Swamp People R.J. Molinere Wiki: Vek, čistá hodnota, manželka, rodina

Myslite na močiar. Označte najnebezpečnejšie zviera v tých vodách, ktoré vás napadnú. Teraz si predstavte, že sa živíte zápasením a lovom týchto tvorov. Áno, R.J. Molinere, teraz starý otec, sa živí v močiaroch Louisiany lovom aligátorov. Molinere však nie je len tak hocijaký starý otec – vychovávala ho jeho matka a je držiteľom 19 titulov v pretláčaní rukou, od národných až po medzinárodné súťaže. Tvárou v tvár tejto kombinácii nepravdepodobných komponentov nie je prekvapujúce, že History Channel ho chcel objaviť vo svojich dokumentoch Swamp People.

ObsahRaný život a rodina

Roland J Molinere II sa narodil 21. septembra 1961 v Louisiane v USA. RJ má a brat , menom Al, o 11 rokov mladšia, a staršia sestra menom Deanna.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Povedomý? Nemôžem sa dočkať stretnutia s týmto chlapom. Len na našom dvore. Jeden z mojich obľúbených prichádza do práce manželov tu a tam. #swamppeople #rjmolinere #myfave #awesomeguyrighttu #goodpeople

Príspevok zdieľaný používateľom Lynette Boudreaux (@cajunqtie) 9. apríla 2017 o 10:18 PDT

Zatiaľ čo RJ nikdy nespomenul svoju matku menom, prezrádza, že to bola ona, kto ho v roku 1979 naučila loviť aligátory. Keďže sú potomkami kmeňa Houma, indiánskeho kmeňa, hovoria plynule po francúzsky Houma Cajun. Jeho matka bola dobre oboznámená s ich životným štýlom lovu a zberu, ktorý odovzdala svojim synom Al a RJ, ktorí potom ako tínedžeri začali spoločne loviť aligátory.

Kariéra

Arm Wrestling Star

RJ Molinere má pôsobivú sériu ocenení, pokiaľ ide o pretláčanie rukou. Zdá sa, že ide o bežnú rodinnú črtu, keďže jeho syn získal ocenenia za svoje aktivity v boxerskom ringu. Molinere vyhral štyrikrát majstrovstvá sveta v pretláčaní rukou, dvakrát majstrovstvá Arnold Classic v pretláčaní rukou, úžasné 11-krát národné majstrovstvá a je dvakrát viac ako šampión GNC.

Jeho cesta však nebola vždy jednoduchá a jeho kariéra bola takmer ukončená, keď v roku 2003 havaroval. Bolo to tesne po tom, čo vyhral majstrovstvá sveta v Kanade a ani si neuvedomoval, ako vážne sa zranil. pokúsil sa zúčastniť Arnold Classic Championship, ale jeho zranenia sa prehrali a jeho ruka bola úplne zbytočná. RJ to opísal Houma dnes ako sa so mnou len hrali. Nič tam nebolo. Našťastie pre RJ bol jeho syn Jay Paul, ktorý mu pomohol s procesom zotavenia. Medzi nimi dvoma a domácou regeneračnou rutinou sa dokázal dostať späť do formy a pripravený opäť súťažiť.

Ľudia z močiarov

Ak je niečo, čo History Channel oceňuje, sú to netradičné živobytie opradené tradíciou.

Keď RJ prvýkrát oslovili, aby sa objavil v šou Swamp People, nemohol túto ponuku prijať, pretože od neho požadovali, aby mal partnera na lov. Práve včas na druhú sezónu opustil jeho syn Jay Paul Molinere vysokú školu a mohol sa pripojiť k svojmu otcovi v močiari.

Swamp People mal premiéru 22. augusta 2010 a jeho popularita zaistila prosperitu show. Dokumenty, ktoré prilákali 3,1 milióna divákov na premiérovú epizódu, sa zapísali do histórie, keď si ich pozrelo 5,5 milióna ľudí v záverečnej epizóde druhej série, a dnes zostáva medzi populárnou sériou History Channel. Nevyhnutne to vyvolalo určitú kontroverziu od milovníkov zvierat, ktorí obvinili show z propagácie týrania zvierat a zabíjania ako športu.

Nepodarilo sa im zastaviť show a treba uznať, že lov aligátorov, ako je zobrazený v seriáli, nie je športom, ale aktom prežitia a obživy a je vysoko regulovaný.

