• Hlavná
  • Herci
  • Sean Faris – čistá hodnota, manželka, miery, výška. gay?

Sean Faris – čistá hodnota, manželka, miery, výška. gay?

Sean Faris je populárny americký herec, ktorý sa preslávil najmä účinkovaním vo filmoch Supernatural, The Vampire Diaries a Pretty Little Liars. Aj keď sa o ňom hovorilo, že je gay, v skutočnosti je ženatý s herečkou Cherie Daly.

ObsahRaný život a rodina

Sean Hardy Faris sa narodil 25. marca 1982 v Houstone, Texas, USA, má teda americkú národnosť a jeho znamenie zverokruhu je Baran. Sean má nemecký, anglický, írsky a škótsky pôvod, jeho otec je Warren Stephen Faris, pilot na dôchodku, a jeho matka je Katherine Irene Ann Faris (rodená Miller). Sean nie je jediným dieťaťom v jeho rodine – má aj staršieho brata, ktorého meno nie je známe, a nevlastnú sestru, ktorá sa volá Jennifer. Jeho rodičia tvrdo pracovali a Sean už od útleho veku chápal, že čím viac pracujete, tým viac máte vo svojom živote.

Sean Faris, americký herec

pridané Všetci krásni muži na Utorok 30. mája 2017

Motivovalo ho to, aby nesedel a nečakal na príležitosti, ale aby ich hľadal. Sean bol vychovaný ako rímsky katolík, ale neskôr sa dištancoval od svojho náboženstva a neopustil ho. „Ak ste stále pripútaní k svojmu náboženstvu, svojej farbe alebo krajine, v ktorej ste sa narodili, potom stále neviete, kto skutočne ste,“ Sean zdieľané jeho myšlienky o jeho súčasnej viere.

Jeho otec vždy chcel, aby sa Sean pripojil k americkému letectvu a Sean sa oň dokonca uchádzal, no neskôr ho zamietli pre silnú krátkozrakosť. Aj keď počúval rady svojho otca, už od svojich deviatich rokov sníval o tom, že bude hercom – keď bol prepustený film Top Gun, Sean mal 10 rokov a niektorí z jeho priateľov poznamenali, ako sa podobá na Toma Cruisa.

O niečo neskôr Sean presvedčený celé okolie, že bol synom Toma Cruisa a jeho skutočným otcom bol údajne jeho strýko, ktorý sa oňho musel starať, kým ‚jeho otec Tom Cruise‘ musel pracovať v Hollywoode. Jeho sestra čoskoro dala hru preč.

Vzdelanie

Rodina sa presťahovala do Ohia a Sean navštevoval Barbizonskú modelingovú a hereckú školu v Clevelande. Kým na strednej škole. Sean sa zaujímal o basketbal, futbal a bejzbal, ale keď mal 17 rokov, v roku 1999 sa zúčastnil Medzinárodnej asociácie modeliek a talentov. Následne, keď Sean v roku 2000 zmaturoval na františkánskej strednej škole v Padove, ale nezapísal sa na akúkoľvek vysokú školu alebo univerzitu, pretože sa chcel venovať hereckej kariére. Presťahoval sa do Los Angeles v Kalifornii a čoskoro začal dostávať pracovné ponuky pre rôzne projekty.

Sean Faris

Sean nikdy neľutoval, že nedokončil svoje terciárne vzdelanie: „Keďže som nešiel na vysokú školu, dáva mi to obrovskú výhodu oproti každému, kto áno. Keď vyšli zo školy, mal som už štyri roky skúseností v reálnom svete. Len mám pocit, že mám pred nimi veľkú výhodu,“ povedal zdieľané v jednom zo svojich rozhovorov.

Kariéra

Kariéra modelky

Po úspešnom štúdiu na Barbizonskej modelingovej a hereckej škole začal pracovať najskôr ako model. Objavil sa na obálke decembrového vydania Men's Health v USA, z ktorého sa predalo 645 000 kópií, čo je najviac z časopisu v roku 2009. Vidieť ho bolo aj v Cosmopolitane UK, kde sa zúčastnil charitatívnej kampane na zvýšenie povedomia o rakovine pankreasu. .

Sean však čoskoro pochopil, že ho modelingový priemysel vôbec nebaví, keďže chcel vo svojom živote dokázať viac, než len pózovať pred kamerou, a tak s modelingom skončil a zameral sa na herectvo.

Herecká kariéra: prvé kroky

Sean debutoval ako herec v roku 2001, keď získal rolu Dannyho strelca vo filme Pearl Harbor, kde si zahrali Ben Affleck, Josh Hartnett a Kate Beckinsale. Seanovi hlavu však strhla úroveň spoločenských príležitostí, keď sa presťahoval do Los Angeles a všetky peniaze, ktoré touto prácou získal za dva mesiace, musel prijať pomoc starej mamy, keďže počas tohto obdobia nemal žiadne iné ponuky. nasledujúcich šesť mesiacov. Koncom roka 2001 sa Sean objavil ako Darren v štyroch epizódach populárneho seriálu MTV pre tínedžerov Undressed.

V roku 2002 ho bolo možné vidieť vo filme Even Stevens ako Scott Brooks v epizóde Where in the World Is Pookie Stevens? av Smallville ako Byron Moore v epizóde s názvom Nocturne. Potom sa Sean objavil v seriáli One Tree Hill v roku 2003, v seriáli Boston Public v roku 2004 a v Life as We Know It, kde sa v rokoch 2004 a 2005 stal opakujúcou sa úlohou Dina Whitmana. V rokoch 2005 až 2006 sa Sean objavil v 13 epizódach série Reunion ako Craig Brewster a získal úlohy vo filmoch ako Sleepover (2004), Yours, Mine & Ours (2005) a Forever Strong (2008).

