Tamika Hendrix – Aká bohatá je dcéra Jimiho Hendrixa? Wiki

ObsahKto je Tamika Hendrix?

Tamika Laurice James Hendrix sa narodil v Minneapolise, Minnesota USA, 11. februára 1967 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je snáď najznámejšia za to, že bola dcérou slávneho amerického rockového gitaristu a speváka Jimiho Hendrixa.

Raný život a vzdelanie

Tamika bola vychovaná v Minneapolise spolu so svojím mladším nevlastným bratom Jamesom Danielom Sundquistom ich matkou Diane Carpenter, keďže jej otec ani nevedel, že sa narodila, kým nemala šesť mesiacov. S Jimim netrávila veľa času keďže bol zaneprázdnený svojou kariérou hudobníka a týchto dvoch potom vychovávala výlučne ich matka, keďže Jimi zomrel, keď mala Tamika tri roky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jimi Hendrix má dve deti. Dcéra Tamika Laurice Hendrix, narodená v USA, a James Daniel Sundqvist, ktorý je napoly Švéd. zrejme sa ani s jedným z nich nestretol, takže neviem, kto je to dieťa na prvej fotke. Tretia fotka je s jednou z jeho fanúškov/priateľiek, volá sa Devon. #jimihendrix #jimihendrixexperience #tamikahendrix #jamesdanielsundqvist #guitarlegend #biracialbabies

Príspevok zdieľaný používateľom Paulína Cray Cray (@goats4lifelilac) 27. júla 2019 o 14:21 PDT

Tamika mala celkom normálne detstvo, trávila čas so svojimi rovesníkmi a hrala sa s bábikami, ktoré počas navštevovania miestnej strednej školy kvôli svojmu otcovi trochu šikanovali. Tamika zmaturovala v roku 1985 a potom sa rozhodla nájsť si prácu a nie študovať na vysokej škole.

Tamika kariéra

Tamika celé tie roky držala svoju kariéru mimo pozornosti médií a nie je známe, čo robila od imatrikulácie.

Milujte život a vzťahy

Tamika nehovorila o svojom milostnom živote, ale dnes je vydatá za muža, ktorého stretla, keď obaja navštevovali rovnakú strednú školu.

Títo dvaja boli priateľmi viac ako dva roky predtým, než začali randiť, ​​pričom sa vzali vo veku 22 rokov na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina. Krátko po svadbe sa im Tamika narodila dcéra a o niekoľko rokov neskôr aj syn. Už niekoľko rokov spolu žijú v Minneapolise, no pre problémy s peniazmi sa niekoľkokrát presťahovali – okolo manželstva nie sú žiadne kontroverzie ani chýry.

Od augusta 2020 je Tamika vydatá a má dve deti.

pridané Tamika Hendrixová na Pondelok 18. apríla 2016

Záľuby a iné záujmy

Tamika je veľkou milovníčkou kníh a jej obľúbené žánre sú história a romantika, zatiaľ čo jej obľúbení spisovatelia sú Nicholas Sparks a Victor Hugo. Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Cruise, Angelina Jolie a Natalie Portman a niektoré z jej obľúbených filmov sú Top Gun, Leon: Profesionál a Pán a pani Smithovci.

Tamika je milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbené sú mačky – mala ich veľa, ale dnes sú už len dve.

Rada jedáva chutné jedlá a ešte viac jej chutí, ak ich varí – v kuchyni je vraj veľmi dobrá.

Tamika bola veľmi športová počas svojich 20-tych a 30-tych rokov, keď sa venovala niekoľkým športom a každý týždeň mala tréningy v posilňovni, no v určitom bode prestala byť fyzicky aktívna.

Aká bohatá je dcéra Jimiho Hendrixa?

Tamika má 53 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 61 kg. Od augusta 2020 je dcéra Jimiho Hendrixa bohatá okolo 50 000 dolárov, zatiaľ čo Jimiho čistý majetok sa v čase jeho smrti odhadoval na 5 miliónov dolárov – dnes sa odhaduje na 175 miliónov dolárov!

Kto je Jimi Hendrix?

Jonny Allen Hendrix sa narodil v Seattli v štáte Washington, USA, 27. novembra 1942 – jeho znamením zverokruhu bol Strelec a mal americkú národnosť. Bol vychovaný v Seattli spolu so svojimi štyrmi súrodencami, ich otcom Alom po tom, čo bojoval v druhej svetovej vojne v americkej armáde, a ich matkou Lucille Jeter, ktorá bola v domácnosti. Keď sa Al vrátil z vojny, začal zneužívať alkohol a Lucille a stali sa navzájom veľmi násilnými – rozviedli sa, keď mal Jimi deväť a Al dostal jeho a jeho brata Leona do starostlivosti.

Jimi navštevoval základnú školu Horace Manna, keď našiel v odpade ukulele len s jednou strunou, ale opravil si ju a naučil sa na nej hrať. Navštevoval Washington Junior High School, ale pred imatrikuláciou skončil. Jimi mal 15 rokov, keď si kúpil svoju prvú gitaru za 5 dolárov a hrali takmer štyri hodiny každý deň, pričom počúvali známych hudobníkov ako B. B. King a Robert Johnson. Po zvládnutí gitary založil skupinu Velvetones a kúpil si elektrickú gitaru. Vo veku 19 rokov bol Jimi prichytený pri šoférovaní ukradnutého vozidla a dostal dve možnosti: ísť do väzenia alebo vstúpiť do armády.

Narukoval a nakoniec založil skupinu The Casuals a hrával po armádnych základniach.

V roku 1963 bol prepustený a založil novú kapelu – The King Kasuals – s ktorou hral až do januára 1964, kedy sa rozhodol vydať na sólovú dráhu. Jeho prvý singel Testify vyšiel v marci 1965 na 35. mieste v Billboard Chart a tiež začal hrať s kapelou Little Richard, ale po niekoľkých mesiacoch ho vyhodili. Jimi naďalej robil hudbu sám a do roku 1969 sa stal najlepšie plateným rockovým hudobníkom na svete.

Jimi bol počas svojej kariéry závislý od alkoholu a drog a často užíval LSD, čo nakoniec viedlo k jeho smrti – po jeho posmrtnom vyšetrení v roku 1970 bolo oznámené, že zomrel na asfyxiu po užití drogy barbiturátov a po aspirácii. vlastné zvratky. Neskôr sa tiež ukázalo, že užil deväť tabletiek na spanie, hoci mu bolo predpísané, aby užíval iba polovicu jednej.

Jimi stretol Tamikinu matku v roku 1966 a už po mesiaci spolu začali žiť – Diane mala len 16 rokov, keď otehotnela, a keď si to uvedomila, presťahovala sa späť do Minneapolisu, pretože nemohla pokračovať v cestovaní s Jimim. Jimi chodil a spal s mnohými ďalšími dievčatami a ženami, z ktorých niektoré tvrdili, že porodili jeho deti, ale nikdy neboli vykonané žiadne otcovské testy, ktoré by to dokázali.