Swamp People Jay Paul Molinere Wiki – čistá hodnota, ženatý

Jay Paul Molinere mal detstvo, ktoré by len veľmi málo ľudí – ak vôbec nejaké – označilo za konvenčné, možno ho možno očakávať len vtedy, keď pochádzate z lovcov aligátorov. Akokoľvek je to nezvyčajné, je to tiež mimoriadne lukratívny biznis a činnosť, ktorá je úplne obsiahnutá v seriáli History Channel, Swamp People. Ak sa chystáte stráviť časť svojho roka zápasením s aligátormi, je logické, že by ste museli byť štíhli a dobre stavaní. Pre Molinera je to nevyhnutné a nevyhnutnosť, ktorú vysiela v boxerskom ringu, kde vyhral viacero titulov. Molinere nie je drsný a divoký, je tiež v oddanom a láskyplnom vzťahu a je otcom troch detí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#MCM určite! #jaypaulmolinere ♡

Príspevok zdieľaný používateľom 𝐂𝐚𝐥𝐥𝐢𝐞 𝐀𝐧𝐧 𝐂𝐨𝐰𝐚𝐫𝐝 ⚓ (@callieann_coward) 24. júna 2013 o 8:24 PDT

ObsahRaný život a detstvo

Jay Paul bol narodený ako Roland Molinere III dňa 20. augusta 1988 v Grand Bois, Louisiana, USA R. J a Stacy Molinere. Hoci má dve sestry, dnes už obe zdravotné sestry, ako jediný z detí je v centre pozornosti. Jay Paul od svojich šiestich rokov vedel, že chce byť boxerom, ale tieto sny sa takmer rozplynuli po takmer smrteľnej nehode, keď mal 10 rokov. Kým rodina oslavovala 4.thjúla sa pokazil vodný skúter a zrazil sa s Jayom Paulom. Molinera rýchlo previezli do nemocnice s osempalcovou zlomeninou lebky a tri dni strávil v kóme, pričom lekári pochybovali, či bude po zranení ešte niekedy schopný rozprávať, ale po intenzívnej rehabilitácii a vytrvalosti sa úplne zotavil. .

Vzdelávanie

R.J, ktorý je sám lovcom aligátorov, začal Jaya Paula učiť loviť aligátorov, krabie a chytanie do pascí už od troch rokov. S takým skorým začiatkom nie je prekvapujúce, že Jay Paul sa stal zručným v týchto činnostiach. Jaya Paula doučoval box aj jeho strýko Elsie, ktorý mu chcel pomôcť splniť si sen stať sa boxerom.

Molinere zúčastnili Stredná škola South Terrebonne, kde hral štyri sezóny v defenzíve futbalového tímu. V roku 2006 zmaturoval s dobrými známkami a s veľkou sebadôverou a v boxerskom ringu dosiahol taký úspech, že ho Columbus Rotary odmenil štipendiom 2 000 dolárov, čo mu umožnilo zapísať sa na Fletcher Technical Community College a v roku 2011 promovať s diplomom z anestéziológie.

Kariéra

Boxerská kariéra

Keď mal Jay Paul 20 rokov, robil si meno v boxerskom ringu. Okrem 30 zaznamenaných zápasov na okruhu MMA, Molinere vyhral za svoj výkon viacero ocenení a štipendií. Svoj prvý titul získal v roku 2008, šampionát v boxe na pobreží Mexického zálivu, čím upevnil svoje schopnosti v ringu. V roku 2009 vyhral šampionát Golden Gloves Division Championship, po ktorom nasledoval Arnold Sports Festival Championship v roku 2010. Práve tento posledný titul mu priniesol štipendium 2 000 dolárov od Columbus Rotary. Hoci sa odvtedy presunul na iné projekty, Jay Paul priznal, že by sa nebránil opätovnému rozdúchaniu svojej MMA kariéry.

Ľudia z močiarov

Ľudia z močiarov prišiel v ideálnom čase pre Jaya Paula. Čerstvo po vysokej škole sa mohol pripojiť k svojmu otcovi v druhej sezóne show. Swamp People je dokumentárny kanál History Channel, ktorý zobrazuje extrémne krátku, no neuveriteľne chlpatú sezónu lovu aligátorov, ktorá trvá iba 30 dní, počas ktorých si lovci musia zarobiť na celý rok. Poľovnícky priemysel je prísne regulovaný a poľovnícke skupiny majú obmedzený počet značiek, ktoré zodpovedajú počtu aligátorov, ktoré môžu utratiť.

