Smutná pravda Tommyho Leeho a jeho bývalej manželky Elaine Starchuk

Bývalá kanadská modelka a tanečnica Elaine Starchuk, ktorá vystupovala aj pod menami Honey a Candice Starrek, zostane navždy v pamäti ako prvá manželka hudobníka a bubeníka Motley Crue Tommyho Leeho. Napriek tomu, že sa Elaine netešila z veľmi úspešnej kariéry, získala určitú slávu, najmä vďaka manželstvu s jedným z najúspešnejších hudobníkov v rocku. Elaine mohla byť počas rokov strávených v centre pozornosti známa ako očarujúca osoba, no smutné pravdy týkajúce sa jej života sú oveľa temnejšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

https://www.facebook.com/crueyoulady/photos/a.10152897525973001/10152909102788001/?type=3&theater

ObsahSnívanie o móle

Elaine Margaret Starchuk sa narodila v r Vancouver, Britská Kolumbia, Kanada 7. apríla 1964, kto boli jej rodičia a či má nejakých súrodencov, nebolo nikdy odhalené. Elaine väčšinu svojho raného života a informácie o svojej rodine zamlčala, pretože o tom ani o nich nikdy nehovorila pre médiá.

Je však známe, že Elaine od mladosti snívala o kariére v modelingu. Úprimne povedané, koľko mladých dievčat a žien nie?

Lákadlo prehliadkového móla s jeho lukratívnymi sľubmi, očarujúcim životným štýlom a blikajúcimi fotoaparátmi bolo rozšíreným snom, a teda túžbou mnohých mladých žien z celého sveta.

Elaine, ako jedna z mnohých žien, ktoré prijali drastické opatrenia, aby sa jej sen stal skutočnosťou, bola tak posadnutá byť modelkou, že vo veku 16 rokov v roku 1980 podstúpila operáciu na zväčšenie pŕs – človek sa čudoval, kto to zaplatil. !

Napriek tomu, že je to atraktívna mladá žena s výškou 5 stôp 8 palcov (1,73 m) s hustými tmavohnedými vlasmi, orieškovohnedými očami a štíhlou postavou, ktorú by jej mnohí závideli, stále cítila nutkanie vylepšiť svoj vzhľad.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Výkonná riaditeľka a zakladateľka Enlightened Lashes Elaine Starchuk Bývalá manželka bubeníka Mötley Crüe Tommyho Leeho Bývalý model časopisu Stretnutie v bazéne LL Cool J's Pool v Cali Pred 11 rokmi, keď Elaine začínala v Lash, boli v celej Britskej Kolumbii iba traja ďalší umelci. Obchod Elaine Starchuk bola prvou, ktorá učila predlžovanie mihalníc v Kanade... Napísala svoj vlastný kurz a pripravila cestu pre ženy v celej Kanade ...vytváranie pracovných miest v odvetví mihalníc za posledných 6 rokov Elaine cieľom je pomôcť odstrániť všetku zlú prácu a školenie s mihalnicami tam vonku ..a tiež vytvoriť povedomie o krutosti zvierat v priemysle mihalníc .. Tam pre vytváranie a navrhovanie mihalníc 'FAUX MINK'. Mihalnice umelého norka sú jemnejšie ako akékoľvek zviera, ktoré je týrané pre svoju srsť.. Tiež sú hygienickejšie.. Lepšie napodobňujú prirodzenú mihalnicu, majú nižšiu hmotnosť a lepšie držia natočenie ❣ ____ Život celebrít nie je cudzincom.. Po svadbe rocková hviezda a v minulosti sa objavila vo viac ako 100 časopisoch Elaine si predlžovaním mihalníc vytvorila výklenok vo svete modeliek/mód ##elainestarchuk #womenentrepreneurs #lashacademy #stopanimalcruelty#lashextensionsuppliesbritishcolumbia#lashextensionsuppliescanada#celebritylashstylist#vancitybuzz #vancouverscene#lashescanada #bosslady #beautybiz #cosmetologist #exwivesofrockexmen#lashextensionscanada#llcolumbia

Príspevok zdieľaný používateľom Akadémia osvietených rias 🇨🇦 (@enlightenedlashes) 8. januára 2016 o 13:33 PST

Je smutné, že jej kariéra modelky nenabrala smer, v ktorý možno dúfala. Krátko po strednej škole a sotva osemnásťročná Elaine odcestovala cez hranice do susednej krajiny Kanady, Spojených štátov amerických, hľadať svoj sen.

