• Hlavná
  • Herci
  • Sissy Sheridan – vek, výška, rodičia, priateľ, čistá hodnota

Sissy Sheridan – vek, výška, rodičia, priateľ, čistá hodnota

ObsahKto je Sissy Sheridan?

Sissy Sheridan sa narodila vo Washingtone D.C., USA, 15. júna 2004 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Sissy je herečka a speváčka , ktorá je azda najznámejšia vďaka stvárneniu Ázie v sci-fi komediálnom seriáli Maniac, ktorý vytvorili Cary Joji Fukunaga a Patrick Somerville a hrali v ňom Jonah Hill, Emma Stone a Sonoya Mizuno. Príbeh sleduje dvoch cudzincov, ktorí užijú tajomnú testovaciu drogu a myslia si, že im zmení život k lepšiemu, no veci nejdú tak, ako očakávali – séria získala jednu cenu a bola nominovaná na 11 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný sissy sheridan⛓ (@itssissysheridan)

Rodičia, raný život a vzdelanie

Sissy bola vychovaná vo Washingtone D.C. spolu so svojím starším bratom Julianom, ich matkou, speváčkou, a ich otcom, ktorý sa radšej vyhýba pozornosti médií – Sissy má veľmi blízko k obom svojim rodičom, najmä k matke, ktorá ju berie. na konkurzy od svojich ôsmich rokov. Sissy tiež vyrastala s tromi psami svojich rodičov.

Mala šesť rokov, keď ju matka prihlásila na divadelný tábor, a Sissy okamžite zaujalo herectvo.

Po ukončení základného vzdelania , chcela navštevovať Langley High School, ale keďže to bolo príliš ďaleko od jej domova, nakoniec sa usadila na Laurel Springs School (online). Sissy by mala maturovať v roku 2022 a nezdá sa, že by mala záujem o vysokoškolské štúdium, ale pravdepodobne sa zameria na svoju hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Sissy debutovala vo filme v roku 2016, keď bola obsadená do hlavnej postavy Sama v krátkej dráme Paper Airplanes, ktorú napísala a režírovala Stefaniya Vay. Potom v roku 2018 hrala ako Charlotte po boku Sarah Faye Beard a Chelsea Stavis v krátkom filme Homeless Bound, ktorý napísal a režíroval Andrew Stavis.

Ďalšie pozoruhodné vystúpenie Sissy bolo v krátkej dráme For Hope, ktorú napísal James P. Rees, režíroval Jay William Thomas a v ktorej si zahrali Chris Baker, Lea Hutton Beasmore a Chris McFarland. Film sleduje Matta a Hope, brata a sestru, ktorí sa snažia prežiť v Kentucky – získal protichodné recenzie. V roku 2019 sa objavila v krátke hudobné video Sissy Sheridan: Most Girls , v ktorom si zahrali Caitlin Carmichael a Kelsey Lynn Cook, potom v tom istom roku Sissy hrala Sabrinu v krátkej dráme The Catcher, ktorú napísala a režírovala Karyn Langhorne Folan, a potom sa objavila v krátkom hudobnom videu Lilie Buckingham a Jillian Shea Spaederovej Something Better.

Dve z jej najnovších úloh vo filmoch boli v roku 2020 v krátkom filme Sissy Sheridan: Who Me? a Odd Man Rush.

Sissy je tiež javisková herečka, ktorá sa objavila v niekoľkých divadelných hrách, napríklad v muzikáli Annie Warbucks v roku 2017 v Olney Theatre Center v New Yorku a v muzikáli Billy Elliot, ktorý sleduje chlapca, ktorý sa stáva profesionálnym baletným tanečníkom.

Úlohy v televíznych seriáloch

Sissy debutovala v televíznom seriáli v roku 2018, keď stvárnila Katie Edwards v epizóde Primal Fear krimiseriálu Copycat Killers, v ktorom hrali Brian Stivale, J. Buzz Von Ornsteiner a Russell Williams II, a je o skutočných vrahoch, ktorí boli motivovaní. zabíjať filmami a televíznymi seriálmi.

Ďalej sa objavila ako sama v piatich epizódach televíznej reality seriálu The Pepper Diaries: Backstage so Sissy Sheridan a koncom roka 2018 Sissy slúžila ako moderátorka piatich epizód rodinnej série DIY with Me. Hrala Rebecu J. Rose v epizóde Jemeker Thompson Haley McKibben krimiseriál For My Man a Sissy sa potom objavila bez uznania, keď stvárnila Haileyho spolužiačku z hudby v epizóde Keby som bol elf, povedal by som ti o komediálnej dráme Mozart v džungli. Urobila ďalšie bez uznania, keď stvárnila The Theatre Kid v epizóde Kimmy and the Beest! z komédie Nezlomná Kimmy Schmidt.

Dve z najnovších úloh Sissy v televíznom seriáli boli v roku 2018 v epizóde Fallen Angels zo seriálu People Magazine Investigates a v ôsmich epizódach komediálnej drámy Chicken Girls.

Hudobná kariéra

Sissy si na YouTube neustále buduje svoju fanúšikovskú základňu. Svoj kanál spustila 25. februára 2017 a momentálne ho odoberá viac ako 42 000 ľudí, pričom má spolu takmer milión zhliadnutí všetkých jej videí – Sissy sa väčšinou zameriava na nahrávanie svojich cover verzií piesní, tanečných postupov a „otázok a odpovedí“. videá.

Je aktívna aj na populárnej platforme TikTok, ktorá sa väčšinou používa na nahrávanie krátkych komediálnych videí – Sissy sledujú takmer štyri milióny ľudí a dokopy nazbierala viac ako 270 miliónov lajkov všetkých svojich videí.

Milovať život a priateľa

Sissy si radšej necháva detaily zo svojho osobného života pre seba, a hoci mnohí veria, že je na randenie ešte príliš mladá, je známe, že je dnes vo vzťahu s Milesom Despairom . Miles je hviezda sociálnych médií a modelka, ktorá je od nej o tri roky staršia a na TikTok ju sleduje viac ako milión ľudí. Títo dvaja spolu začali randiť začiatkom roku 2020 a okolo vzťahu nie sú žiadne klebety ani kontroverzie.

Zdá sa, že Miles je prvým priateľom Sissy, zatiaľ čo ona má veľa priateľov, pretože je veľmi spoločenský človek. Ľahko si rozumie so svojimi kolegami hercami a herečkami a údajne je jednou z najľahších herečiek, s ktorými sa spolupracuje.

Od októbra 2020 je Sissy vo vzťahu, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sissy je veľkou fanúšičkou tanca a už roky chodí na hodiny baletu, jazzu a stepu.

Je to vysoko nábožensky založená osoba ktorá chodí do kostola aspoň raz týždenne a verí, že za všetko dobré, čo sa jej prihodilo, patrí Bohu.

Zaujíma sa o cestovanie a dúfa, že po dovŕšení 18 rokov bude cestovať po celých USA a ak sa stane slávnou herečkou – Sissy tiež dúfa, že navštívi Paríž vo Francúzsku, pretože je to jej vysnívaná cestovateľská destinácia.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Richard Gere, Keanu Reeves a Julia Roberts, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Hachiko: A Dog’s Tale, trilógia Matrix a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Sissy má 16 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 58 kg.

Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 100 000 dolárov.