TBNRFrags: Kto je youtuber s viac ako 6,5 miliónmi odberateľov? Wiki

ObsahTBNRFrags Wiki Bio

TBNRFrags, tiež známy ako PrestonPlayz, sa narodil v Texase, USA, 4. mája 1994 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je to YouTuber ktorý je najlepšie známy pre svoj kanál PrestonPlayz, na ktorý väčšinou nahráva herné videá.

Jeho skutočné meno je Preston Arsement (naozaj!).

Detstvo a vzdelanie

TBNRFrags bol vychovaný spolu so svojimi súrodencami Davidom, Daka, Joshua, Caleb a Keeley, ich matkou a ich adoptívnym otcom, za ktorého sa ich matka vydala, keď mal TBNRFrags tri mesiace – jeho adoptívny otec má kanál YouTube – PapaFrags – zatiaľ čo jeho súrodenci majú tiež kanálov. TBNRFrags uvádza, že jeho adoptívny otec miluje jeho a jeho súrodencov, ako keby bol ich biologickým otcom, ale tiež uviedol, že by raz rád stretol svojho biologického otca.

TBNRFrags začal hrať videohry, keď navštevoval základnú školu, a keď dosiahol strednú školu, bol schopný poraziť všetkých svojich rovesníkov v ktorejkoľvek hre. Stále sa rozhodol sústrediť na svoje vzdelanie a po imatrikulácii v roku 2012 zapísal na Travis Academy of Fine Arts vo Fort Worth v Texase, kde v roku 2016 ukončil bakalársky titul.

Kariéra youtubera

Počas štúdia na vysokej škole a pred začatím svojej kariéry ako YouTuber strávil TBNRFrags nejaký čas prácou plavčíka, pretože je vášnivým plavcom.

V súčasnosti je prevádzkuje štyri kanály YouTube :

  • Jeho hlavný kanál TBNRFrags bol spustený 29. novembra 2010 a odoberá ho takmer 6,5 milióna ľudí, pričom má viac ako 1,4 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady. Tento kanál používa na nahrávanie herných videí, hry, ktoré hrá najčastejšie, sú Fortnite a Among Us. Najpopulárnejšie video kanála, Little Brother dostane 100 000 Vbucks, ak vyhrá! (Fortnite Rainbow Dropper), si od 9. februára 2019 pozrelo viac ako 21 miliónov krát.
  • Svoj druhý kanál PrestonGamez spustil 18. apríla 2017 a má takmer 3,1 milióna predplatiteľov a približne 543 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí spolu. TBNRFrags používa tento kanál aj na nahrávanie herných videí a najobľúbenejšie video kanála AKO BYŤ NAJSILNEJŠÍM HRÁČOM ROBLOXU! (Weight Lifting Simulator with my Little Sister!) si od 22. októbra 2018 pozrelo viac ako 15,6 milióna krát.
  • PrestonPlayz je jeho tretí kanál, ktorý bol vytvorený 13. marca 2018 a dnes ho odoberá takmer 8,5 milióna ľudí, pričom má spolu približne 2,2 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí. Kanál sa používa aj na nahrávanie herného obsahu a jeho najobľúbenejším videom je 5 Ways to Prank PrestonPlayz Minecraft House, keďže má od 26. februára 2019 viac ako 34 miliónov videní.
  • Napokon jeho štvrtým kanálom, ktorý bol spustený 6. mája 2019, je PrestonCosmic, ktorý odoberá viac ako 480 000 ľudí a má okolo 12,4 milióna zhliadnutí všetkých jeho videí spolu. Na tento kanál sú väčšinou nahrané videá z Minecraftu, zatiaľ čo jeho najobľúbenejšie video I Found a SECRET Billionaire Only Mine! *overpowered* si od 7. marca 2020 pozrelo viac ako 1,7 milióna krát.

TBNRFrags a ďalší YouTuber MrWoofless spolu prevádzkujú aj server Minecraft s názvom CosmicPvP – je otvorený od roku 2014 a obsahuje mnoho herných modov, ako sú HCF, Factions a KitPvP.

Bol nominovaný na desiate ocenenie Streamy Award v kategórii gaming – desiaty ročník Streamy Awards sa bude konať 13. decembra 2020.

Milujte život a vzťahy

TBNRFrags je viac-menej otvorený, pokiaľ ide o jeho milostný život – jeho prvou priateľkou, o ktorej verejnosť vie, bola Paige, ktorá je tiež youtuberkou, ktorú odoberá viac ako 80 000 ľudí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Prestonom (@prestonplayz)

Začali spolu chodiť v roku 2016, no vo februári 2017 sa z neznámych dôvodov rozišli.

O necelé dva mesiace neskôr začal chodiť s Briannou Barnhart, ktorá je registrovaná zdravotná sestra, herečka a speváčka. Obaja sa do seba veľmi rýchlo zamilovali a v októbri 2017 sa zasnúbili a vymenili si sľuby v máji 2018 na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny. Briannu môžete vidieť v mnohých videách TBNRFrags, pričom má aj svoj vlastný kanál, ktorý si Brianna odoberá viac ako 4,8 milióna ľudí.

TBNRFrags nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, takže od decembra 2020 je ženatý s Briannou Barnhart a nemajú deti, pretože sa dohodli, že sa zamerajú na svoju kariéru.

Záľuby a iné záujmy

TBNRFrags je filantrop, ktorý rád daruje peniaze na charitatívne účely – v jednom zo svojich videí daroval 1 000 dolárov organizácii Australian Wildfire Charity.

Je tiež fanúšikom stolových hier, a hoci hral rôzne, zdá sa, že jeho obľúbeným je Minecraft Builders & Biomes.

TBNRFrags rád cestuje a so svojou polovičkou bol po celých Spojených štátoch, pričom navštívili aj niekoľko európskych krajín vrátane Francúzska a Nemecka – fotografie nasnímané počas ich ciest nájdete nahrané na instagramovom účte TBNRFrags.

TBNRFrags je veľkým fanúšikom filmov od Disney, pričom medzi jeho obľúbené patria Wall-E, Despicable Me a The Lion King. Navštívil aj Disneyland v Anaheime v Kalifornii.

Je fyzicky dosť aktívny a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, pričom zároveň dodržiava prísnu diétu, a tým aj jeho svalnaté telo.

Vek, výška a čistý majetok

TBNRFrags má 26 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na pôsobivých 20 miliónov dolárov.