Výstava sleduje niekoľko tímov lovcov aligátorov počas krátkej loveckej sezóny, ktorá trvá len 30 dní v roku. V súlade so zákonom je každému poľovnému tímu vydaný obmedzený počet štítkov – každý štítok predstavuje jedného aligátora, ktorého môže zabiť. Keď tieto značky spotrebúvajú, nemusia po zvyšok sezóny loviť. Týchto tridsať dní sú jediné dni v roku, kedy môžu loviť, a často sú plné napätia, pretože práve vtedy potrebujú zarobiť toľko, aby im to vydržalo na celý rok.

Keď sa ho spýtali na najstrašidelnejšiu vec, ktorú kedy zažil pri love, RJ odpovedal Asi najstrašnejšia vec, ktorú si pamätám, bola myšlienka... ako dostaneme tohto 13 a pol stopového aligátora do tejto 12-stopovej lode. Fanúšikovia boli sklamaní, keď RJ a jeho syn opustili show po 10thsezóny v roku 2014, uprostred mnohých kontroverzií týkajúcich sa prepustenia väčšiny pôvodného obsadenia.

Teraz

Dni RJ Molinera na Swamp People sa možno skončili, ale jeho spojenie s nimi nie. Jeho vystúpenie v šou mu vynieslo medzinárodnú slávu a na sociálnych sieťach má veľkú základňu sledovateľov. Molinere využil svoju slávu na spustenie nových obchodných príležitostí, ako sú prehliadky močiarov so sprievodcom a vystúpenia hostí. So synom pokračuje v love aligátorov, ktorých mäso je v gastronomickom priemysle veľmi žiadané.

Osobný život

Rodina

Podľa všetkého nemá RJ so svojimi súrodencami príliš dobrý vzťah. Aj keď vieme, že jeho brat trénoval svojho syna v boxe, jediný prípad, keď boli videní pri interakcii, bolo počas epizódy Swamp People. To neznamená, že RJ je v žiadnom prípade osamelý.

RJ je ženatý so Stacy Emmou, ktorá je zdravotnou sestrou. Má s ňou dve dcéry, Natashu a Brittany, ktoré sú tiež zdravotné sestry, ako aj syna menom Roland Molinere III (Jay Paul Molinere), ktorý často sprevádza svojho otca pri práci. Jay Paul je tiež vo vzťahu so svojou dlhoročnou priateľkou Ashleigh Price, s ktorou má dve deti – Jaydena a A’niyiah Nikole – vďaka čomu je RJ hrdým starým otcom.

V rozpore so zákonom

V roku 2013 boli RJ a Jay Paul Molinere predmetom mnohých kontroverzií, keď boli zatknutý o obvinení z ťažkého ublíženia na zdraví. Hoci verejnosť nebola nikdy informovaná o výsledku situácie, údajne sa obaja stretli proti 24-ročnému mužovi, ktorý zavolal políciu a tvrdil, že na diaľnici došlo k slovnej potýčke, ktorá eskalovala. do boja. Bitka sa prehnala až k minimarketu, kde údajne obaja bili muža po hlave fľašou od piva. Títo dvaja sa pôvodne nemohli dostať k Molinerovcom, ale sami sa prihlásili, keď si uvedomili, že je vydaný zatykač na ich zatknutie. Boli obvinení a zaúčtovaní, ale boli prepustení na kauciu 1 000 dolárov za každého. Nie je známe, či boli oslobodení spod obžaloby.

Vzhľad

Pôvodné americké dedičstvo Houma, na ktoré je rodina Molinereovcov tak hrdá, je zreteľné v RJových črtách, viac ako vo zvyšku jeho rodiny. S tmavo opálenou pleťou a fit a svalnatou postavou vyzerá RJ úplne inak ako väčšina ostatných mužov v jeho vekovej skupine. RJ má bledohnedé vlasy, ktoré sú hlavne krátke, s výnimkou dlhého tenkého vrkoča, na ktorý je neuveriteľne hrdý. RJ je 5 stôp 8 palcov (1,76 m) vysoký a má 160 libier (72 kg) takmer čistej svaloviny.

Čistá hodnota a plat

V dôsledku šou bola RJ nútená nájsť nové zdroje príjmu. Odhodlaný a pracovitý muž nikdy neopustil svoje remeslo a dedičstvo a od polovice roku 2020 má čistú hodnotu 800 000 dolárov.