• Hlavná
  • Herci
  • Shane Paul McGhie – vek, výška, manželka, čistá hodnota, rodina, životopis

Shane Paul McGhie – vek, výška, manželka, čistá hodnota, rodina, životopis

ObsahKto je Shane Paul McGhie?

Shane Paul McGhie sa narodil v Los Angeles, Kalifornia, USA, 26. novembra 1993 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú aj jamajskú národnosť. On je herec , ktorý je možno najznámejší pre jeho stvárnenie zástupcu Josepha Harrisa v procedurálnom dramatickom seriáli Zástupca, ktorý sa začal vysielať 2. januára 2020 a v ktorom účinkujú Stephen Dorff, Yara Martinez a Brian Van Holt. Seriál vytvoril Will Beall a sleduje zástupcu Billa Hollistera, ktorý sa po smrti bývalého šerifa stáva šerifom okresu Los Angeles – doteraz odvysielal 13 epizód.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#film po tom, čo sme sa zrazili

Príspevok zdieľaný používateľom Shaney P (@shanepaulmcghie) 1. augusta 2020 o 23:44 PDT

Raný život, rodina a vzdelanie

Shanea vychovali v Los Angeles jeho jamajskí rodičia, ktorí boli obaja aktívni v zábavnom priemysle, a potom, čo ho vzali do divadla, v ktorom vystupovali, sa Shane vo veku štyroch rokov začal zaujímať o to, aby sa stal hercom. Veľa času trávil pred zrkadlom v spálni a nacvičoval si svoj oscarový prejav pred publikom z plyšových zvieratiek. Shane študoval herectvo na oddelení divadelného umenia strednej školy v Beverly Hills , kde ho učili Joel Pressman, Josh Butchart a Herb Hall a svoje vokálne schopnosti si precvičil aj so zborom Madrigals. Počas navštevovania posledného ročníka strednej školy sa objavil v hre Fiddler on the Roof, kde stvárnil hlavnú postavu Tevyeho.

Po imatrikulácii v júni 2011 sa Shane zapísal na Cal State Northridge, po roku prešiel na University of Southern California, kde v roku 2016 získal titul bakalára výtvarných umení v odbore herectvo.

Úlohy vo filmoch

Shane debutoval vo filme v roku 2014, keď stvárnil Jakea v krátkom komediálnom filme Kisstory, ktorý režírovali a napísali Sarah Beth Comfort a Dylan Visvikis, a nasledujúci rok sa objavil ako Spike v životopisnom kriminálnom filme Victor, ktorému sa nepodarilo pritiahnuť veľkú pozornosť.

V roku 2015 sa objavil v ďalšom krátkom filme, Hufflepuff: A Harry Potter Rap Parody, a potom vyjadril svoju prvú postavu z videohry v roku 2017, keď prepožičal svoj hlas MyPlayerovi a DJovi v NBA 2K18. V tom istom roku Shane stvárnil Natea krátky muzikál Modrá izba , ktorú napísal a režíroval Anjoum AGrama, pričom nasledujúci rok stvárnil hlavnú postavu Chrisa Harta v krátkom dramatickom filme Broke Lovers, ktorý napísal a režíroval Leon Pierce Jr. a ktorý sleduje dvoch zamilovaných hercov.

V roku 2019 si Shane zahral Jamala Barryho v romantickej komédii Po čom muži túžia, v ktorej hrali Taraji P. Henson, Kristen Ledlow a Josh Brener, a objavil sa aj ako Landon v romantickom filme After, ktorý bol úzko natočený podľa rovnomenného románu. od Anny Toddovej a ktorá získala štyri ocenenia. Shane sa v tom istom roku objavil aj v dramatickom filme American Skin.

Tri z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v dramatickom filme Foster Boy v roku 2019, v komediálnom filme The Last Shift, ktorý režíroval a napísal Andrew Cohn, a v romantickej dráme After We Collided v roku 2020.

Nedávno bol obsadený, aby sa objavil v pripravovanom komediálnom filme El Tonto, ktorý napísal a režíroval Charlie Day.

Úlohy v televíznych seriáloch

Shane debutoval v televíznom seriáli v roku 2017, keď hosťoval ako Carlton Silver v epizóde Partners kriminálneho seriálu Rebel a v tom istom roku sa objavil v jedinej epizóde seriálu Criminal Minds and Shameless.

Uznanie získal v roku 2018 po tom, čo hral ako Jude Leland v štyroch epizódach seriálu hororový seriál Sacred Lies , v ktorom si zahrali Elena Kampouris, Kevin Carroll a Kiana Madeira a sleduje tínedžerku, ktorá nemá ruky a ktorá je poslaná do väzby pre mladistvých, pretože sa verí, že vie, kto zavraždil vodcu jej kultu.

Nasledujúci rok sa Shane objavil ako Connor v miniseriáli Unbelievable, zatiaľ čo hosťoval aj v epizóde Down from Dover hudobnej komediálnej série Dolly Parton’s Heartstrings.

Jeho dve posledné vystúpenia v televíznom seriáli boli v roku 2020 v epizóde The Heat of akčného dobrodružného seriálu Amazing Stories a v siedmich epizódach seriálu Greenleaf.

Milujte život a manželku

Shane sa stáva veľmi tajnostkárskym, pokiaľ ide o jeho milostný život, ale jeho fanúšikovia ho spájajú s herečkou a modelkou Khadijha Red Thunder.

Internetom kolujú klebety, že títo dvaja spolu začali chodiť pri natáčaní filmu After a že pokračovali aj po skončení streľby. Niekoľko Shaneových fanúšikov tvrdilo, že ich videli kráčať spolu ruka v ruke a jedli v luxusných reštauráciách, ale ani Khadijha, ani Shane tieto klebety nekomentovali. Úloha Khadijhy vo filme After bola tiež jej prvou filmovou úlohou, za výkon, za ktorý bola chválená.

Tiež sa verí, že Shane bol v dlhodobom vzťahu s dievčaťom, s ktorým sa zoznámil, keď navštevoval posledný ročník strednej školy, a že sa títo dvaja rozišli po troch rokoch spolužitia z neznámych dôvodov.

Hovorí sa, že dnes žije so svojou manželkou, keďže sa začiatkom roka 2020 zosobášili, no neexistuje žiadny dôkaz, ktorý by tieto tvrdenia podporoval.

Od augusta 2020 je Shane slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Shane je filantrop a rád robí charitatívnu prácu, zatiaľ čo je zástancom hnutia BlackLiveMatter a pri niekoľkých príležitostiach kráčal s demonštrantmi po USA.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Chadwick Boseman, Robin Williams a Angelina Jolie, a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Čierny panter, Patch Adams a Dobré ráno, Vietnam – Shane bol zničený, keď sa dozvedel, že Chadwick zomrel. rakovinu a odovzdal svoju fotku na svoj účet na Instagrame, aby prejavil úctu.

pridané Shane Paul McGhie na Sobota 15. septembra 2018

Rád cestuje a dúfa, že v roku 2021 navštívi Paríž vo Francúzsku, čo je jeho vysnívaná cestovateľská destinácia.

Shane je veľmi športový, pretože hrá basketbal a tenis a tiež má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, takže jeho telo je fit – drží trochu prísnu diétu, no nedokáže definitívne prestať jesť rýchle občerstvenie.

Vek, výška a čistý majetok

Shane má 26 rokov. Jeho vlasy a oči sú čierne, jeho výška je 1,85 metra a váži okolo 78 kg.

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 500 000 dolárov.