• Hlavná
  • Kotvy
  • Sunlen Serfaty (žurnalistka CNN) Wiki: Manžel, etnická príslušnosť, vek

Sunlen Serfaty (žurnalistka CNN) Wiki: Manžel, etnická príslušnosť, vek

ObsahPočuli ste už o Sunlen Serfaty?

Ak máte aktuálne informácie o politike, najmä v USA, pravdepodobne už poznáte meno Sunlen Serfaty. Je uznávanou národnou korešpondentkou pre CNN a sídli vo Washingtone, DC. Jej oddanosť a ohromujúca pracovná morálka ju urobili úspešnou v oblasti žurnalistiky a získali jej veľkú popularitu, ako aj oddaných fanúšikov. Novinárka ocenená cenou Emmy je známa svojimi rozsiahlymi skúsenosťami vo svete politickej žurnalistiky, najmä spravodajstvom z Bieleho domu a predvolebnou kampaňou v USA.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Sunlen Serfaty, pokračujte v čítaní tohto článku, keď ideme do hĺbky jej osobného života a úspechov.

Aké bolo vyrastanie pre Sunlen Serfaty?

Sunlen Mari Miller, narodená 6. apríla 1981 v Richmonde vo Virgínii, USA, pod hviezdnym znamením Barana, bola obklopená starostlivosťou a podporou svojich rodičov z robotníckej triedy. Podľa etnického pôvodu je Američanka a Kaukazčanka. Jej otec William N. Miller pracuje vo Virgínii ako mediátor a nezávislý rozhodca. Jej matka, Denise M. Miller, tiež tvrdo pracujúca žena, sa musela prehadzovať medzi riadením svojho domova a prácou manažérky komunikácie vo francúzskej dopravnej spoločnosti, tiež vo svojom domovskom štáte.

Okrem kariéry svojich rodičov Sunlen neposkytla žiadne ďalšie informácie o tom, či má alebo nemá nejakých súrodencov a iných príbuzných.

Plán kariéry Sunlen Serfaty pre CNN

Sunlen získala bakalársky titul v r Medzinárodné vzťahy z Univerzity Georgea Williama so špecializáciou na médiá a komunikáciu. Potom pokračovala v niekoľkých zamestnaniach zahŕňajúcich spravodajstvo na miestnych spravodajských staniciach, ako sú MSN, MSN Canada, WRAL-TV a mnoho ďalších. Vyvinula si veľa zručností v oblasti písania a reportovania a potom pokračovala vo využívaní ďalších významných príležitostí, vrátane práce ako pomocná producentka pre rozhlasové a televízne projekty The Washington Post, ktoré robila od mája 2003 do septembra 2004.

Čoskoro na to získala zmluvu na prácu v ABC News, kde mala za úlohu najmä pokrývať kongresové rokovania.

Sunlen sa tiež venovala najnovším správam a objavila sa vo World News s Charlesom Gibsonom, This Week with George Stephanopoulos, Network Now’s Politics Live, v ďalších spravodajských programoch a hlavných článkoch. Vrcholom jej kariéry bolo spravodajstvo o správach a udalostiach okolo prezidentskej kampane prezidenta Baracka Obamu v roku 2008. Jej tvrdá práca nebola márna, pretože si ju čoskoro všimol News Giant CNN a ponúkla im miesto na spoluprácu a začala tam pracovať v roku 2013 vo veku 37 rokov.

Sunlen odvtedy spolu s ich spravodajským zdrojom pokrývalo viac ako 800 správ o politických záležitostiach týkajúcich sa Bieleho domu. V priebehu rokov sa preslávila svojím pôsobivým spravodajstvom, medzi ktoré patrí spravodajstvo z prezidentskej volebnej kampane v roku 2016, a tiež sa zaslúžila o to, že bola prvou reportérkou, ktorá informovala o Jimovi Jordanovi, politikovi z Ohia, ktorý sa uchádzal o oválnu kanceláriu v roku 2019, ktorý prišiel po skončení volebného obdobia Paula Ryana v Snemovni reprezentantov.

Sunlen získala cenu Emmy za vynikajúce úsilie v oblasti politickej žurnalistiky v USA.

Zaujíma vás milostný život Sunlen Serfaty?

Sunlen bol predstavený Alexis Leigh Serfaty spoločnými priateľmi. Podľa denníka The Washington Post je Alexis šéfom personálu a viceprezidentom Obchodnej rady U.S-SAE.

Magisterský titul z politológie získal na Parížskom inštitúte politických štúdií a pracoval na ministerstve dopravy vo Washingtone.

Jeho otec, Simon H. Serfaty, je vedúcim profesorom na Old Dominion University v Norfolku a tiež zastáva emeritnú katedru v Centre pre strategické a medzinárodné štúdiá vo Washingtone. Jeho matka, Gail F. Serfatyová, mala pôsobivú pracovnú históriu na ministerstve zahraničných vecí vo Washingtone, odkiaľ odišla z funkcie riaditeľky operácií a mala na starosti riadenie záležitostí v prijímacích miestnostiach. Bola tiež obvinená z hladkého chodu vecí v Blair House, prezidentskom penzióne.

Sunlen a Alexis sa stretli v roku 2006 prostredníctvom priateľov v rovnakom kruhu, ale stratili kontakt počas obdobia, keď Sunlen robila mediálne spravodajstvo pre kampaň Baracka Obamu v roku 2008. Toto obdobie trvalo asi dva roky a potom sa znova spojili, boli k sebe priťahovaní a často sa videli. Išli na prvé rande vo Firefly v DuPont. pokračovali v randení a časom sa do seba zamilovali a rozhodli sa navzájom zdieľať zvyšok svojho života.

Sunlen a jej dlhoročného partnera Alexisa spojil vo Svätom manželstve biskupský kňaz 3. augusta 2013 v Rose Park vo Washingtone za prítomnosti priateľov, rodiny a priaznivcov.

Odvtedy si užili asi sedem rokov manželstva bez škandálov. V roku 2017 sa páru narodilo prvé dieťa Roosevelt Jolie Saferty. Overený zdroj, uviedol, že meno bolo dané ich dcére ako pocta krásnym spomienkam, ktoré zdieľajú v Rose Parku, kde sa prvýkrát stretli a neskôr zosobášili.

Je Sunlen Serfaty bohatá žena?

Krásna novinárka si za tie roky užila celkom úspešnú novinársku kariéru. Reportéri CNN si zvyčajne odnesú domov okolo 125 000 dolárov ročne a čisté imanie Sunlen odhadujú zdroje na viac ako 2 milióny dolárov ku koncu roka 2020. Z týchto čísel by sa dalo povedať, že Sunlen Serfaty je všetko, len nie na mizine.

Ohromujúce fyzické vlastnosti Sunlen Serfaty

O krásnej novinárke sa hovorí, že je obdarená fyzickými vlastnosťami, ktoré by mohli dať supermodelke zabrať. Stojí nad priemernou Američankou vo výške asi 6 stôp (1,83 m), jej hmotnosť nie je známa, ale má upravenú postavu s blond vlasmi, modrými očami a (zrejme) krásnymi nohami. Všetky tieto vlastnosti dopĺňajú jej nesmierny talent.

Kde ju môžete nájsť?

Na sociálnych sieťach je dosť aktívna a sleduje ju asi 15 000 fanúšikov. Môžete sa k nej dostať cez jej twitterovú rukoväť @SunlenSerfaty. Jej stránka na Instagrame je však obmedzená na súkromný režim.