• Hlavná
  • Herci
  • Taylor John Smith – Kariéra, Vzťahy, Čistá hodnota – Životopis

Taylor John Smith – Kariéra, Vzťahy, Čistá hodnota – Životopis

ObsahKto je Taylor John Smith? Wiki Bio

Taylor John Smith sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 13. mája 1995 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je to herec, ktorý sa preslávil najmä úlohami vo filme Insidious: Chapter 3 natočenom v roku 2015 a Americký zločin Televízny seriál v roku 2016.

Raný život a vzdelanie

Taylor bol vychovaný v Los Angeles jeho otcom, ktorý je majiteľom malého obchodu, a jeho matka, účtovníčka, má jedného staršieho a jedného mladšieho brata a mladšiu sestru. Keď sa zapísal na strednú školu, Taylor začal hrať futbal a basketbal a chcel sa po imatrikulácii zapísať na univerzitu s futbalovým štipendiom, no ako 16-ročný navštevoval hodiny herectva namiesto svojej sestry a zistil, že má talent na herectvo.

Herec HBO 'SHARP OBJECTS' TAYLOR JOHN SMITH OD ROBERT JAMES // FOTOGRAFOVANIE Spomeňte si na ostré predmety a získajte zľavu 25 % na celý nákupný nákup KÓD: SHARPOBJECTS – ONLINE

pridané Od Roberta Jamesa na Sobota 23. júna 2018

Jeho sestra je tiež herečka, aj keď nie taká populárna ako Taylor. Po maturite na strednej škole sa nevenoval športovej kariére, ale začal pracovať na svojej ceste nahor vo filmovom priemysle.

Vystúpenia vo filmoch

V roku 2014 Taylor debutoval vo filme ako Dwight v Some Kind Of Beautiful vo filme, ktorý sleduje profesora poézie z Cambridge (Pierce Brosnan), ktorý sa začína zaujímať o svoj život a zamiluje sa do ženy, ktorú hrá Salma Hayek. V tom istom roku sa Taylor objavila ako Joey vo filme Ghost Bastards 2 a v roku 2015 získala rolu vo filme Martyrs and Insidious: Chapter 3.

V roku 2016 hral ako Anthony Keller vo filme Wolves a ako Brad vo filme Holding Patterns a potom bol pozvaný, aby sa objavil v ocenenom filme You Get Me natočenom v roku 2017, ktorý sleduje študenta strednej školy, ktorý sa rozíde so svojou priateľkou. , a potom sa vyspí s iným dievčaťom, ktoré sa ukáže ako psychopat a ktoré sa pokúsi zabiť jeho priateľku, keď sa opäť dajú dokopy. V tom istom roku stvárnil Billyho vo filme Tatterdemalion, zatiaľ čo jeho dve posledné vystúpenia boli vo filmoch Hunter Killer v roku 2018 a The Outpost v roku 2019.

Účinkovanie v televíznych seriáloch a iných podnikoch

Debutoval v televíznom seriáli ako Braden Sullivan vo štvrtej epizóde druhej sezóny Perception v roku 2013. V roku 2014 sa objavil v dvoch epizódach Twisted a jednej epizóde Les Experts. V roku 2015 nasledovali nové úlohy, ako napríklad Chet v Hart of Dixie, Steve McGarrett v Hawaii 5-0 a Nick v Gray's Anatomy a mnoho ďalších. Uznanie získal v roku 2016 po tom, čo bol pozvaný hrať Luka v televíznom seriáli American Crime Drama, ktorý sleduje dianie počas súdneho procesu a objavuje sa v štyroch epizódach show.

Jeho posledné dve vystúpenia v televíznych seriáloch boli vo Faking It v roku 2016 a Sharp Objects v roku 2017. V roku 2014 sa pustil do hudobného priemyslu, keď sa objavil na albume Divide & Conquer skupiny Vandaveer.

Milujte život a vzťahy

Taylor si najskôr nechával podrobnosti o svojom milostnom živote pre seba, ale niekoľkokrát ho videli s tajomným dievčaťom a niektorí ľudia, ktorí herca spoznali, ich odfotili a nahrali na internet. Dievča bolo neskôr identifikované ako Andrea Serrano , modelka a herečka z Chicaga, Illinois, a po zverejnení Taylor často nahrávala ich spoločné fotografie na svoj účet na Instagrame.

https://www.instagram.com/p/B5Oh1rQj-vA/

Títo dvaja sa údajne stretli na nakrúcaní filmu, v ktorom mali obaja účinkovať, a začali spolu chodiť. Hovorí sa, že Taylor a Andreina sa nedávno zasnúbili a plánujú sa vziať v lete 2020, zatiaľ čo už spolu žijú v Los Angeles.

Pred Andreinou bol Taylor vo vzťahu s ďalšou záhadnou ženou, s ktorou začal chodiť na strednej škole, a obaja spolu strávili tri roky, kým sa rozišli kvôli tomu, čo sa zdá byť žiarlivosťou kvôli Taylorovmu úspechu vo filmovom priemysle.

Záľuby a iné záujmy

Taylor je teda fyzicky veľmi aktívny jeho svalnaté telo – každý týždeň má niekoľko tréningov v telocvični, pričom sa venuje aj rôznym športom ako futbal, plážový volejbal a basketbal. Leto je jeho obľúbeným obdobím, pretože rád surfuje, pláva a hrá vodné pólo so svojimi priateľmi. Má svojich favoritov, pokiaľ ide o slávnych hercov a herečky, ktorými sú Robert De Niro a Natalie Portman, zatiaľ čo jeho obľúbeným režisérom všetkých čias je James Francis Cameron.

Niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Sleepless in Seattle, The Sleepers a Catch Me If You Can.

Vo svojom voľnom čase Taylor rád cestuje so svojou priateľkou a na svoj instagramový účet nahral množstvo obrázkov z rôznych miest, ako je Paríž, Francúzsko a Miami na Floride, ktoré je vďaka svojim plážam jeho vysnívanou destináciou.

Taylor aj Andreina sú milovníčky zvierat a majú domáceho psa ktorý je príležitostne zobrazený na Taylorových obrázkoch na Instagrame a ktorého si berú so sebou aj na prázdniny.

Vzhľad a čistý majetok

Taylor má 24 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,85 metra a váži okolo 79 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.