Steven Lim z Buzzfeed: Girlfriend, Height, Net Worth, Wiki

ObsahKto je Steven Lim?

Steven Lim sa narodil v Ohiu, USA, 12. novembra 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je YouTuberom a hviezdou sociálnych sietí , ktorý získal uznanie po tom, čo bol pozvaný vytvoriť a moderovať reláciu BuzzFeed Worth It.

Detstvo a vzdelanie

Steven bol vychovaný v Ohiu spolu so svojím bratom Alvinom, ich čínskou matkou, ktorá pracovala v miestnej reštaurácii rýchleho občerstvenia, a ich malajzijským otcom, ktorý je majiteľom malého obchodu s potravinami – Stevenovi rodičia sa presťahovali do USA krátko predtým, ako sa narodil.

pridané Steven Lim na Streda 27. februára 2019

Už vo veľmi ranom veku sa začal zaujímať o komédiu a často vystupoval pre svojich rodičov a svojich rovesníkov na základnej škole. Steven bol neskôr povzbudený jeho stredoškolským učiteľom, aby vyskúšal svoje herecké schopnosti v školskom dramatickom klube a potom sa objavil v niekoľkých hrách, ale neprejavil záujem stať sa slávnym hercom. Bol fyzicky aktívny keďže hral futbal a basketbal a po imatrikulácii v roku 2008 si Steven našiel prácu, aby sa mohol finančne uživiť skôr, ako začal zarábať dostatok peňazí na internete.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Steven spustil svoj YouTube kanál 19. februára 2008, ktorý dnes odoberá viac ako 225 000 ľudí a má viac ako 12 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady. Väčšinou nahráva videá, ktoré vytvoril počas svojho každodenného života, a väčšina z nich je tiež komediálna – jeho dve najobľúbenejšie videá sú Things Bilingual People Do, ktoré si od 5. marca 2015 pozrelo viac ako 8,5 milióna krát, a Asian Parents React To I Love You (ORIGINAL), ktoré si od 23. septembra 2014 pozrelo viac ako milión krát.

Steven už nejaký čas pracuje na sérii videí na YouTube od BuzzFeed – Stojí to za to – a 123 videí z tejto série si pozrelo viac ako 36 miliónov krát – vlajkový kanál BuzzFeed Video BuzzFeed bol spustený 10. augusta 2011 a dnes je prihlásený na odber. pre viac ako 20 miliónov ľudí a má viac ako 17 miliárd zhliadnutí všetkých videí kanála spolu.

Steven je aktívny aj na Instagrame a sleduje ho viac ako 320 000 ľudí, pričom nahral okolo 500 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jeho každodenného života.

Na Twitteri je aktívny od októbra 2009 a sleduje ho viac ako 60 000 ľudí.

Práca ako výkonný producent a ďalšie kredity

V roku 2019 bol Steven pozvaný, aby slúžil ako výkonný producent šiestich epizód seriálu Worth It: Lifestyle, potom v roku 2020 pracoval na krátkom dokumentárnom filme Tourist Trapped: Los Angeles. Pracoval na štyroch epizódach dokumentárny cyklus Spooky Small Talk a deväť epizód ďalšej dokumentárnej série Weird (a/alebo) Wonderful World with Shane (a Ryan) – Steven pôsobil ako výkonný producent 12 epizód seriálu Bábková história, štyroch epizód seriálu Too Many Spirits a ôsmich epizódy seriálu Bojíš sa?.

Má za sebou jediný herecký výkon – v roku 2018 hral Stephena v krátkom komediálnom filme Asian Bachelorette 2, ktorý napísal a režíroval Philip Wang a v ktorom si zahrali Jung Sung Ahn, Marlin Ramsey Chan a Taylor Chan.

Milovať život a priateľku

Steven si radšej necháva svoje osobné záležitosti pre seba, než by sa o ne delil s verejnosťou, no tiež rád žartuje o svojich vzťahoch. V auguste 2015 oznámil, že nadviazal vzťah s ázijským dievčaťom, ktoré v jednom zo svojich videí na YouTube ohodnotil 9,5/10 – títo dvaja spolu chodili asi dva roky, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Po takmer dvoch rokoch, keď bol údajne slobodný, Steven oznámil, že je v novom vzťahu s dievčaťom známym ako Ying, a tiež ju ohodnotil 9,5/10 – dievča je možné vidieť v mnohých Stevenových videách na YouTube. Okolo vzťahu týchto dvoch sa nevyskytli žiadne klebety ani kontroverzie.

Od novembra 2020 je Steven vo vzťahu, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Steven rád cestuje a bol v niekoľkých štátoch USA, zatiaľ čo jeho najobľúbenejšie cesty boli do Chicaga, Illinois a Los Angeles v Kalifornii, pretože ich zdokumentoval a premenil na videá pre svoj kanál YouTube. Má rád Áziu a navštívil mnoho ázijských krajín, pričom do Číny zvyčajne cestuje aspoň raz za rok a je tam tak trochu celebritou.

Je milovníkom zvierat a má psieho miláčika, pričom jeho obľúbené „zvieratá“ sú žraloky – je proti zabíjaniu žralokov pre ich plutvy a je podporovateľom organizácie Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami (PETA).

Steven je tiež bojovníkom za ľudské práva a dnes podporuje hnutie Black Lives Matter.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, rád sleduje filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov a herečiek Robert Downey Jr., Chadwick Boseman a Zhang Ziyi, ako napríklad Ironman, Black Panther a The House of the Flying Daggers.

Vek, výška a čistý majetok

Steven má 29 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 160 libier (72 kg).

Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 300 000 dolárov.