Taylor Nicole Dean – Drogová závislosť, Dráma, Bývalý priateľ, Životopis

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Zvieracia nadšenkyňa a youtuberka Taylor Nicole Dean sa narodila 25. marca 1997 v San Antoniu v Texase v USA Jennifer a Mattovi Deanovi. Rovnako ako jej dcéra, aj Jennifer je vlogerkou, hoci nemá toľko predplatiteľov, o ktorých predošlé povolania Taylorových rodičov nie sú známe. Taylor vyrastala v Miami na Floride spolu so svojimi dvoma bratmi – ich vek nie je známy, ale vieme, že jeden z nich sa volá Justin.

Taylor je známa nahrávaním videí na svoj vlastný kanál YouTube. Vzdeláva takmer dva milióny predplatiteľov o tom, ako sa starať o zvieratá, ako sú gekoni, morské koníky a ježkovia. Zdieľa silné puto so svojou matkou, ktorá bola oporou počas Taylorovej kariéry a osobných zápasov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný taylor nicole dean (@taylorndean)

Taylor mala v mladosti nejaké zdravotné problémy. Keď mala tri roky, počas operácie jej prasklo slepé črevo, čo bol v skutočnosti vítaný zázrak, pretože by zomrela, keby jej slepé črevo explodovalo a nedalo by sa okamžite odstrániť. Keď bola o niečo staršia, objavili sa u nej problémy s očami, ktoré vyústili do jej trpiacich migrén a iných symptómov, keď bola okolo žiariviek.

Navštevovala O’Conner High School a Texas Connections Academy, kým sa jej zdravotný stav nezhoršil – od piateho ročníka sa musela vzdelávať doma a online, keďže už nemohla navštevovať hodiny. V dokumente s Vice povedala, že jej učitelia neverili, že je chorá, pretože vyzerala fyzicky zdravá. 'Nevedeli, čo mi je, a najprv som mal veľa chronických chorôb, ktoré neboli diagnostikované, a zistili, že mám Ehlersov-Danlosov syndróm.'

Syndróm je zriedkavá porucha spojivového tkaniva, príznaky zahŕňajú uvoľnené kĺby a bolesť kĺbov, natiahnutú zamatovú pokožku a abnormálnu tvorbu jaziev. Taylor ďalej o svojom stave hovorila vo videu: „Môj život je neustály boj so zdravotnými problémami.“ A dodala, že Ehlers-Danlosov syndróm znamená, že môže ľahko utrpieť dislokácie – „Môžem si ublížiť, môžem si ublížiť.“ Raz si Taylor myslela, že je prechladnutá, a tak išla k lekárovi, ktorý jej diagnostikoval roztrieštenú kľúčnu kosť, ktorú jej do nej vložil otec.

Taylor povedala, že online školenie vedie k tomu, že sa stáva osamelou, pretože nikto sa s ňou nechcel priateliť, „... Bol som to divné dieťa, a tak som skončil na internete.“ Vysvetľovala, že práve odtiaľto urobila všetko svoje. priateľov a je to životne dôležité, pretože je to jediný spôsob, ako môže zažiť každodenné tínedžerské veci.

Po strednej škole Taylor ukončila dvojitý odbor biológia a psychológia na Floridskej univerzite a tiež študovala zdravotné postihnutia v spoločnosti a geografiu.

Kariéra

Aby Taylor pomohla so svojimi zdravotnými problémami, obrátila sa na internet. Povedala, že o PetTubers nikdy nepočula, kým nezačala natáčať videá na YouTube, v ktorých hovorila o svojich miláčikoch. Jej úspech na YouTube sa považuje za šťastnú náhodu – v roku 2014 sa stala virálom fotka jej ježka Naly a v roku 2016 v rozhovore pre San Antonio Express-News Taylor povedala, že Nala je „... naozaj spojená s ľuďmi a ja chcem pokračovať v tom.“ Ďalej hovorila o začiatku svojej kariéry na YouTube vo svojom rozhovore pre Vice: „Rozhodla som sa, že skúsim natočiť video, ktoré by odkazovalo na ľudí, ktorí mi povedali, že kvôli mne dostanú ježka. Po tomto pôvodnom videu s Nalou to pokračovalo a teraz som tu ja.“

