• Hlavná
  • Herci
  • The Naked Truth: Biografia Emily Tosta – Kto to vlastne je?

The Naked Truth: Biografia Emily Tosta – Kto to vlastne je?

Obsah

Kto je Emily Tosta?

Emilia Gabriela Attias „Emily“ Tosta sa narodila v znamení zverokruhu Baran 26. marca 1998 v Santo Domingu v Dominikánskej republike. Je to 21-ročná modelka, speváčka a herečka, pravdepodobne najlepšie známa tým, že hrala v úlohe Luisy vo filme The Last Ship, stvárnila Leticiu Cruz v Mayans M.C. a vystupovala ako Lucia Acosta v Party Of Five.

Aká bohatá je teraz? Emily Tosta Čistá hodnota

Čistý majetok Emily Tosta sa od začiatku roku 2020 odhaduje na takmer 500 000 dolárov, ktoré zarobila vďaka svojej úspešnej kariére profesionálnej herečky, keďže svoju kariéru začala v polovici roku 2000.

Smajlík smajlík

pridané Emily Tosta na Utorok 7. augusta 2018

Emily tiež zväčšila svoje bohatstvo prostredníctvom svojej modelingovej kariéry.

Raný život, rodina, vzdelanie

Emily Tosta strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Santo Domingo, kde ju vychovávali jej otec Jose Ramon Attias a jej matka Emilia Tosta. Má dve staršie sestry, menom Karla a Gaby. Podľa národnosti je dominikánka a patrí k zmiešanej etnickej skupine, keďže jej otec má libanonský pôvod, zatiaľ čo jej matka má talianske, brazílske a venezuelské etnikum. Pokiaľ ide o jej vzdelanie, Emily sa vzdelávala doma.

Začiatky kariéry

Emily rozvinula svoju lásku k herectvu a modelingu už v mladom veku a do zábavného priemyslu sa zapojila, keď mala iba šesť rokov. Spočiatku pracovala ako detská modelka časopis Dominikánskej republiky A La Moda , pričom jej herecká kariéra sa oficiálne začala vo veku ôsmich rokov, keď získala hlavnú úlohu v populárnom muzikáli Krysař Hamelin. Emilyina debutová profesionálna rola prišla, keď sa objavila vo filme Annie: The Musical, ktorý jej priniesol vážnejšie úlohy v iných muzikáloch vrátane Alice In Wonderland, Like In Broadway, Cats, The Miracle Of Fatima a A Christmas Adventure In Broadway.

Reklamy, reklamy, predstavenia

Bok po boku Emily pokračovala vo svojej modelingovej kariére účinkovaním v reklamách pre rôzne spoločnosti, vrátane D.E Enterprises, La Sirena Kinds, Dino Cookies, Tamarindo YA atď. Objavila sa aj v množstve reklám pre značky ako Sprint, Sears a Verizon, okrem iného. Okrem toho Emily hosťovala v mnohých latinskoamerických show, vrátane Sabado Chiquito, Hola Gente, Noche De Luz a Navidad Espectacular.

Kariéra v Miami

Keď sa jej rodina presťahovala do Miami na Floride, keď mala 12 rokov, Emily sa začala venovať kariére herečky.

Objavila sa v dvoch krátkych filmových tituloch, Trapped a Just Do Good, a potom získala hosťujúcu úlohu Giny Jovenovej v epizóde Amor A Primera Vista telenovely Dama Y Obrero z Telemundo v roku 2013, a potom bola vybraná, aby stvárnila hlavnú úlohu. úlohu vo webovom seriáli United Families. Zároveň sa začala venovať svojej speváckej kariére a vystupovala na rôznych podujatiach organizovaných American Cancer Society Fundraiser.

Presťahovanie sa do Los Angeles

Emily sa vo veku 16 rokov presťahovala s rodinou do Los Angeles v Kalifornii a tam pokračovala vo svojej hereckej kariére po podpise zmluvy s agentúrou The Corsa Agency.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@aguacalientecasinos

Príspevok zdieľaný používateľom emily tosta (@emilytosta) 24. januára 2020 o 15:22 PST

V roku 2014 hosťovala ako Luisa v epizóde akčného dramatického seriálu TNT Posledná loď, po ktorom hosťovala v úlohách Carly Jamesovej v epizóde akčného seriálu CBS NCIS: Los Angeles (2016). a Yaselyn v seriáli Fox policajnej procedurálnej drámy Rosewood (2017). Potom Emily debutovala ako Paula v romantickej komédii Vikes z roku 2017, ktorú napísal a režíroval Tenney Fairchild.

Vystúpte na výslnie

Po hosťovaní ako Joplin Bird v epizóde lekárskeho dramatického seriálu Fox The Resident v roku 2018 Emily debutovala v opakovanej úlohe, pretože bola vybraná, aby stvárnila Leticiu Cruz v seriáli FX kriminálnej drámy Mayans M.C. (2018 – 2019), ktorý vytvorili Elgin James a Kurt Sutter, a spin-off z FX kriminálneho seriálu Sons Of Anarchy. Najnovšie vystupovala v v hlavnej úlohe Lucia Acosta v tínedžerskom rodinnom dramatickom seriáli Party Of Five od Freeform v roku 2020.

Pripravované projekty

Bolo oznámené, že Emily sa predstaví ako Ali v pripravovanom komediálnom filme Brada J. Silvermana Selfie Dad.

Podľa jej IMDB profilu Emily momentálne natáča pripravovaný hororový triler Kevina Lewisa Wally’s Wonderland, v ktorom získala rolu Liv po boku Nicolasa Cagea a Beth Grantovej.

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna herečka má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 2 palce (1,57 m), váži približne 116 libier (52 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-23-34. Jej veľkosť podprsenky je 32C a veľkosť topánok je 7 (US).

Osobný život: Je slobodná alebo nie? Obľúbené

Emily Tosta sa romanticky zaplietla s Crawfordom Collinsom už v roku 2016, no po dvojročnom randení sa pár v roku 2018 rozpadol.

Momentálne je slobodná. Jej bydlisko je stále v Los Angeles v Kalifornii. Jej obľúbené farby sú modrá a fialová. Emily je vegánka.

Záľuby a charitatívna práca

Vo voľnom čase Emily rada cvičí jogu, trénuje balet a moderný tanec. Tiež rada pláva a hrá na gitare a klavíri. Emily tiež venuje svoj čas spolupráci s rôznymi charitatívnymi organizáciami, ako sú PETA, Make A Wish Los Angeles, Operation Smile, Thirst Project, Feeding America, Music For Your Heart Foundation, St. Judes Hospital a iné.