Teresa Terry – Čo dnes robí bývalá manželka Todda Chrisleyho?

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Teresa Terry sa narodila v roku 1971 v Južnej Karolíne v USA, kde vyrastala a chodila do školy – nie je známe, či šla na univerzitu alebo vysokú školu. Verejnosti je najznámejšia z toho, že je bývalou manželkou herca, producenta a podnikateľa Michaela Todda Chrisleyho, s ktorým má dve deti.

Osobný život rodiny

Teresina dcéra Lindsie vedie blog Living Like Lindsie. V roku 2012 utiekla s Willom Campbellom a je matkou svojho syna Jacksona. Teresa a Lindsie majú skalný vzťah, ale Lindsie sa niekoľkokrát objavila v šou svojho otca, Chrisley vie najlepšie ,. Teresa má od syna Kylea aj vnučku. Chloe Chrisley sa narodila v roku 2012 Kyleovi a jeho bývalej priateľke Angele Victorii Johnson. V súčasnosti je ženatý s Alexusom Whilbym.

V máji 2019 bol Kyle v Oklahome zatknutý za prechovávanie drog – TMZ oznámilo, že bol prevezený do väzenia okresu Okmulgee za prechovávanie metamfetamínu. Neskôr toho roku v septembri bol hospitalizovaný po pokuse o samovraždu, ktorý bol údajne spôsobený Kyleovými liekmi na jeho duševné zdravie, o ktorých sa hovorilo, že naňho mali nepriaznivý vplyv a prinútili ho mať myšlienky a činy samovražedného charakteru. Počas jeho pobytu v nemocnici stála Kyleova rodina po jeho boku, aby ho podporovala. Teresin bývalý manžel a Kyleov otec Todd však bojovali o opatrovníctvo Chloe a tvrdili, že Kyle už dlhé roky bojuje so svojou drogovou závislosťou. V rozhovore v roku 2014 Todd povedal: „Kyle je bipolárny a ľudia, ktorí sú bipolárni, zvyčajne hľadajú spôsob, ako sa samoliečiť, čo Kyle robí už od mladosti.

Kyle spochybnil tvrdenia svojho otca, keď s ním urobil rozhovor RadarOnline. V rozhovore sa podelil o to, že je triezvy už štyri roky a keď mal 19 rokov, išiel na rehabilitáciu. V roku 2013 sa Kyle počas šialeného flámu vyhrážal Toddovi, keď sa dvaja hádali o zaplatení. Todd sa verejne chválil tým, že svojmu synovi finančne pomohol tým, že mu zaplatil rehabilitáciu, ale v skutočnosti nikdy nezaplatil za žiadne Kyleove rehabilitačné účty a rehabilitačné centrum nakoniec rodinu žalovalo, pretože zaplatili len 18 000 dolárov z celkového Kyleovho rehabilitačného účtu. Nakoniec musel Kyle zaplatiť ďalších 24 000 dolárov vrátane súdnych poplatkov. Teresa sa hlasne vyjadruje k svojmu synovi kvôli svojmu bývalému manželovi a vyjadrila svoje obavy o Kylea, pričom uviedla, že vie, že potrebuje ochranu.

Kariéra

Teresa tajila všetky podrobnosti o svojom zamestnaní. Svoje vzdelanie ani povolanie nikdy neprezradila.

Kto je Todd Chrisley?

Michael Todd Chrisley sa narodil 6. apríla 1969. Je to gruzínsky herec, producent a podnikateľ. Jeho matka Faye Chrisley sa často objavuje v jeho televíznej reality show. Todd žije so svojou druhou manželkou, bývalou kráľovnou krásy Julie Chrisley v Georgii – majú spolu dvoch synov a dcéru, Chase Chrisley sa narodil v roku 1997, 1998 priniesol Savannah Chrisley a v roku 2006 Julie porodila Graysona Chrisleyho. Jeho manželka je jeho obchodným partnerom a ďalšou častou v televíznom seriáli Chrisley Knows Best, ktorý sleduje Todda ako gruzínskeho realitného magnáta a jeho rodinný život. Objavil sa v rôznych reality sériách a reláciách, no popularitu si získal len vďaka svojej vlastnej mimoriadne úspešnej reality sérií.

Dostal sa do právnych problémov, keď ho obvinili z daňových podvodov a pôžičiek. Jeho realitná firma je údajne zapojená do podvodných aktivít vrátane toho, že v roku 2014 jeho syn Chase nezaplatil daň vo výške 16 000 dolárov.

Toddov majetok sa odhaduje na 46 miliónov dolárov začiatkom roku 2020. Jeho sídlo v Roswell v štáte Georgia má hodnotu 2 milióny dolárov a má rozsiahlu zbierku luxusných áut vrátane Range Rover, Mercedes Benz a Audi. V rozhovore prezradil, že na oblečenie míňa viac ako 300 000 dolárov. V auguste 2017 sa produkcia Chrisley Knows Best odhadovala na približne 75 miliónov dolárov.

Osobný život

Teresa spoznala Todda, keď navštevovali rovnakú strednú školu vo Westminsteri v Južnej Karolíne – Teresa mala 17 rokov a Todd o dva roky starší. Akonáhle začali spolu chodiť, Todd začal tráviť popoludnia a víkendy s Teresou, buď sa len tak flákali, alebo spolu chodili pozerať filmy.