Taylor Nicole Dean

pridané Jednoducho Krásne ženy na Nedeľa 7. mája 2017

V rozhovore pre New York Magazine sa Taylor podelila o to, že chce svoj kanál použiť aj na to, aby varovala ľudí pred adopciou exotických domácich miláčikov. Povedala im, že keď mal vyjsť film Hľadá sa Dory, veľmi ju to znervóznilo, „...Vedela som, že veľa detí si bude chcieť kúpiť modrý tang, čo je Dory...“ vysvetľujúc, že ​​ryba je veľmi náročná na starostlivosť.

Jej inštruktážne video ‚vybuchlo‘ a práve vtedy sa rozhodla opustiť prácu v PetCo a venovať sa kariére YouTuberka na plný úväzok. Rozhodnutie sa zdalo múdre a prirodzené, keď začala prostredníctvom svojich videí zarábať viac peňazí, ako mala vo svojej práci v obchode so zvieratami. Po prekonaní milióna predplatiteľov získala manažéra a niekoľko sponzorských darov, pričom spoločnosti jej platili, aby hovorila o ich produktoch na jej kanáli.

Taylorovo prvé video bolo zverejnené 29. júla 2015 s názvom Life From a Hedgehog's Eyes a nasledovalo video, na ktorom predvádza svoju osobnú zoologickú záhradu. Jej tretie video, Feeding All Of My Animals, ukázalo jej nočnú rutinu kŕmenia svojich domácich miláčikov a čistenie ich klietok – odovzdané 19. januára 2016 a veľmi rýchlo si získalo tisícky zhliadnutí a okamžite sa stalo hitom.

Od roku 2020 má Taylorov kanál takmer dva milióny predplatiteľov, ktorí jej s láskou dali titul ‚Pettube Queen.‘ Predtým uviedla, že jej hlavnou inšpiráciou je zosnulá austrálska televízna osobnosť a odborník na zvieratá Steve Irwin.

Jej druhý kanál, Taylor Dean Vlogs, má viac ako 150 000 odberateľov, hoci videá na tento kanál neodovzdáva dôsledne, v súčasnosti ich je len deväť.

Osobný život

O Taylorovom osobnom živote (najmä o jej histórii randenia) pred jej kariérou na YouTube nie je veľa známe. Spomenula však, že chodila s kolegom zamestnancom PetCo, ktorému občas finančne pomáhala. Zdá sa, že ich cesty sa rozišli v rovnakom čase, keď tam opustila prácu. Údajne bola slobodná dva roky až do roku 2017, kedy začala chodiť s Jonnym Craigom, bývalým spevákom Slaves.

Problém s drogami a bývalý priateľ Jonny Craig

Taylorine problémy s drogami sa začali, keď sa zúčastnila svojej prvej párty, ktorá bola náhodou s inými youtubermi. Spomenula si na udalosť v rozhovore pre Vice: „Niekto mi ponúkol malý, malý hrbolček kokaínu... tak som si povedala: ‚Dobre, dobre, čo, skúsim to,‘ a na druhý deň som bola len posadnutá Ako rástla jej závislosť na kokaíne, zistila, že jej priateľ Jonny užíva heroín.

Aby sme lepšie porozumeli problémom, v ktorých sa Taylor ocitla, musíme sa pozrieť na vplyv, ktorý spôsobil jej priateľ. Jonathan ‚Jonny‘ Monroe Craig sa narodil v Kanade 26. marca 1986, čím je o 11 rokov starší ako ona. Keď stretol Taylor, bol vo vzťahu s matkou svojho dieťaťa, ale rozhodol sa opustiť svoju priateľku, aby mohol namiesto toho chodiť s Taylor. Niekoľkokrát sa hovorilo o tom, že sa dostal do právnych problémov, napríklad poškodzoval majetok a bol zatknutý za výtržníctvo. Jeho problém s drogami sa stal verejne známym, keď jeho bývalá priateľka zverejnila video, na ktorom ich užíva, a hneď, ako sa o tom dozvedel, video stiahli, no ľudia to už videli a rozprávali sa. V súvislosti s videom oslovil svojich fanúšikov a tvrdil, že už neužíva drogy a je už dlhší čas čistý.

