ako špiónka na pláži, ktorá loví podpníky.

Má 21 rokov. Čakám na vaše blahoželania instagram.com/natalee.007

pridané Nata Lee na Pondelok 17. februára 2020

Spôsob, akým bola fotografia vytvorená a jej vzhľad, vyžarovali vibrácie špionážneho filmu, ktoré sa s ňou zhodovali 007 motívov . Veľa fanúšikov porovnávalo jej vzhľad v bikinách s modelom Ursuly Andress z úvodnej bondovky Dr. No. Jej outfit a vzhľad obsahovali vintage aj moderné vplyvy. Iní fanúšikovia poukázali na to, že sa inšpirovala inými pozoruhodnými ženskými postavami, ako je Lara Croft zo slávy Tomb Raider. Iní ju volali Aquawoman podľa populárnej postavy DC.

Keď jej účet prvýkrát dosiahol milión sledovateľov, oslávila to tým, že ukázala trochu viac kože, zverejnila svoju fotografiu v Thajsku, kde nemala na sebe košeľu, zatiaľ čo jej nohavice boli trochu stiahnuté a ukázala viac kože.

Za posledný rok dokázala, že sa toho nebojí ukázať trochu viac , zverejňuje množstvo fotografií hore bez, aj keď nezobrazuje všetko, pretože to môže porušovať pravidlá Instagramu. Na niekoľkých jej fotografiách ju bolo vidieť aj v priehľadných podprsenkách.

Osobný život

Nata je vo vzťahu so svojím najčastejším spolupracovníkom, profesionálnym fotografom Aleksandrom Mavrinom. Obaja spolu často cestujú a pracujú, pričom jej priateľ je zodpovedný za mnohé z jej najobľúbenejších fotografií. Tí dvaja spolu začali spolupracovať pred niekoľkými rokmi a po ceste sa do seba zamilovali. Nehanbí sa uznať prácu svojho partnera a vyznať mu lásku. Napriek všetkej jej sláve sa týmto dvom podarilo udržať veci na nízkej úrovni, takže sa sústredili len na ňu, keď si naďalej buduje svoju online sledovanosť.