• Hlavná
  • Herci
  • Taral Hicks' Wiki – manžel, výška, čistá hodnota, miery

Taral Hicks' Wiki – manžel, výška, čistá hodnota, miery

ObsahKto je Taral Hicks?

Taral Hicks je najznámejšia ako R&B speváčka a herečka, ktorá hrala rolu Jane Williamsovej po boku slávneho Roberta De Nira v Bronx Tale z roku 1993. Je to žena, ktorá stojí za piesňou Silly (1997), ktorá bola cover verziou Deniece Williama, ktorá sa v Billboarde umiestnila na štvrtom mieste (Billboard-Bubbling Under Hot 100.)

Taralov vek, znamenie zverokruhu, raný život, rodina a vzdelanie

Taral Nikisha Hicks bol narodená 21. septembra 1974 v znamení zverokruhu Panna v Bronxe, New York City, USA, čím má od roku 2020 45 rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahojte, Mob Con bol až do odvolania zrušený... Ak chcete urobiť deň svojim blízkym! Svoju požiadavku mi môžete poslať cez Cameo kliknutím na odkaz vyššie v sekcii bio a ja to zariadim za vás❤️

Príspevok zdieľaný používateľom TARAL (@sheistaralhicksdawson) 1. júna 2020 o 8:59 PDT

Hoci podrobnosti o jej rodičoch zostávajú neznáme, má staršiu sestru D'Atru Hikes, speváčku a herečku, ktorá sa objavila v divadelnej hre Madea Family Reunion Tylera Perryho ako Jackie Simmons. Je tiež sestrou Miriam Hikes, ktorá je gospelová speváčka.

Taral nastúpil na strednú školu Teaneck predtým, ako začal navštevovať odbornú strednú školu Grace Dodge so sídlom v Bronxe a zmaturoval v roku 1993.

Taralova profesionálna kariéra a vzostup ku sláve

Taral Hicks urobil veľmi úspešný kariéra v speve aj v herectve.

Jej herecká kariéra začala v roku 1993, keď sa objavila po boku Roberta De Nira v populárnom filme A Bronx Tale. Neskôr sa objavila vo filmoch ako Simply Cause po boku Laurencea Fishburna a Seana Conneryho v roku 1995, Educating Matt Waters v roku 1996 a Preachers Wife (1997), v ktorých hrala s Whitney Houston a Denzelom Washingtonom.

Publikum si jej všimlo a milovalo jej Príbehy metra z roku 1997, čo bol pôvodný film HBO – Taralov výkon ako Žena s kvetmi, ktorá spievala na telefónnom automate svojej matke, bol zaradený medzi jej najlepšie diela vôbec.

Ďalší rok bol pre Taral tiež veľkým úspechom, pretože sa objavila v Belly ako DMXova priateľka Kisha, aby zohrala svoju najvýznamnejšiu úlohu od svojho debutu, pričom video Silly sa objavilo v scénach filmu. Po prepustení tohto filmu Taral chýbala v hudbe a vo filme, kým sa znovu neobjavila v roku 2000 vo filme Are You Cinderella? krátky film po boku herca Wooda Harrisa. Neskôr mala dve televízne hosťujúce úlohy: epizódu The New Math z roku 2003 v seriáli Soul Food: The Series a 100 Center Street z roku 2002 v epizóde Fathers.

Taral sa objavil vo filmoch na voľnej nohe ako The Salon (2005) spolu s Darrinom Hensonom a Vivicou A. Fox, Forbidden Fruits z roku 2006 spolu s R&B umelcom Keithom Sweatom a Fredrom Starrom, Humenetorny z roku 2007 a Ex$pendable z roku 2008. Taralova hudobná kariéra má za sebou veľké úspechy. bola tiež úspešná, keď podpísala zmluvy s niekoľkými populárnymi štúdiami, ako je Motown Records (1995), s ktorým veľmi úzko spolupracovala na vydaní albumu s názvom This Time, ktorý sa momentálne netlačí.

Jej nahrávacia zmluva v Motowne bola ukončená krátko po prepustení jej vtedajšieho prezidenta Harrella a premiestnení sídla spoločnosti do New Yorku. Jej singel, ktorý napísala a produkovala Missy Elliott s názvom Ooh, Ooh Baby, bol jedným z jej najlepších diel a dokonca sa objavil v rebríčku R&B singlových hitov Billboard. Hicksovým hlavným singlom, ktorý mal debutovať v jej hudobnej kariére, bola rýchla skladba s názvom Distant Lover, ktorú produkoval T. Riley. Album sa však rozbehol až po vydaní druhého singla Silly, ktorým bol klasický R&B remake D. Williamsa.

Počas svojej speváckej kariéry sa Taral objavila v niekoľkých hrách, ako napríklad Mama I Want to Sing on Broadway, v ktorej prevzala spevácku úlohu, ktorá bola pred niekoľkými rokmi pridelená jej staršej sestre D'Atre – toto bolo jej prvé vystúpenie.

Osobný život Taral Hicks, manžel a deti

Hicks randil s hercom Chazzom Palminterim, ktorý hral hlavnú úlohu vo filme Bronx Tale, v roku 1996, no v tom istom roku sa rozišiel. Herečka Bronx Tale je teraz ženatý Lorenovi Dawsonovi, s ktorým sa zoznámila a začala s ním chodiť v roku 1999.

Ako vidno z jej filmografie, Taral prestala vystupovať na javisku po tom, čo sa dostala do vzťahu a vydala sa v roku 2001. Pár je spolu už takmer dve desaťročia a má dve deti, oboch chlapcov.

Merania tela Taral Hicks a vlastnosti

Taral je Afroameričan, ktorý dobre postavená konštrukcia tela a je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,74 m). Hovorí sa, že váži 145 libier (66 kg) a jej vitálne štatistiky sú 35-28-35. Okrem toho má Taral tmavohnedé vlasy a hnedé oči.

Taral Hicks Čistá hodnota

Taral väčšinu svojich príjmov získala vďaka svojej profesionálnej kariére herečky a speváčky. Renomované zdroje odhadujú, že má čistú hodnotu viac ako 500 000 dolárov. V súčasnosti vystupuje na viacerých verejných programoch a podujatiach.

Taral je aktívny na rôznych platformách sociálnych médií, ako sú Twitter a Facebook. Jej instagramový účet sleduje viac ako 72 000 fanúšikov. V súčasnosti žije v Severnom Jersey spolu s manželom a dvoma synmi a pracuje ako učiteľka.