SimpleFlips Wiki – vek, skutočné meno, priateľka, čistá hodnota

ObsahKto je SimpleFlips?

Eddie Cruz sa narodil 14. septembra 1995 v Kalifornii v USA a je osobnosťou YouTube, ako aj streamerom na Twitchi, ktorý je známy najmä vďaka svojmu YouTube kanálu SimpleFlips. Preslávil sa hraním rôznych plošinoviek, často za účasti franšízy Super Mario Bros. Je tiež známy svojimi pokusmi o rýchly beh v týchto typoch hier.

Bohatstvo SimpleFlips

V polovici roku 2020 sa čisté imanie SimpleFlips odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra online. Má značné príjmy z reklamy zo svojho kanála YouTube vďaka mnohým odberateľom, ako aj z darov a príjmov z reklamy počas streamovania na Twitchi.

pridané SimpleFlips na Pondelok 26. augusta 2019

Raný život a začiatky hrania

Aj keď SimpleFlips neprezradil veľa o svojej minulosti, je známe, že videohry boli veľkou súčasťou jeho života. Svojim nasledovníkom často robí spletité príbehy o svojej minulosti, aby ich zmiatol s tým, čo je skutočné alebo nie, ale spomenul niekoľko vecí, ktoré vynikajú ako pravda. Najprv začal hrať prostredníctvom konzoly Nintendo 64, ktorá bola uvedená na trh v polovici 90-tych rokov a konkurovala Sega Saturn aj PlayStation. Mnohí ju považujú za jednu z najlepších konzol všetkých čias, ktorá je zodpovedná za poskytovanie množstva exkluzívnych produktov Nintendo širšiemu publiku.

V tom čase začal veľa hrať videohru Super Mario Bros. Je to platformová hra, ktorá bola pôvodne vydaná pre NES alebo Nintendo Entertainment System a ktorú hral počas svojej mladosti a bola veľmi pripútaná. k tomu. Hra pomohla získať popularitu Maria a širšieho vesmíru, v ktorom žije. Je považovaná za jednu z najväčších videohier všetkých čias, chválenú pre jej presné ovládanie a schopnosť pomáhať oživiť vtedy presýtený svet videohier.

Kariéra YouTube

Ako roky plynuli, SimpleFlips sa dostal väčšinou pod radar, ale neustále sa hral ako hobby.

Nakoniec objavil svet rýchly beh – Cieľom speedrunnerov v hre je dokončiť ju tak rýchlo, ako je to možné, s využitím techník, závad a iných možných exploitov, aby sa zaistilo, že budú mať najlepší čistý čas. Speedrunning sa stal výklenkom v rámci komunity, ktorá sa pomaly rozrastala, aby si získala veľkú pozornosť pre dômyselné spôsoby dokončovania hier a svetové rekordy, ktorými sa stali známymi. Takmer v každej hre sú speedrunneri, ktorí testujú veci predtým, ako sa dostanú do čo najrýchlejšieho dokončenia hry.

Jednou z prvých hier, ktoré speedrunneri často hrali, boli plošinovky, pretože tieto hry boli často navrhnuté bez obmedzenia času, čo znamená, že úroveň môžete prejsť rýchlo za predpokladu, že sú dostatočne agilné na to, aby prekonali množstvo prekážok v každej úrovni.

Keď sa YouTube stal známym, začal uvažovať o kariére na platforme, pretože to bol spôsob, ako si zarobiť a zároveň robiť niečo, čo miloval. Potom vytvoril svoj kanál SimpleFlips.

Vzostup k sláve

SimpleFlips začal na svojom kanáli hrať rôzne hry, často súvisiace s vesmírom Mario. Zaznamenal niektoré zo svojich pokusov o speedrun a začal ich zverejňovať online. Na začiatku mal malú oddanú sledovanosť, ktorá pomaly rástla, keď sa jeho úspechy zvyšovali. Keďže YouTube pre neho na začiatku nebol príliš ideálny, potreboval iný zdroj príjmu a v tom čase sa streamovanie stalo pre mnohých tvorcov obsahu spôsobom, ako pravidelne zarábať peniaze.

On začal streaming pravidelne predvádzal niektoré zo svojich pokusov a komunikoval s fanúšikmi. Nakoniec sa mu podarilo prekonať rekordy vrátane dosiahnutia rekordu pre Super Mario Star Road v roku 2016, čo mu v rámci hernej komunity prinieslo trochu pozornosti. Väčšiu slávu získal vďaka objaveniu exploitu v hre Last Impact, ktorý výrazne zvýšil jeho popularitu. Ako pravidelne streamoval, jeho kanály na Twitchi aj YouTube rástli a netrvalo dlho a začal zarábať z príjmov z reklamy a zároveň získavať pravidelné dary.

Kontroverzie

Aj keď SimpleFlips vo svojich videách alebo streamoch nepreukázal žiadne nepriateľstvo voči ostatným, je známe, že z času na čas žartuje so svojimi nasledovníkmi.

Nie je veľmi obľúbeným človekom v komunite speedrunningu, s množstvom nenávisti namierenej voči nemu, ale zdá sa, že nikto nevie dôvod. Veľa ľudí má podozrenie, že niektorým rýchlostným bežcom sa nepáči jeho nonšalantný postoj, pokiaľ ide o niektoré z jeho rýchlostných snáh, iným sa nepáči, že zo žartu bagatelizuje úspechy iných. Iní ľudia nemajú radi jeho hlas a jeho štýl, udierajú ho na základe jeho vzhľadu, jeho vtipov a obsahu vo všeobecnosti.

Niektorí vystopovali nenávisť späť do jeho raných čias speedrunningu, keď použil frázu speedrunners hate ho zakaždým, keď dosiahol komplikovaný manéver, alebo objavil niečo, čo by ušetrilo čas.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kvákanie... #simpleflips

Príspevok zdieľaný používateľom Kingluigi226 (@realkingluigi226) 6. júna 2020 o 16:53 PDT

To mohlo podnietiť mnohých ďalších, ktorí ho v prvom rade nemali radi, aby proti nemu hovorili. Chytľavú frázu používa hlavne ako a meme , čo sa vracia k rozšíreným internetovým reklamám o rôznych výživových produktoch, ktoré vedci alebo tréneri údajne nenávidia. Iní tvrdia, že sa im nepáči, že to povedal, pretože je to nadmerne používaný mém.

Osobný život

SimpleFlips bol vo vzťahu s bývalou streamerkou Leah, inak známou ako Loohhoo. Bola známa tým, že bola jedným zo streamerov, ktorí sa presunuli na platformu Mixer, ale nakoniec streamovanie ukončila, aby sa venovala iným snahám.

Tí dvaja boli zrejme nejaký čas spolu, ale rozišli sa po tom, čo sa SimpleFlips presťahovali do inej oblasti. Šíria sa klebety, že Flips je gay, ale je to hlavne kvôli tomu, že žartuje, čo vedie k určitému zmätku.

Niekoľko mesiacov po tom, čo sa rozišli, Leah ešte raz prenasledoval, chcel veci napraviť, aby sa mohli dať opäť dokopy. Bol úspešný a zatiaľ čo Leah už nestreamuje, pracuje ako súčasť Flipsovho tímu, zaoberá sa strihaním a inými zákulisnými prácami. Tí dvaja o niečo neskôr na sociálnych sieťach oznámili, že sa stali zasnúbený v roku 2020.