Sedemnásty člen – Yoon Jeonghan – Kto to vlastne je?

ObsahKto je Yoon Jeonghan?

Yoon Jeonghan je juhokórejský hudobník, ktorý je svetu známy najmä ako jeden zo spevákov juhokórejskej K-Pop skupiny Seventeen. Doposiaľ pracoval na všetkých troch štúdiových albumoch skupiny, no nedávno odišiel pre zdravotné problémy.

Yoon Jeonghan Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Yoon Jeonghan sa narodil 4. októbra 1995 v Soule v Južnej Kórei, o svojej rodine zatiaľ veľa nehovoril, iba to, že ho rodičia v kariére podporovali a že má mladšiu sestru.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

↳ 191204 MAMA © 1004TOURMALINE #SEVENTEEN #세븐틴 #JEONGHAN #YOONJEONGHAN #SEVENTEENJEONGHAN #SVTJEONGHAN #정한 #윤정한

Príspevok zdieľaný používateľom SEDEMNÁSŤ Jeonghan (@svtjeonghan) 9. decembra 2019 o 4:29 PST

Šiel na strednú školu Hyangnam, z ktorej maturoval v roku 2014, a krátko nato sa pripojil k Pledis Entertainment.

Začiatky kariéry

S Pledis Entertainment Jeonghan trénoval svoje vokálne schopnosti asi dva roky predtým, ako vznikla skupina Seventeen. Sedemnástka prešla niekoľkými zmenami v zostave a teraz ju tvoria hudobníci S. Coups, Joshua, Jun, Hoshi, Wonwoo, Woozi, DK, Mingyu, The8, Seunghwan, Vernon a Dino. Pred oficiálnym debutom kapely boli súčasťou televíznej show Seventeen TV, ktorá predvádzala vznik kapely a prvé kroky na hudobnú scénu.

Ich prvé „oficiálne“ vystúpenie v televízii bolo na MBC 26. mája 2015 a o tri dni neskôr vydali svoje debutové EP s názvom 17 Carat, ktoré sa dostalo na 4. miesto v kórejskej hitparáde a na 8. miesto v americkej svetovej hitparáde, v skutočnosti sa stal najdlhšie sledovaným K-popovým albumom roka v USA.

V tom istom roku sa na svete objavilo druhé EP, Boys Be, ktoré sa umiestnilo na vrchole amerického svetového rebríčka a dostalo sa na druhé miesto v kórejskom rebríčku, čím sa stalo najpredávanejším nováčikovým albumom roku 2015.

S vydaním novej hudby skupina organizovala koncerty od 24. do 26. decembra a úspešný rok zakončila veľkým koncertom v Soule. Pokračovali v tvorbe novej hudby a ich prvý plnohodnotný album – Love & Letter – vyšiel 25. apríla 2016, dostal sa na vrchol kórejského rebríčka a dostal sa na 3. miesto v americkom svetovom rebríčku. Okrem toho sa album dostal do japonskej hitparády a dostal sa na 8. miesto, pričom sa dostal aj na 5. miesto v americkom rebríčku Heatseekers.

Vystúpte na výslnie

S úspechom kapely sa skupina stala populárnejšou, vrátane Yeonghana. Pred koncom roka vydali svoje tretie EP – Going Seventeen – a prvé, ktoré sa umiestnilo na vrchole kórejských hitparád. Ešte úspešnejší bol nasledujúci rok, ktorý odštartovali šiestimi koncertmi v Japonsku od 15. do 24. februára s názvom koncertov 17 Japan Concert: Sat The Name #Seventeen po poslednom koncerte sa odhadovalo, že skupina prilákala publikum viac ako 50 000.

V máji 2017 Seventeen vydali ďalšie EP – AI1 – ktoré sa tiež umiestnilo na vrchole kórejských hitparád, zatiaľ čo neskôr v tom istom roku skupina vydala svoj druhý plnohodnotný album Teen, Age, ktorý sa umiestnil na vrchole kórejských aj amerických svetových hitparád. a skupina pokračovala ďalej. svetové turné, ktoré vystúpi po Ázii a Severnej Amerike celkovo v trinástich mestách.

Odvtedy sa Jeonghan a celá skupina stali hviezdami a vydali novú hudbu, vrátane mini albumu v Japonsku We Make You v máji 2018 a ich šiesteho a siedmeho EP You Make My Day a You Made My Dawn. 16. septembra 2019 vyšiel tretí plnohodnotný štúdiový album An Ode.

Jeonghan je však od konca roka 2019 preč z kapely, pretože mal zdravotné problémy a na odporúčanie lekára bol na dovolenke od celej hudobnej scény, kým sa nezotaví.

Yoon Jeonghan Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Yoon Jeonghan sa stal veľmi populárnym hudobníkom nielen vo svojej rodnej krajine, ale po celom svete a úspech skupiny Seventeen výrazne zvýšil jeho bohatstvo. Podľa dôveryhodných zdrojov sa čistý majetok spoločnosti Jeonghan odhaduje na takmer 2 milióny dolárov od začiatku roku 2020.

Yoon Jeonghan je vysoký 5 stôp a 10 palcov (1,78 m), pričom váži približne 136 libier ~ 62 kg – jeho dôležité štatistiky nie sú známe, no má štíhlu postavu. Jeonghan má hnedé oči a svetlohnedé vlasy, no často si ich farbí na rôzne farby od blond až po ružové.

Yoon Jeonghan osobný život, zoznamka, priateľka, slobodná

Rovnako ako mnoho iných k-popových hviezd, Yoon nebol zapojený do žiadnych romantických vzťahov kvôli prísnej politike zábavnej mediálnej spoločnosti. Zatiaľ je slobodný a sústredí sa na svoju kariéru hudobníka.

Hoci nemá dovolené randiť, ​​bolo ho vidieť v spoločnosti početných mladých fanúšičiek. Kvôli tomu, že je slobodný, a jeho celkovému vzhľadu sa šírili klebety, že je gay, ale to sú len klebety.

Yoon Jeonghan Fakty, správy, vplyv

Najnovšie sa Yoon vrátil do skupiny a bol s nimi na ich celosvetové turné Ode To You , na podporu ich najnovšieho vydania.

https://www.facebook.com/jeonghan.svt.1004/photos/a.436960476760470/701356833654165/?type=3&theater

Jeonghan okrem svojho speváckeho talentu vie hrať aj na basgitare.

Yoon sa tiež volá Angel, prezývku si vyslúžil vďaka dátumu narodenia, keďže 4. október sa v kórejčine vyslovuje Cheonsa, čo znamená anjel. Spolu s ďalšími členmi Seventeen je Jeonghan hviezdou na platformách sociálnych médií, najmä na Instagrame, a s takmer šiestimi miliónmi sledovateľov určite inšpirovali ostatných, aby si splnili svoje sny ako hudobníci.