Ďalší úspech a najnovšie práce

Rok 2008 bol pre Seana veľmi dôležitý, keďže sa na svoju rolu v športovej dráme Never Back Down veľa pripravoval. Tri mesiace, šesť dní v týždni, trénoval viac ako šesť hodín denne, veľa sa venoval Jiu-Jitsu, Taekwondo, Muay Thai a vzpieraniu.

„Pre film som nabral 15 libier svalovej hmoty. A veľa strečingov, chiropraktikov a masážnych terapeutov, aby sme mohli ísť ďalej,“ spomína Sean na svoje natáčanie vo filme. V roku 2010 získal Sean úlohu Bena McKittricka v super populárnom seriáli The Vampire Diaries, ktorý sa objavil v troch epizódach show. V roku 2011 ho bolo možné vidieť v televíznych filmoch ako The Wyoming Story, The King of Fighters a The Lost Valentine, v tom istom roku dal hlas aj Jackovi Rourkemu vo videohre Need for Speed: The Run. V roku 2014 sa Sean objavil v jednej z epizód seriálu Supernatural, kde získal rolu Juliana Duvala. Neskôr nakrúcal v sérii Pretty Little Liars a vo filmoch ako Sandra Brown's White Hot (2016), Female Fight Club (2016) a The Joneses Unplugged (2018).

Medzi jeho najnovšie diela patrí dokument Romane Simonovej I Am Not for Sale: The Fight to End Human Trafficking a filmy ako Munchausen by Internet (2019), A Veteran’s Christmas (2018) a The Bay House (2019).

Produkujúca kariéra, ocenenia

Sean často pôsobil ako výkonný producent v projektoch, v ktorých účinkoval – zoznam takýchto diel zahŕňa napríklad Freerunner (2011), The Truth in Being Right (2012) a Lost for Words (2013). Sean a jeho kolegovia herci vo filme Sleepover boli v roku 2005 nominovaní na cenu Young Artist Award v kategórii Najlepší výkon v hranom filme – obsadenie mladého súboru. Osobne bol tiež nominovaný za rok 2007 na cenu Young Hollywood Award v kategórii The One to Watch a na cenu MTV Movie 2008 v kategórii Najlepší boj za prácu vo filme Never Back Down, pričom obe ceny získal.

Osobný život, manželka Cherie Daly Jimenez

Sean sa 5. septembra 2017 oženil so svojou dlhoročnou priateľkou a herečkou Cherie Alexandra Daly Jimenez – ich svadba sa konala na každoročnom podujatí Burning Man, ktorého sú obaja fanúšikmi. Cherie má mladšieho brata menom Dylan. Narodila sa 23. júna 1987 v New Yorku v USA a v rokoch 2005 až 2006 ju bolo možné vidieť v seriáloch ako Banshee stvárňujúce postavy Jill Francisovej a Leny Bellovej a NCIS: Námorná kriminálna vyšetrovacia služba (2019). V roku 2020 nakrúcala v krátkom filme Natural Management, v dráme Breaking Tradition a v novom dramatickom seriáli Nova Vita, kde získala rolu Anny. Sean a Cherie spolu veľa cestujú po celom svete a užívajú si svoju životnú cestu.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Sean nefajčí, nepije alkohol ani neje rýchle občerstvenie: „Nenávidím nezdravé jedlo. Deprimuje ma to,“ spomenul raz v jednom zo svojich príspevkov na Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pohľad späť s pochopením, že všetko v živote, ako ho poznáme, sa zmenilo. Zdá sa, že existuje očakávanie návratu do normálu. Aké normálne? 'Normál', do ktorého sme sa predtým zapájali, je to, čo spôsobilo, že sme sa dostali práve do tohto okamihu a do stavu, v ktorom teraz žijeme. Niečo musí dať. Bezpochyby sa všetko zmenilo. Je na nás, aby sme rozpoznali význam toho, čo táto skúsenosť potenciálne môže byť pre všetky ľudské druhy a aký vplyv máme na jediné miesto, ktoré všetci nazývame domovom, Zem. Máme príležitosť spojiť sa ako jeden celok a spolupracovať, aby sme to zvládli. Transformovať staré vzorce myslenia a začať odznova s ​​novým pohľadom na to, ako sa správať k planéte, k sebe navzájom a dokonca aj k sebe. #WEAREALLINTHISTOGETTHER #LifeIsAGdar #Láska

Príspevok zdieľaný používateľom Sean Faris (@i_am_seanfaris) 31. marca 2020 o 15:02 PDT

V roku 2014 na Havaji získal certifikáciu PADI potápača. Keďže Sean predvádza takmer všetky kaskadérske kúsky sám, zlomil si chrbát a mal mnoho ďalších zranení. Sean nie je príbuzný Anny Faris, hviezdy filmov 43, Scary Movie a Hot Chick.

Vzhľad, štýl oblečenia

Sean má krátke čierne vlasy a modré oči. Je vysoký 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 165 libier (75 kg). Čo sa týka štýlu jeho oblečenia, raz sa podelil o to, že nenávidí polo goliere, takže ich nenosí ani tričká. Keď sa objaví na červenom koberci, najradšej nosí Armaniho Seana, dokonca sa zúčastnil jednej z jeho módnych prehliadok v Miláne. Čo sa týka jeho neformálneho osobného štýlu, má rád pohodlný vzhľad, ako sú džínsy a tričko.

Čistý majetok a plat

Odhaduje sa, že od roku 2020 bude Seanov čistý majetok približne 500 000 dolárov .