Jeho vyhlásenie však netrvalo dlho, pretože ho čoskoro obvinili nielen z užívania drog, ale aj zo sexuálneho zneužívania viackrát. V roku 2019, manažér kapely Slaves, prinútil Jonnyho, aby ukončil svoju kariéru, sa nezotavil.

Keď Taylor hovorila o svojom príspevku k jej závislosti, povedala: 'Problém so mnou je, že som vždy chcela, aby ma prijali... Bola som takmer pripravená skočiť na každého, kto sa na mňa pozrel...' Bola fanúšikom jeho hudby. a stretli sa cez internet, povedala, že kvôli tomu, že je starší, je jeho závislosť ťažšia ako ona a má väčší prístup k drogám. Začal tým, že jej domov nosil opiáty as jeho pomocou s nimi experimentovala, hoci si stále hovorila ‚...to nie je problém‘.

Vo svojom rozhovore pre Vice si spomenula na obzvlášť slabý bod – Jonny prišiel domov a povedal jej, že sa ide okúpať, všimla si, že si vzal so sebou do kúpeľne vaňu so zmrzlinou a myslela si, že je to zvláštne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný taylor nicole dean (@taylorndean)

Nakoniec vošla do kúpeľne a našla spálenú lyžicu, čo jej spôsobilo poruchu. Jonny ju potom prosil, aby s ním skúsila kokaín. Jej rastúca drogová závislosť viedla k tomu, že jej kanál sa výrazne pohol: „Konečne môžem povedať, že to bol môj vzťah,“ priznávajúc, že ​​zanedbávanie začalo, keď Jonny prešla od liekov na predpis k heroínu, ktorý tiež užívala. Očividne obviňuje zo svojej závislosti Jonnyho, keď ho opísala ako ‚tohto chlapíka, ktorý ma neustále strieľal‘.

Taylorova popularita znamenala, že jej drogová závislosť sa stala verejne známou a ľudia ju už nemali radi, alebo ju naďalej podporovali a dokonca Jonnymu posielali nenávistný e-mail, aj keď mali pocit, že jej závislosť bola jeho vina. Taylor ho tiež označila za urážlivého a tvrdila, že ju podvádzal.

Podľa TheRecoveryVillage.com Taylor verila, že je v poriadku s užívaním kokaínu iba príležitostne a nestane sa závislou. Užívala drogu vždy, keď sa zúčastnila na párty, ale nikdy sa jej nemohla vzdať, rovnako ako Jonny sa nikdy nedokázal vzdať opiátov. Vždy verila, že závislosť je voľba, kým sa nestala jej realitou. Mesiac po prvom užití heroínu sa u nej objavila celotelová žihľavka, ktorá trvala celý týždeň, no nestačilo to na jej zastavenie. Taylor sa snažila zbaviť sa svojej závislosti, a tak sa objednala na rehabilitáciu, kde jej dali Suboxone, aby jej zabránili v užívaní heroínu.

Nanešťastie sa po rehabilitácii vrátila späť, pričom predplatitelia vedeli, že ju znova užíva, pretože na jej rukách boli viditeľné stopy, ale znova otočila svoj život a prijala cestu k uzdraveniu.

Iniciátorom bolo, keď jej asistentka poslala Jennifer do Taylorovej kúpeľne fotky plné špinavých ihiel, Jennifer vzala Taylora do rehabilitačného centra, kde zostala až do vytriezvenia. Tam sa sústredila na zotavenie a rozišla sa s Jonnym, aby mohla zostať triezva. Keď odišla z rehabilitácie, presťahovala sa späť k svojim rodičom a pokračovala v rehabilitácii zapojením sa do intenzívneho ambulantného liečebného programu, ktorý trval viac ako 10 hodín týždenne. Aktualizovala svojich fanúšikov a dala im vedieť, že dúfa, že sa čoskoro opäť vráti k tvorbe videí.

