• Hlavná
  • Herci
  • Tayler Holder (Hype House) Vek, výška, priateľka, gay, Wiki

Tayler Holder (Hype House) Vek, výška, priateľka, gay, Wiki

ObsahKto je Tayler Holder?

Tayler Holder sa narodil 19. augusta 1997 v Alvarade, Texas, USA – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí, hercom a spevákom , ktorý môže byť známy najmä vďaka svojmu účtu TikTok, na ktorý väčšinou nahráva komédie a videá na synchronizáciu pier. Taylerov účet sleduje takmer 16 miliónov ľudí, zatiaľ čo on zhromaždil viac ako 750 miliónov zobrazení všetkých svojich obrázkov a videí dohromady.

pridané Tayler Holder na Pondelok 17. októbra 2016

Raný život a vzdelanie

Taylera vychovávali spolu so svojím bratom a ich adoptívnou sestrou ich otec, ktorý bol právnik, a ich matka, ktorá bola v domácnosti.

O komédiu sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku, pretože so svojou rodinou často sledoval komediálne filmy a relácie v televízii. Navštevoval miestnu základnú školu, na ktorej začal hrať futbal a futbal, a keď sa zapísal na strednú školu, Tayler začal uvažovať o tom, že sa stane profesionálnym športovcom.

Bol členom dramatického krúžku svojej školy a objavil sa v niekoľkých hrách, ale potom, čo začal priťahovať pozornosť na internete a rozširovať svoju fanúšikovskú základňu, sa Tayler rozhodol úplne sústrediť na svoju kariéru na internete. V roku 2015 maturoval a potom sa presťahoval do Los Angeles v Kalifornii, aby si splnil svoje sny.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a Hype House

Tayler je veľmi aktívny na Instagrame a na svoj účet nahral takmer 1 000 obrázkov, pričom ho v súčasnosti sleduje viac ako 5,4 milióna ľudí – väčšinou nahráva obrázky, ktoré urobil počas svojho každodenného života, pričom na mnohých z nich je jeho telo bez košele, ako napr. rád predvádza svoje svaly.

Je tiež veľmi aktívny na Twitteri, na ktorom ho sleduje viac ako 1,3 milióna ľudí – Tayler má tendenciu tweetovať aspoň raz denne.

Je tiež YouTuberom, keďže svoj kanál spustil 8. januára 2016 a momentálne ho odoberá viac ako 1,66 milióna ľudí a má takmer 100 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady. Tayler väčšinou nahráva komediálne videá vrátane žartov a výziev a jeho najobľúbenejšie video Bomby suchého ľadu GONE WRONG!!!! ( NOT CLICKBAIT! ) si od 7. marca 2017 pozrelo takmer 5,5 milióna krát.

Tayler strávil viac ako rok spoluprácou s ľuďmi z Hype House, ktorý vytvoril Osobnosti TikTok, ktoré sa zhromaždili, aby spolu žili v Los Angeles v kaštieli, za ktorý všetci zaplatili. Začiatkom roku 2020 bol Tyler pozvaný, aby sa pripojil k Hype House a žil so svojimi priateľmi TikTok, čo tiež uľahčilo spoluprácu hviezd sociálnych médií, avšak začiatkom októbra 2020 dom opustil a vytvoril špeciálne video na YouTube. o tom.

Taylor je tiež hudobník, ktorý vydal svoj debutový singel Who I Am v roku 2017 a odvtedy vydal viac ako päť singlov, z ktorých jeden z najpopulárnejších je Fallback, ktorý predviedol spolu s Casey Baerom.

Tayler je tiež herec, keď sa v roku 2018 objavil v epizóde Kalani, Lilia & Bria z talk show Brat Chat, ktorú moderovali Indiana Massara a Darius Marcell, a v tom istom roku hral Luka v epizóde Meet Cameron z fantasy série. Úplné zatmenie.

Môže byť najlepšie známy pre jeho stvárnenie hlavnej postavy v dramatickom seriáli Dirt, ktorý sleduje chlapca snívajúceho o tom, že sa stane slávnym motokrosovým pretekárom, a získal väčšinou pozitívne recenzie.

Priateľka alebo gay?

Internetom kolujú zvesti o tom, že Tayler je gay, ale je všeobecne známe, že od začiatku svojej kariéry na internete bol vo viacerých heterosexuálnych vzťahoch.

V roku 2019 začal chodiť s Kaylyn Slevin, ktorá je modelkou, tanečnicou a roztlieskavačkou v Národnej futbalovej lige.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Taylerom Holderom (@taylerholder)

Tayler požiadal Kaylyn, aby bola jeho priateľkou pred jeho matkou a video z tejto príležitosti bolo nahrané na jeho TikTok účet, avšak vzťah trval len niekoľko mesiacov, zrejme preto, že Kaylyn bola príliš zaneprázdnená a nedokázala sa sústrediť na ich vzťah. Dnes Tayler chodí s Charly Jordan, ktorá je modelkou a hviezdou sociálnych médií a na jej účte TikTok ju sleduje viac ako 2,5 milióna ľudí – títo dvaja často spolupracujú na svojich videách.

Tayler priznal, že bol kedysi vo vzťahu s Kelianne Stanus, slávnou gymnastkou, a Kelianne tiež uviedla, ako spolu kedysi chodili, ale dnes sú najlepšími priateľmi.

Mnohí sa domnievajú, že bol tiež vo vzťahu s Charli D’Amelio, tanečnicou a hviezdou sociálnych médií, a že chodil so Sommer Ray, slávnou americkou modelkou, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 25,5 milióna ľudí.

Záľuby a iné záujmy

Tayler je veľkým fanúšikom motokrosu a má niekoľko bicyklov – naučil sa jazdiť na bicykli vo veku 12 rokov a odvtedy sa zúčastnil mnohých súťaží, ale bez víťazstva.

Hudbu počúva každý deň a jeho obľúbeným interpretom je Drake, s ktorým Tayler sníva o spolupráci s jedným dňom, v časti jeho bio sekcie na Twitteri sa píše „nová pieseň s drakom už čoskoro! lol jk to by bolo super!

Tayler je fyzicky veľmi aktívny a každý deň trávi hodiny vo svojej osobnej telocvični, a teda aj jeho svalnaté telo. Drží tiež prísnu diétu a so svojimi priateľmi hrá rôzne športy vrátane boxu, futbalu a futbalu.

Tayler rád pozerá filmy vo svojom voľnom čase, väčšinou neskoro v noci, a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Tom Cruise, Robert De Niro a Natalie Portman a niekoľko z jeho obľúbených filmov je Posledný samuraj, trilógia Krstný otec a Leon. : Profesionál.

Vek a výška

Tayler má 23 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp 2 palce (1,88 m) a váži okolo 82 kg.

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 700 000 dolárov.