The Naked Truth: Dannie Riel – Čo sa jej stalo? Bio

ObsahKto je Dannie Riel?

Danielle Man, známejšia ako Dannie Riel, sa narodila 16. júna 1988 v znamení zverokruhu Blíženci v Manitobe v Kanade. Je to 31-ročná modelka a osobnosť sociálnych médií, pravdepodobne najlepšie známa tým, že vedie svoj oficiálny účet na Instagrame s viac ako miliónom sledovateľov, účet na Twitteri s viac ako 82 000 sledovateľmi a kanál YouTube, na ktorom získala viac ako 222 000 odberateľov – jej videá si pozrelo celkovo viac ako 25 miliónov krát. Spravuje aj svoju oficiálnu stránku na Facebooku s viac ako 1,6 miliónmi lajkov.

pridané Dannie Riel na štvrtok 31. októbra 2019

Aká bohatá je teraz? Dannie Riel Čistá hodnota

Čistá hodnota Dannie Riel presahuje 2 milióny dolárov, ktorú získala vďaka svojej aktivite na najpopulárnejších platformách sociálnych médií vrátane Instagramu, Twitteru a YouTube a prostredníctvom sponzorovaných príspevkov, ktoré má s rôznymi spoločnosťami a módnymi značkami. Svoj majetok zväčšila aj vďaka svojej modelingovej kariére.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Dannie Riel strávila svoje rané roky v Manitobe, vychovávali ju jej rodičia, avšak ich identita ešte nebola zverejnená, ani to, či je Dannie jediné dieťa alebo má súrodencov.

Má kanadskú národnosť a patrí k zmiešanej eurázijskej etnickej skupine, keďže jej rodičia sú francúzskeho a čínskeho pôvodu – sama sa označuje za francúzsko-čínskeho človeka. Informácie o jej vzdelaní chýbajú, ale Dannie hovorí plynule francúzsky, čínsky a anglicky.

Začiatky kariéry

Dannie Riel sa začal zaujímať o herectvo a modeling už v mladom veku. Keď si Dannie uvedomila, že sociálne siete by jej mohli pomôcť pri vykonávaní vysnívanej práce modelky, skúsila to spustením svojho oficiálneho účtu na Instagrame pod používateľským menom ‘ dannieriel' a začala uverejňovaním fotiek, na ktorých má oblečené rôzne oblečenie pri rôznych príležitostiach.

Aby prilákala viac sledovateľov, odovzdala provokatívne fotografie a videá a jej skvelý tvar tela a vzhľad viedli k tomu, že sa jej účet stal jedným z najrýchlejšie rastúcich na Instagrame. S nárastom počtu sledovateľov začala dostávať rôzne modelingové ponuky na vytváranie sponzorovaných príspevkov pre spoločnosti, ktoré sa chceli propagovať prostredníctvom stránok sociálnych médií, najmä Instagramu. Dannie čoskoro rozšírila svoj vplyv na ďalšie platformy sociálnych médií a vytvorila svoju oficiálnu osobnosť Facebook stránka a stať sa aktívnym na Twitteri pod používateľským menom „@dannieriel“ .

Vystúpte na výslnie

Potom, čo bol Dannie spozorovaný v Sports Compact Nights tímom SCD, podpísal zmluvu na spoluprácu ako model s množstvom organizácií, pričom fotí pre rôzne značky a spoločnosti po celom svete, naposledy pre značky ako BTS, VPR Magazine a Vossen. , získala titul 'Najsexi ázijské dievča na Zemi'. Dokonca uviedla na trh svoj vlastný rad oblečenia, ktorý si môžete kúpiť v jej internetovom obchode s názvom Riel Brand Store.

Hviezda YouTube

V marci 2008 Dannie spustila svoj oficiálny YouTube kanál pod užívateľským menom ‚The Real World‘, ktoré neskôr premenovala na ‚Dannie Riel‘. V tom istom mesiaci zverejnila video Dannie Riel Piercing do pier , potom sa zamerala na cestovateľské vlogovanie, uverejňovanie videí z rôznych destinácií, ktoré navštívila. Okrem toho Dannie zverejnila videá zo zákulisia svojich fotení, ktoré priviedli na jej kanál množstvo divákov.

Niektoré z jej najobľúbenejších videí sú Buffet, Bikini & Mud Bath v NHA TRANG vo Vietname, Party Rock v SAIGON, Vietnam (Ho Chi Minh) a Zlatá bohyňa // Dannie Riel . Natáča každodenné vlogy a vlogy o jedle a spolupracovala aj s osobnosťami YouTube, akými sú okrem iného AJ Raphael, Jason Chen, Swoozie a Timothy DeLaGhetto.

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna francúzsko-čínska hviezda sociálnych sietí má dlhé svetlohnedé vlasy a tmavohnedé oči.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NÁLADA: skutočne mocné ženy nevysvetľujú, prečo chcú rešpekt. Jednoducho nezapájajú tých, ktorí im to nedajú *lusknutí prstami!* Toto bolo urobené v úchvatne zdobenej vile Dushi Sue @arubaoceanvillas ⬅️

Príspevok zdieľaný používateľom ❤️#DANNIERIEL (@dannieriel) 21. marca 2019 o 13:55 PDT

Napriek tomu, že Dannie Riel stojí vo výške iba 5 stôp 2 palce (1,57 m), čo je v porovnaní s bežnými modelingovými štandardmi málo, dokázala si urobiť meno v módnom priemysle. Váži približne 103 libier (47 kg) a jej postava sú presýpacie hodiny s dôležitými štatistikami 34-24-33. Jej veľkosť podprsenky je 34C a veľkosť topánok 6,5 (US). Podstúpila operáciu prsného implantátu na zväčšenie prsníkov a má piercing na ľavej strane spodnej pery.

Osobný život: Je Dannie slobodný alebo nie? Záľuby

Dannie Riel nie je ženatý a nemá deti. Bola romanticky zapletená s mužom menom Ken Nguyen, ktorý pracoval ako jej finančný poradca. Objavili sa správy, že sa pár zasnúbil, no ich vzťah sa z neznámych dôvodov skončil. Dannie je odvtedy single. Momentálne sa plne sústreďuje na svoju kariéru. Vo svojom voľnom čase Dannie rada surfuje, varí a cestuje.