V príspevku na Instagrame z 18. júla 2020 uviedla, že po ďalšej recidíve bola späť na rehabilitácii a takmer prišla o nohu v dôsledku sepsy. Taylor zostal na rehabilitácii do 7. augusta 2020.

Dráma s Starostlivosť o jej zvieratá

Taylor čelila niekoľkým obvineniam z týrania zvierat a zanedbávanie v auguste 2019. Po tom, čo hovorila o svojom relapse, povedala, že sa cíti pripravená vrátiť sa na YouTube a hovoriť o tom, čo sa stalo, keď bola preč, a prečo sa správala zvláštne.

Svojich fanúšikov informovala, že Cheese, jej krava, žiaľ zomrel, povedala, že nevie, ako zomrel, ale podľa niektorých divákov bola jeho nádrž pre neho nielen príliš malá, ale bol držaný v zlých podmienkach. Taylor povedala, že nariadila pitvu, ale ľudia povedali, že pravdepodobne bude viniť Cheeseovu smrť na chovateľa, ako to zvyčajne robí, alebo na veterinára.

Pred Cheeseovou smrťou zomrel jej maznáčik perutýn Zazu. Znova tvrdila, že nevie prečo, ale v čase jeho smrti bol chorý.

V dosť hroznej a nešťastnej sérii udalostí Taylor „uvarila“ tri zo svojich zvierat na smrť. Podľa nej spala, zatiaľ čo ohrievacie podložky vo výbehu s krokodílom skinkom a v nádrži so žabami Pacman zlyhali, čo malo za následok, že sa zvieratá zahrievali a v podstate boli uvarené zaživa. To, čo sa na jej vyhlásení zdá zvláštne, je, že očividne spala 12 hodín, a keď sa zobudila, ďalších pár hodín ich nekontrolovala. Niektorí ľudia tvrdia, že krokodílie skinky preferujú chladné prostredie, a keďže Taylor žije v Texase, vyhrievacie podložky nie sú nevyhnutnosťou.

pridané Molly McDolly na Pondelok 3. augusta 2020

Zaznamenali sme aj zvláštny tvar hlavy jej pacmanskej žaby, čo viedlo k podozreniu, že je podvyživený. Údajne hľadala nových krokodílích skinkov ešte predtým, než oznámila predchádzajúcu smrť.

Sedem mesiacov po tom, čo sa odhlásila z rehabilitácie a rozišla sa s Jonnym, Taylor otvorila svoju recidívu a povedala, že zvieratá sú jediné veci, vďaka ktorým sa cíti dobre a že má svoj účel, ale to nie je správne a NIE dobre a je to jeden z dôvodov, prečo som sa vrátila k 12 z nich, keď som sa dostala na odvykaciu kúru.“ Dodala, že žiadne z jej zvierat nebolo zranených počas trvania jej závislosti alebo jej uzdravovania, „... nikdy som sa k zvieraciemu koníčku nedostala len kvôli YouTube názory a nezanedbávam ani zvieratá.“

Taylorove koníčky, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Keď Taylor netrávi čas so svojimi domácimi miláčikmi alebo sa o ne nestará, rada cestuje, pláva a trávi čas s rodinou.

Kvôli celiakii musí držať zdravú bezlepkovú diétu. O chorobe a strave diskutovala vo videu s názvom CELÝ ŽIVOT SOM CHORÝ? (Prečo uverejňujem nekonzistentne) vo videu tiež zdieľala, že jej matka drží rovnakú diétu.

Vzhľad

Taylor má modré oči a hnedé vlasy, hoci si ich rada farbí na rôzne odtiene vrátane červenej, blond a modrej. Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži 135 libier (62 kg). Má veľa tetovaní, vrátane dýky s textom z Nočnej mory od Halsey, číta, „pozerala sa do zrkadla a rozbila ho na kusy, pozbierala kúsky a vybrala dýku.“ V roku 2019 si dala ďalšie dve tetovania, ktoré mali zakryť jej modriny, jeden je ozdoba a druhý krokodíl.

Čistý majetok a plat

Koncom roku 2020 sa Taylorov čistý majetok odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, a to pravidelným nahrávaním videí na YouTube o starostlivosti o domáce zvieratá.