Tam v roku 1982 Elaine začala svoju kariéru, ale mala málo príležitostí. Uznanie si nakoniec získala až vtedy, keď začala modelovať pre provokatívne časopisy ako Playboy.

Hoci bol modeling pre superúspešný časopis Hugha Hefnera veľkým úspechom, určite to nie sú také modelingové sny, v aké mladé dievča z Vancouveru dúfalo.

Napriek tomu Elaine stále robila to najlepšie, čo mohla, a tak sa objavila aj v iných publikáciách, ktoré zahŕňali Miss Nude BC, ako aj Penthouse, ktoré celkovo získali jej široký ohlas.

Jej krátkodobé manželstvo s Tommym Leem

Počas práce modelky a tanečnice na čiastočný úväzok si Elaine získala pozornosť niekoľkých slávnych mužov, s ktorými mala romantické vzťahy, no jej najznámejší vzťah bol s Tommym Leem.

Medzi jej ďalšími románikmi bolo niekoľko pozoruhodných mien Vince Neil, hlavný spevák a David Coverdale a Nikki Sixx, basgitaristka a hlavná skladateľka glam-rockovej kapely Motley Crue.

Zatiaľ čo Elaine mohla byť obľúbená u väčšiny členov Motley Crue, pôvodne sa vydala za Tommyho Leeho, s ktorým mala dlhodobý vzťah. Po viac ako dvoch rokoch randenia sa pár uzavrel 24. novembra 1984. Len o sedem dní neskôr sa však obaja novomanželia rozišli a v máji 1985 sa rozviedli.

Hoci v tom čase nebol uvedený žiadny dôvod na odlúčenie Elaine od Tommyho, pravda neskôr vyplávala na povrch vo filme Špina. V jednej scéne sa ukázalo, ako Tommy fyzicky týraný jeho prvá manželka, ktorá bola vo filme pomenovaná ako Roxy, no mnohí vedeli, že predstavuje Elaine Starchuk. Tommy Lee sa neskôr oženil s modelkou a herečkou Pamelou Anderson.

Elainin život odvtedy

Po rozchode s Tommym sa Elaine snažila dostať svoj život späť do starých koľají.

So skúsenosťami v oblasti modelovania a krásy založila vlastnú spoločnosť, ktorá sa špecializovala na predlžovanie mihalníc, ako aj vzdelávací inštitút, ktorý vyučoval jemnejšie body predlžovania mihalníc. Volá sa Enlightened Eyelash Academy a medzi niektorými z jej významných klientov patrila Avril Lavigne a mnoho ďalších hviezd a modeliek, navyše pracovala aj na scéne filmu „Transformers“.

Ako keby nevydarená kariéra modelky a traumatický vzťah s glamrockovým bubeníkom nestačili, Elaine postihla ďalšia tragédia. Počas nakupovania 13. mája 2013 v Nature’s Fair Market v Langley vo Virgínii sa Elaine stala jednou z niekoľkých obetí autonehody.

V bizarnej udalosti vošiel starší pán autom do výkladu obchodu a

Elaine utrpela viaceré zranenia, ktoré zahŕňali poškodenie mäkkých tkanív rúk, krku a hrudníka, a tiež si vyžiadala rekonvalescenčnú operáciu na zväčšenie pŕs. Kvôli svojim zraneniam už Elaine nemohla pracovať ani ako kozmetička, ani ako inštruktorka, aj keď jej bolo následne priznaných 440 000 dolárov ako kompenzácia za straty.

Bývalá modelka, ktorá nedávno dovŕšila 56 rokov, odvtedy žila pokojným životom mimo centra pozornosti a o jej ďalších aférach či vzťahoch nie je nič známe.