Keď mala Tereza 19 rokov, otehotnela s ich prvým dieťaťom. Cítil, že najzodpovednejšie je oženiť sa, o čom Tereza povedala: „S najväčšou pravdepodobnosťou by sme sa nevzali, keby som nebola tehotná, ale urobili sme to a bola to veľká vec. Na oboch stranách bolo šesť sprievodcov a aj keď mesto, kde sme bývali, nebolo veľké, kostol bol plný.“ Ich manželstvo sa spočiatku ukázalo ako vynikajúca voľba pre ich vzťah – Teresa mala pocit, že sa z Todda stal veľmi ohľaduplný manžel. po ich svadbe bola Teresa nútená odpočívať na lôžku od štvrtého mesiaca tehotenstva a počas tejto doby Todd urobil všetko, čo bolo v jeho silách, aby ju podporil. Todd múdro použil svoje peniaze na investovanie do nehnuteľností, kam by sa nakoniec presťahovali. 17. septembra 1989 privítali na svete Lindsie Chrisley a o 15 mesiacov neskôr, 19. augusta 1991, sa narodil Kyle Chrisley.

Narodenie ich syna však malo na ich manželstvo opačný efekt, ako šťastie, ktoré priniesla Lindsie, a ich vzťah sa začal rúcať. Teresa požiadala o rozvod v novembri 1994 a bol dokončený v roku 1996. Počas exkluzívneho rozhovoru v marci 2016 s online poštou Teresa povedala, že sa rozviedla s Toddom po tom, čo ju niekoľkokrát zneužil. Dodala, že sa s ňou bude hádať kvôli maličkostiam, nepotrebným veciam, opisujúc ho ako perfekcionistu a autoritatívneho človeka, a že bol pre ňu ako tŕň v oku počas celého ich manželstva: „Mal myslenie, že všetko musí byť na svojom mieste. krát. Aplikoval to aj na ľudí.“ Upresnila, že by rada odišla z domu s vlasmi v cope alebo čiapke, ale Todd cítil, že jej vlasy by mali byť vždy upravené a vždy musí byť „oblečená do desiatky.“ Nakoniec ju unavilo, že sa ju Todd snažil ovládať a ich neustály boj.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je to psí život @life.of.lilo @kyle.chrisley

Príspevok zdieľaný používateľom Todd Chrisley (@toddchrisley) 8. novembra 2019 o 11:14 PST

Pri viac ako jednej príležitosti opísala ich manželstvo ako „turbulentné“. Podala na Todda sťažnosť za domáce násilie a potom sa odsťahovala z ich domu. V žalobe si spomína na december 1992, keď Todd – pod vplyvom alkoholu – udrel Teresu aj svoju matku a poškodil Teresin osobný majetok. Ďalší incident sa stal 21. októbra 1994, keď Todd zrazil Teresu, keď šoférovala, takže zastavila na okraji cesty a utiekla pred ním. Keď sa vrátila do ich domu, Todd vzal všetky jej šperky a vyhnal ju z ich domu. Údajne sa jej 2. novembra 1994 vyhrážal zavraždením nožom. Tri dni zostala v dome suseda, kým sa necítila dostatočne bezpečná na to, aby sa mohla vrátiť domov. Po jej návrate Teresa povedala, že Todd jej ‚strhol z tela všetky šaty vrátane spodnej bielizne a bil ju zatvorenou päsťou‘.

Pokúsila sa zavolať na políciu, ale Todd sa jej vyhrážal zabitím, ak incident niekedy nahlási. Všetky udalosti boli zaznamenané a použité v súdnych dokumentoch. Keď sa Teresa odsťahovala z ich domu, vzala so sebou aj ich trojročného syna Kylea. Chcela si vziať aj Lindsie, ale päťročné dieťa bolo v tom čase v dome Toddových rodičov. Todd odmietol dovoliť, aby Teresa vzala Lindsie so sebou, a tak podala trestné oznámenie, v ktorom obvinila Todda z nezákonného únosu. Svoj spor vyhrala a po dvoch mesiacoch od seba získala dcéru späť.

Po dokončení rozvodu im bola zverená spoločná fyzická a právna starostlivosť o Lindsie a Kylea. Teresa sa presťahovala do Južnej Karolíny, aby spoločné opatrovnícke opatrenia mohli byť jednoduchšie pre deti aj pre ňu. V roku 2000 sa presťahovala do Atlanty, čo vyvolalo nový boj o opatrovníctvo, ktorý trval len dva roky. V roku 2002 boli obom rodičom zverené deti do zákonnej starostlivosti – súd rozhodol, že deti budú navštevovať školu v Atlante a ich hlavným bydliskom bude Toddov dom v Atlante.

Nemáte čas pripraviť si jedlo? Žiaden problém! 310 Nutrition má presne to, čo potrebujete na dokonalú náhradu jedla….

pridané Todd Chrisley na Utorok 30. júla 2019

Tereza by deti dostala na tri víkendy v mesiaci, ako aj na štátne sviatky a prázdniny každý párny rok. Dohoda však nebola nikdy implementovaná, pretože v priebehu niekoľkých mesiacov sa Todd presťahoval do Kalifornie. Lindsie chcela žiť s Toddom a Kyle chcel zostať s jeho matkou, ale Todd a Teresa nechceli deti oddeliť, a tak Lindsie aj Kyle žili s Toddom. Teresa momentálne žije v Oklahoma Village so svojím (nemenovaným) manželom. Majú spolu dve deti a štyri vnúčatá.

Vzhľad

Má blond vlasy a modré oči. Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m) a váži 130 libier (59 kg).

Čistý majetok a plat

Začiatkom roku 2020 sa Teresa údajne delí so svojím súčasným manželom o odhadovaných 5 miliónov dolárov.