Stefi Cohen's Wiki – výška, vek, miery – steroidy?

ObsahKto je Stefi Cohen? Wiki Bio

Stefanie Cohen sa narodila v Caracase vo Venezuele 28. marca 1992 , takže jej znamenie zverokruhu je Baran a teraz má venezuelskú aj americkú národnosť. Stefanie je futbalistka, ale známejšia ako powerlifterka, ktorá vyhrala množstvo šampionátov (25 titulov), ako aj vďaka svetovému rekordu APA v mŕtvom ťahu 402 libier.

Raný život a vzdelanie

Stefanie bola vychovávaná ako slobodné dieťa v Caracase jej otcom, ktorý je právnik, a matkou, ktorá je krajčírka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Karanténa nás núti robiť bláznivé veci, však? Alebo možno práve tá Billie Eilish, ktorú som počúval, vo mne vyvoláva pocit #imthebadguy. Povedal som mame, že je to len fáza. Urobil ešte niekto počas tejto karantény niečo šialené? Farbiť si vlasy na bláznivú farbu? Ostrihať si ofinu? Prepichnúť niečo? Alebo som to len ja? niekto? Hehe ⚡️

Príspevok zdieľaný používateľom Dr Stefanie Cohen, DPT ⚡️ (@steficohen) 28. apríla 2020 o 16:35 PDT

O šport sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku a hrávala futbal za tím svojej základnej školy, pričom bola dobrá aj v behaní a hraní tenisu. Po ukončení základnej školy sa jej rodina rozhodla presťahovať do USA, kde sa Stefanie zapísala na strednú školu a tiež hrala futbal za školský tím. Keď mala 15 rokov, začala chodiť do posilňovne, aby si vytvarovala telo, čo sa neskôr stalo najdôležitejšou vecou v jej živote.

Po imatrikulácii sa Stefanie hneď nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa zamerať na futbal a zdvíhanie činiek.

Potom, čo nejaký čas cvičila v posilňovni, rozhodla sa, že chce trénovať iných ľudí, získala certifikát osobného trénera Národnej rady pre silu a fitness (NCSF) a potom sa zapísala na vysokú školu, kde získala titul bakalár prírodných vied v odbore fyziológia a. športového lekárstva v roku 2014. V roku 2016 sa stala certifikovanou špecialistkou na silu a kondíciu a v roku 2018 sa stala kandidátkou na doktora fyzioterapie.

Kariéra ako powerlifter a futbalista

Stefaniine futbalové schopnosti ju viedli k tomu, že bola v roku 2006 pozvaná hrať za venezuelský národný futbalový tím do 17 rokov a v hre s nimi pokračovala až do roku 2009.

Dnes Stefanie slúži ako osobná trénerka, pričom ju príležitostne pozývajú ako hosťujúcu profesorku na niekoľko športových univerzít v USA. V roku 2015 sa stala floridskou vedúcou zlatou štátnou medailou a v roku 2015 senior štátnou medailou z Illinois a držiteľkou rekordu v divízii vzpierania.

Je držiteľkou dvoch rekordov v silovom trojboji – svetového rekordu Americkej asociácie silového trojboja v mŕtvom ťahu 402 libier (182,3 kg) a celkového svetového rekordu Americkej asociácie silového trojboja 900 libier (408,2 kg), pričom jej osobný rekord v mŕtvom ťahu s popruhmi je 501 libier (227,2 kg).

Stefanie je tiež Hviezda Instagramu na svojom účte zhromaždila viac ako 800 000 sledovateľov, pričom naň odovzdala takmer 3 800 obrázkov, väčšinou počas cvičenia, ako aj z každodenného života. Svoj kanál YouTube spustila 21. júna 2016, ktorý má v súčasnosti viac ako 135 000 odberateľov a takmer 10 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí dokopy – jej najobľúbenejšie video je „Inside Stefi Cohens Competition Prep | Kalifornský vlog“, ktorý od jeho nahrania 31. mája 2019 videlo viac ako 2,2 milióna krát.

pridané Stefi Cohen na Nedeľa 1. júla 2018

Cvičenie a diéta. Užíva steroidy?

Stefanie nedodržiava prísny cvičebný plán, pretože je presvedčená, že dokáže presne vycítiť, čo jej telo potrebuje, a potom sa rozhodne urobiť vhodné cvičenia. Ťažko sa naučila o dôležitosti dňa odpočinku, pretože v minulosti tlačila svoje telo príliš ďaleko, až už nemohla chodiť bez bolesti krížov. Približne v rovnakom čase sa naučila, že kruhový tréning a tréning na dlhé trate jej môžu pomôcť stať sa silnejšou a zlepšiť jej vytrvalosť. Kardio robí každý deň, pretože je presvedčená, že je to najdôležitejšia časť jej tréningu.

Keďže je powerlifterka, Stefanie by sa mala sústrediť na jeden druh tréningu, no rozhodla sa spojiť svoje tréningy s kulturistikou a vzpieraním a vytvorila si vlastný spôsob cvičenia s názvom Hybrid Training. Ako uviedla, mottom jej tréningového štýlu je ‚pohybovať sa ako vzpierač, vyzerať ako kulturista a dvíhať ako powerlifter‘.

Stefanie je zameraná na vysoký príjem bielkovín, aby jej svaly mali dostatok paliva, pričom má aj vysoký príjem sacharidov a zdravých tukov. Najviac sa zameriava na konzumáciu ovocia, zeleniny, kuracieho mäsa a rýb.

Veľa ľudí verí že Stefanie užíva steroidy a je tiež podozrivé, že vždy, keď niekto na svojich účtoch na sociálnych sieťach spomenie, že užíva steroidy, zablokuje danú osobu a vymaže komentár.

Milovať život a priateľa

Stefanie tajila pred verejnosťou podrobnosti o svojom milostnom živote, zatiaľ čo sa verí, že je momentálne vo vzťahu s tajomným mužom, keďže ich bolo vidieť kráčať ruka v ruke v uliciach Los Angeles. Bola v dlhodobom vzťahu so svojou láskou z vysokej školy viac ako štyri roky, kým sa rozišla, pretože chcela iné veci, pretože sa verí, že muž chcel rodinu, zatiaľ čo Stefanie chcela pracovať na svojej kariére.

Internetom tiež kolujú fámy, že populárna powerlifterka je lesba, pretože nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a pretože na svoj instagramový účet často pridáva fotky so ženami, ale nikdy nie s mužmi – nekomentovala na povestiach.

Záľuby a iné záujmy

Stefanie je veľkou milovníčkou zvierat a mala francúzskeho buldočka Rileyho, ktorý zomrel v roku 2017, teraz má ďalšieho domáci pes menom Dex . Voľný čas rada trávi vonku a rada je pri mori, pláva v oceáne a leží na pláži. Stefanie sa okrem iného rada venuje aj plážovému futbalu, tenisu a lakrosu. Cestovanie je jej hlavným koníčkom a kvôli práci aj zábave bola po celých Spojených štátoch, zatiaľ čo jej obľúbenou destináciou je Miami na Floride a bola aj v mnohých európskych krajinách, ako je Švédsko, Nórsko a Island, zatiaľ čo jej obľúbeným miestom sú Benátky. v Taliansku.

Stefanie rada pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Steven Seagal, Jet Li a Cynthia Rothrock, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Under Siege, Marked for Death a Out for Justice. Tiež rada sleduje sitcomy a jej obľúbená je The Office.

Vzhľad a čistý majetok

Stefanie má 28 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,52 m) a váži okolo 120 libier (55 kg). Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.