Jay Paul a jeho otec spolupracujú na šou, aby zvrhli šelmy, ktoré sú síce šťastné, že zostávajú učenlivé a teplé na slnku, ale sú divoké a brutálne silné, keď sú napadnuté.

Jay Paul zostal v šou od roku 2011 do roku 2014, keď sa po 10.thsezóna. Táto relácia je jednou z najpopulárnejších v panteóne seriálu History Channel Series, pričom premiéru prvej série priťahuje 3,1 milióna divákov a do poslednej epizódy 2. sezóny vzrastie na 5,5 milióna divákov.

Prehliadky

Po tom, čo bol za záhadných okolností prepustený značný počet ľudí zo skupiny Swamp People, Jay Paul a jeho otec sa rozhodli nájsť spôsob, ako si zarobiť na živobytie mimo reflektorov televíznej reality show. Našťastie, ich čas na šou výrazne zvýšil ich slávu a títo dvaja to dokázali využiť – ponúkali výlety po močiaroch a platené prejavy a vystúpenia.

Osobný život

Rodina

Hoci nie sú zosobášení, Jay Paul Molinere je v oddanom vzťahu so svojou dlhoročnou priateľkou Ashleigh Price. Títo dvaja vykresľujú obraz dokonalého páru a počas trvania ich vzťahu neboli predmetom sporov. Obaja majú dve deti, ktoré spolu vychovali. Ich najstaršie dieťa, syn Jayden, sa narodilo 14. apríla 2009. 29. júla 2013 mali to šťastie, že sa im narodilo druhé dieťa, tentoraz dcéra, ktorej dali meno A’niyiah Nikole. Molinere v súčasnosti učí svojho syna, ako používať zbraň a žiť z pôdy, pričom odovzdáva túto posvätnú rodinnú tradíciu.

Stretnutie s políciou

Jay Paul a jeho otec R.J boli predmetom mnohých diskusií v roku 2013, keď boli zatknutí na základe obvinenia z ublíženia na zdraví, ku ktorému došlo po tom, čo 24-ročný mladík zavolal políciu a tvrdil, že bol napadnutý dvoch mužov a po slovnej potýčke na ceste udrel fľašou od piva do hlavy. Keď polícia vydala zatykač, keď sa tých dvoch nepodarilo nájsť, Jay Paul aj jeho otec sa prihlásili na stanici.

Pri zjavnej mohutnosti a sile dvojice je zrejmé, že dokážu zastrašovať – to však neznamená, že sú vinní z napadnutia.

Obaja boli prepustení na kauciu 1 000 dolárov a médiá nesledovali následky. Keďže by im však hrozilo až desať rokov väzenia s pokutou 5 000 dolárov, zdá sa rozumné predpokladať, že boli oslobodení. Ako to už v médiách býva, zábery týchto dvoch unikli a možno ich nájsť takmer kdekoľvek na internete.

Vzhľad

Povedať, že Jay Paul Molinere je dobre stavaný, je trochu slabé slovo, ale čo iné by sa dalo očakávať od niekdajšieho šampióna MMA v boxe a lovca aligátorov? Molinerovci sú potomkami kmeňa Houma, ktorý má pôvod v močiari, čo je pre nich znakom veľkej hrdosti.

pridané R.J. a Jay Paul Molinere z Swamp People na Streda 16. marca 2011

Jay Paul si necháva krátke vlasy a má tmavohnedé oči. Je vysoký 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 180 libier (82 kg).

Čistá hodnota a plat

Keďže cena mäsa z aligátora neustále stúpa, Jay Paul nie je napätý na podnikanie – hoci je sezóna lovu taká krátka, výnosy sú vynikajúce. Zatiaľ čo niektorí ľudia namietali proti relácii a tvrdili, že zobrazuje zabíjanie ako šport, je dôležité si uvedomiť, že nejde o hobby alebo hru, ale o spôsob obživy. Čistý majetok Jay Paulla sa odhaduje podľa zdrojov od polovice roku 2020 sa pohybuje okolo 1 milióna dolárov.