• Hlavná
  • Herci
  • Tae Heckard Wiki: Vek, výška, manžel, čistá hodnota. tehotná?

Tae Heckard Wiki: Vek, výška, manžel, čistá hodnota. tehotná?

ObsahKto je Tae Heckard?

Tae Heckard sa narodila v Soule v Južnej Kórei 14. apríla 1978 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má juhokórejskú národnosť. Je herečkou a hviezdou Instagramu , ktorý je možno stále najznámejší tým, že sa objavil v niekoľkých epizódach romantickej komediálnej série The Game, ktorá sa vysielala v rokoch 2006 až 2015 a hrali v nej Hosea Chanchez, Wendy Raquel Robinson a Coby Bell – príbeh sleduje skupinu dievčat, ktoré chodia s profesionálmi. futbalistov a séria bola úspešná, pretože získala päť ocenení a bola nominovaná na 25 ďalších.

Raný život a vzdelanie

Tae bola vychovávaná ako jediné dieťa v Soule jej otcom, ktorý bol poisťovacím agentom, a matkou právničkou. Vyrastala na filmoch a televíznych seriáloch so svojou matkou a ako sedemročná začala chodiť na hodiny herectva. Tae bola členkou dramatického krúžku jej základnej školy a objavila sa v mnohých predstaveniach, ktoré sa tam hrali, predtým ako sa zapísala na strednú školu, na ktorej pokračovala v školských predstaveniach, a tiež vstúpila do miestneho divadla. Po imatrikulácii v roku 1996 Tae neštudovala na vysokej škole, ale pracovala na svojej hereckej kariére. pracovala aj v niekoľkých ďalších zamestnaniach aby sa finančne podporila počas nasledujúcich siedmich rokov, kým začala svoju kariéru ako herečka.

Kariéra herečky

Tae debutovala vo filme v roku 2003, keď stvárnila postavu Female Interest v krátkom videu Busta Rhymes & Mariah Carey Feat. Flipmode Squad: I Know What You Want a v tom istom roku sa objavila ako Nokio's Girlfriend v ďalšom krátkom videu – Dru Hill: I Love You.

V roku 2006 Tae stvárnil vedľajšiu postavu Tonyu v komediálnom kriminálnom filme ATL, v ktorom si zahrali T.I., Lauren London a Evan Ross, a ktorý je o štyroch študentoch strednej školy, ktorí sa pripravujú na život po imatrikulácii.

Ďalej sa objavila v ďalšom krátke video Ne-Yo: Kvôli tebe v roku 2007 stvárnila Dievča v klube a jej ďalšie účinkovanie bolo v roku 2012, keď hrala Rochelle Davis v komediálnom filme Vtedy, ktorý napísala a režírovala Danielle L. Ross.

Dve z posledných vystúpení Tae boli v romantickom filme Getting Even z roku 2014, ktorý režírovala a napísala Beverly Orozco a v ktorom stvárnila Carmen Boti, a v komediálnom seriáli #BlackAF, v ktorom hrala Peaches v dvoch epizódach v roku 2020.

Ako hviezda Instagramu Tae zhromaždila na svojom účte viac ako 920 000 sledovateľov a odovzdala takmer 5 000 obrázkov, väčšinou vtipných obrázkov, ktoré urobila počas jej každodenného života.

Miluj život a manžela. tehotná?

Tae aj slávny americký basketbalista Brandon Jennings tajili svoj vzťah dva roky, kým v roku 2014 oznámili, že sú spolu, keď ich fanúšikovia videli pri mnohých príležitostiach. V roku 2015 sa obaja vzali na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny a 5. novembra toho istého roku sa Tae narodil ich syn Brandon Byron Jennings.

Pred stretnutím s Tae bol Brandon v dlhodobom vzťahu s americkou speváčkou Teyana Meshay Jacqueli Shumpert – obaja sa tiež zasnúbili v roku 2013 a všeobecne sa verí, že Brandon odvolal zasnúbenie, pretože podvádzal Teyanu s Taem, a nakoniec sa rozhodol, že si ju namiesto toho vezme.

Od augusta 2020 je Tae vydatá za Brandona a majú spolu syna.

Záľuby a iné záujmy

Tae rada trávi svoj voľný čas pitím kávy vo svojej obľúbenej kaviarni so svojimi obľúbenými ľuďmi a klebetením o náhodných veciach.

Je veľkou fanúšičkou basketbalu a jej obľúbeným hráčom je Kobe Bryant.

Rada cestuje a predtým, ako sa jej narodil syn, bola po celých USA a dnes sa väčšinou sústreďuje na to, aby s ním trávila čas.

Tae je milovníčkou zvierat a kone sú jej obľúbené, a hoci ju jej syn požiadal o psa, Tae odmietla s tým, že jej syn by sa o psa nestaral, ale hladkal by ho.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá hollywoodske filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Matt Damon, Angelina Jolie a Julia Roberts a niektoré z jej obľúbených filmov sú Catch Me If You Can, Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Život a nevesta na úteku.

Vek, výška a čistý majetok

Tae má 42 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 61 kg.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

'Som divoký?' -ja, divoký. 🥰

Príspevok zdieľaný používateľom Lil Tae Tae (@lashontae) 8. septembra 2020 o 14:41 PDT

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 200 000 dolárov Brandonova čistá hodnota je údajne viac ako 16 miliónov dolárov.

Kto je Taein manžel Brandon Jennings?

Brandon Jennings sa narodil v Comptone v Kalifornii v USA 23. septembra 1989 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je známy tým, že deväť sezón hral za tímy Národnej basketbalovej asociácie (NBA).

Brandona vychovávala jeho matka Alic Knox, keďže jeho otec zomrel, keď bol veľmi malý, má nevlastného brata Terrencea Phillipsa, ktorý tiež hrával basketbal, na University of Missouri.

Brandon začal hrať basketbal počas navštevovania strednej školy Dominguez , potom prešiel na Oak Hill Academy, z ktorej maturoval v roku 2007. Zapísal sa na University of Arizona, kde začal hrať za Arizona Wildcats, ale rozhodol sa odísť a stal sa prvým Američanom, ktorý preskočil vysokú školu a vstúpil do Euroligy.

Od 16. júla 2008 začal hrať za Lottomatica Roma súťažiacu v talianskej Serie A, no v nasledujúcom roku sa pripojil k NBA a hral za Milwaukee Bucks. V Bucks zostal až do roku 2013, keď podpísal zmluvu na 25 miliónov dolárov s Detroit Pistons, potom ho o tri roky neskôr vymenili do Orlanda Magic a 8. júla 2016 podpísal zmluvu s New Yorkom Knicks.

Dňa 1. marca 2017 začal Brandon hrať za Washington Wizards, ale potom sa rozhodol presťahovať do Číny a hrať za Shanxi Brave Dragons, súťažiaci v Čínskej basketbalovej asociácii, pričom s nimi zostal do 9. decembra 2017. Brandon následne podpísal zmluvu s Wisconsin Herd, ale len o dva mesiace neskôr podpísal nový viacročný kontrakt s Milwaukee Bucks.

Brandon je filantrop, ktorý v roku 2009 venoval 50 000 dolárov tým, ktorí zasiahlo zemetrasenie v L’Aquile, a zúčastnil sa aj charitatívneho futbalového zápasu Showdown v čínskej štvrti, ktorý 24. júna 2010 zorganizoval Steve Nash v New Yorku.