The Naked Truth Ayisha Diaz – viac ako 3,6 milióna sledovateľov na Instagrame

ObsahKto je hviezda Instagramu Ayisha Diaz? Wiki Bio

Ayisha Diaz sa narodila v Omahe v Nebraske v USA 30. apríla 1991, takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je modelkou a hviezdou Instagramu, ktorá je známa najmä pre provokatívne obrázky každý týždeň nahráva na svoj instagramový účet.

Raný život a vzdelanie

Ayisha bola vychovaná v Omahe jej dominikánskym otcom, ktorý je obchodníkom, a dominikánskou matkou, ktorá je psychologička špecializujúca sa na manželské poradenstvo, pričom má dve sestry Ashley a Ashik a brata.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

piatok

Príspevok zdieľaný používateľom Ayisha Diaz (@ayishadiaz) 17. januára 2020 o 10:25 PST

Navštevovala miestnu strednú školu, kde začala športovať a chodiť do posilňovne, nakoniec sa začala zaujímať o prácu na svojej postave a stala sa modelkou. Bola tiež jednou z najlepších študentiek vo svojej triede, ale keďže začala svoju modelingovú kariéru pred imatrikuláciou, rozhodla sa nezapísať sa na vysokú školu, ale radšej sa zamerať na posun v modelingovom priemysle. Ayisha tiež snívala o tom, že sa stane slávnou herečkou, a hoci sa v televíznych seriáloch objavila bez uznania, žiadne z nich nie je pozoruhodné, takže stále dúfa, že začne svoju hereckú kariéru.

Kariéra ako osobnosť sociálnych médií a modelka

Ayisha začala svoju modelingovú kariéru ešte v druhom ročníku na strednej škole. Všimol si ju modelingový skaut, ktorý ju pozval na jej prvé fotenie, a odtiaľ sa Ayisha začala objavovať v televíznych reklamách a čoskoro sa dostala aj na titulné stránky populárnych časopisov ako Smooth, Straight Stunning a Black Men. Pózovala pre viaceré uznávané značky ako módna značka Balmain, značka plaviek Seafolly či automobilová značka Mercedes.

Uznanie si však získala až po tom, čo sa začala objavovať v hudobných videách známych rapperov, ako sú Nicki Minaj a Chris Brown, pričom medzi najobľúbenejšie videá, v ktorých hrala, patria Clappers, I Can Transform Ya a I Messed Up. mnoho ďalších. Ayisha je pre ňu najznámejšia Instagramový účet ktorý dnes počíta viac ako 3,6 milióna sledovateľov, pričom naň odovzdala viac ako 600 obrázkov. Ayisha nahráva provokatívne obrázky, na ktorých ukazuje jej štíhle telo, a raz porušila podmienky používania Instagramu, čo viedlo k dočasnému zakázaniu jej účtu na mesiac, po ktorom si začala byť opatrnejšia v tom, čo nahráva.

Je aktívna aj na iných sociálnych sieťach, ako sú Twitter (takmer 100 000 sledovateľov), Snapchat a YouTube. Ayisha je spolumajiteľkou butiku Jamila v New Yorku, ktorý prevádzkuje so svojou sestrou Ashley, pričom vlastní aj internetový obchod s módou, v ktorom predáva oblečenie a doplnky.

Milujte život a vzťahy

V roku 2014 začala Ayisha chodiť s Bow Wow (Shad Gregory Moss), americkým rapperom, hercom a televíznym moderátorom. Správa o ich rande prilákala veľkú pozornosť médií a objavili sa v mnohých klebetných časopisoch, pričom o nich písali aj mnohé webové stránky.

Začali denne pridávať svoje spoločné fotky, no vzťah trval len tri mesiace pred ich rozchodom. Následne Bow Wow využil svoju slávu na internete a nazval Ayishu zlatokopkou, zatiaľ čo ona ho označila za podvodníka a obvinila ho, že spal s herečkou z filmu pre dospelých. V roku 2018 chodila Mbark Boussoufa , marocký profesionálny futbalista, a títo dvaja boli spolu viac ako pol roka, kým ju údajne podviedol s newyorským barmanom, potom mu zaplatil 10 000 dolárov, aby mlčal.

Keďže však barmanka pracuje v kaviarni Mbark and Ayisha, povedala Ayishe všetko, čo viedlo k ich rozchodu a k zatvoreniu kaviarne. Mbark je najnovší z Ayishiných priateľov, o ktorých verejnosť vie. Narodil sa v Amsterdame v Holandsku 15. augusta 1984, má však marockú štátnu príslušnosť. V súčasnosti hrá za Al-Sailiya Sports Club z Kataru ako ich ofenzívny stredopoliar.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Ayishy je cestovanie, precestovala celé USA a navštívila aj mnohé európske krajiny vrátane Ruska, Ukrajiny a Rakúska, pričom jej vysnívanou destináciou je Londýn v Anglicku.

PERFEKTNÝ VALENTÍN

pridané Ayisha diaz na Nedeľa 18. februára 2018

Je fanúšičkou filmového priemyslu, pričom jej obľúbeným hercom a herečkou sú Matt Damon a Angelina Jolie, pričom medzi jej obľúbené filmy patria Dear John, 500 Days of Summer a Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Je to shopaholička, ktorá chodí nakupovať oblečenie denne, jej obľúbené farby sú čierna a biela.

Ayisha je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa a mačku, ktorých možno často vidieť na obrázkoch. nahrá na svoj instagramový účet .

Aby zostala vo forme, Ayisha chodí denne do posilňovne, no často žartuje o tom, že vedie ‚sedavý život‘. Drží prísnu diétu, čo znamená žiadny cukor ani rýchle občerstvenie. V porovnaní s niektorými inými hviezdami Instagramu sa rada chváli tým, že nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu.

Vzhľad a čistý majetok

Ayisha má 28 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, meria 1,6 metra, váži okolo 54 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-27-39. Nosí topánky veľkosti šesť.

Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.