• Hlavná
  • Herci
  • Tamala Shelton – vek, výška, priateľ, čistá hodnota, rodina

Tamala Shelton – vek, výška, priateľ, čistá hodnota, rodina

Tamala Shelton je mladá austrálska herečka, ktorá je svetu známa najmä ako Mia z populárneho hororového dobrodružného seriálu Nowhere Boys (2013-2015) a tiež ako Petra Torrance v televíznom kriminálnom seriáli Reef Break (2019). množstvo ďalších úloh, ktoré si doteraz vo svojej kariére zabezpečila.

ObsahWiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Tamala Shelton sa narodila 16. mája 1997 v Melbourne v austrálskej Viktórii a nezdieľala žiadne informácie o svojich rodičoch, žiadnych súrodencoch ani o svojom vzdelaní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Petra • Už čoskoro na @reefbreakabc ✨ #reefbreak #thereef #comingsoon #jún20 #villageroadshow #disney #abcnetwork #petratorrance

Príspevok zdieľaný používateľom Tamala Sheltonová (@tamalalalala) 24. mája 2019 o 23:41 PDT

Nechcela sa stať herečkou, nikdy sa jej nesnívalo, že by ju osud priviedol k herectvu, a nikdy nemala žiadne poriadne školenie. Napriek tomu je teraz do svojej profesie zamilovaná a je pozorované, že sa každým dňom zlepšuje.

Začiatky kariéry a okamžitý úspech

Tamarina kariéra začala v roku 2013, keď debutovala v televíznom komediálnom seriáli Upper Middle Bogan. Postavu Chloe stvárnila v niekoľkých epizódach oceňovanej série, čo jej stačilo na získanie ďalšej úlohy v hororovom dobrodružnom seriáli Nowhere Boys.

Pripojila sa k obsadeniu takých hviezd ako Darci McDonald, Matt Testro, Rashart Adams – priateľku ktorej postavy hrá – a Dougie Baldwin, medzi inými. Do roku 2015 sa Tamala objavila v 19 epizódach veľmi populárneho televízneho seriálu, vďaka ktorému sa stala slávou. Hoci nezískala žiadne ocenenia, séria bola veľmi populárna u kritikov aj verejnosti a získala niekoľko ocenení vrátane Logie za najvýraznejší detský program.

Séria bola v Austrálii veľmi populárna a v roku 2016 bol natočený celovečerný film, v ktorom si Tamala zopakovala svoju rolu Mii vo filme Nowhere Boys: The Book of Shadows. Jej pôsobenie v šou sa skončilo a ona si hľadala nové angažmán, mladá Tamala pokračovala v televíznych úlohách v austrálskych televíznych seriáloch. Hrala ako Alinta v sci-fi fantasy sérii Cleverman, ktorá sa objavila vo všetkých 12 epizódach ocenenej série, kým sa po dvoch sezónach skončila.

Neustály úspech

Tamalina kariéra úspešne pokračovala aj po skončení filmu Cleverman, najprv bola Jules v televíznom seriáli True Story with Hamish & Andy (2018), kde hrali Hamish Blake a Andy Lee, potom v roku 2019 stvárnila Morgana Marshalla v televíznom seriáli Location Scouts, hlavnú rolu. postava vedľa Douga Bowlesa. Prehliadka však bola krátka so šiestimi epizódami, no získala mnoho sŕdc a niekoľko ocenení, vrátane ceny Webfest Berlin za najlepšiu značkovú sériu.

Jej ďalšou populárnou prácou bola postava Andyho v horore Dark Place (2019) a potom bola obsadená do ďalšej úlohy v televíznom seriáli, tentoraz ako Petra Torrance v televíznom kriminálnom seriáli Reef Break s Poppy Montgomery, Ray Stevensonom. a Desmond Chiam. Tamala vystupovala vo všetkých 13 epizódach spolu s ďalšími hviezdami pred predstavením zrušené už po jednej sezóne .

Napriek tomu si Tamala už našla nové angažmán, pretože má hrať v televíznom thrillerovom seriáli Blood Sisters s Naomi Sequeirovou a Blair McDonough.

Relácia je momentálne v postprodukcii a čaká na premiéru.

Tamala Shelton Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Tamala je začínajúca mladá austrálska hviezda a svoj talent preukázala v niekoľkých populárnych televíznych seriáloch, ktoré ju vyniesli na hviezdu a do značnej miery zvýšili jej bohatstvo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Tamaly Sheltonovej odhaduje na viac ako 1 milión dolárov od polovice roku 2020.

Tamala Shelton je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), pričom váži približne 135 libier ~ 62 kg.

Jej životne dôležité štatistiky sú neznáme, no má štíhlu postavu. Oči má hnedé a vlasy čierne.

Osobný život, zoznamka, priateľ, slobodný, lesbička?

Pokiaľ ide o jej osobný život, Tamala nie je príliš otvorená, pokiaľ ide o zdieľanie podrobností o sebe a svojich ašpiráciách. Nateraz môžeme o Tamalinom milostnom živote povedať len to, že je slobodná a zameriava sa na svoju rastúcu kariéru herečky. Niektoré zdroje tvrdia, že je lesbička a má s ňou vzťah Annika Wagarová , člen rockovej skupiny Electric Toothbrush.

Záľuby, záujmy a správy

Tamala je dosť kreatívny človek a keď nepracuje na svojej hereckej kariére, baví ju písanie, takže by mohla byť šanca, že v budúcnosti rozbehne spisovateľskú kariéru. Tiež rada cestuje a veľmi sa zaujíma o kultúru domorodcov, zdieľa obrázky z celej Austrálie, ktoré odkazujú na históriu domorodcov.

Tamala prvýkrát vstúpila do médií, keď bola obsadená ako Mia v televíznom seriáli Nowhere Boys, a naďalej sa objavuje v časopisoch a nedávno bola uvedený v International Business Times , vďaka tomu, že sa objavila v Reef Break, rozprávala o svojich minulých úspechoch.