• Hlavná
  • Herci
  • Sasha Roiz – Výška, manželka, čistá hodnota – Je ženatý alebo gay?

Sasha Roiz – Výška, manželka, čistá hodnota – Je ženatý alebo gay?

ObsahKto je Sasha Roiz? Wiki Bio

Sasha Roiz sa narodil v Tel Avive v Izraeli 21. októbra 1973, takže jeho znamením zverokruhu sú Váhy a teraz má izraelskú aj kanadskú národnosť. Je to herec, ktorý sa najlepšie preslávil tým, že hral ako Sam Adama v sci-fi seriáli Caprica, v ktorom hrali aj Eric Stoltz, Esai Morales a Paula Malcomson, a ktorý je o rodinách Adamasovcov a Graystoneových a o tom, ako sa s nimi vyrovnávajú. roboty s umelou inteligenciou, ktoré ohrozujú ľudskú existenciu.

Detstvo a vzdelanie

Prvých sedem rokov strávil Sasha v Tel Avive, kde ho ako jediné dieťa vychovával jeho ruský židovský otec, obchodník, a jeho židovská matka, ktorá učila na miestnej strednej škole.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chyťte ma v úlohe Pavla Bartoka v napínavej šesťdielnej minisérii Departure vysielanej vo Veľkej Británii 10. júla na @universaltvuk V hlavnej úlohe víťaz akadémie #ChristopherPlummer a víťaz ceny Emmy @archiepanjabi Som veľmi hrdý, že môžem byť súčasťou tohto skvelého príbehu v réžii talentovanej @tjscottpictures. Pozrite si trailer v mojom bio. @departure_tv @globaltv

Príspevok zdieľaný používateľom Sasha RoizViac (@mrsasharoiz) 8. júla 2019 o 10:33 PDT

V roku 1980 sa Sasha presťahoval so svojimi rodičmi do Montrealu, Quebec, Kanada a nakoniec sa zapísal na miestnu strednú školu, kde hral basketbal, ale väčšinou sa sústredil na prácu na svojich hereckých schopnostiach, pričom sa objavil vo väčšine hier hraných na škole. Po imatrikulácii sa zapísal na vysokú školu, aby študoval históriu, ale čoskoro skončil a začal študovať herectvo na Guildford School of Acting, kde v roku 1996 získal titul bakalára umenia.

Úlohy vo filmoch

Sasha debutoval vo filme v roku 2004 v katastrofickom sci-fi filme Deň po zajtrajšku a potom bol obsadený, aby stvárnil Jasona Eliasa v akčnom trileri. Útok na okrsok 13 v ktorom si zahrali Ethan Hawke a Laurence FIshburne a je o mužovi, ktorý musí spolupracovať s policajtmi a väzňami, aby sa ochránili pred skorumpovanými policajtmi, ktorí sa ich všetkých snažia zabiť.

V roku 2005 hral Manoleteho v hororovom postapokalyptickom filme Krajina mŕtvych a potom bol pozvaný, aby stvárnil hlavnú postavu detektíva Kallera v akčnom thrilleri 16 blokov, v ktorom si zahrali aj Bruce Willis a Mos Def.

Niektoré z jeho ďalších úloh boli vo filmoch Muž roka v roku 2006, Nemysliteľné v roku 2010 a Extrahované v roku 2012.

V roku 2014 stvárnil Sasha Procula v romantickom historickom katastrofickom filme Pompeje, zatiaľ čo jeho najnovšia úloha bola v roku 2020 v superhrdinskom filme Superman: Red Son, v ktorom prepožičal svoj hlas Halovi Jordanovi a Green Lanternovi.

Sasha tiež prepožičal svoj hlas postave Dona Estebana Almeida vo videohre The Godfather II a Pavlovi Chernymu vo videohre Wolfenstein v roku 2009.

Úlohy v televíznych seriáloch

V roku 2001 debutoval v televíznom seriáli Largo Winch, kde stvárnil Sergeja v epizóde Endgame. V roku 2003 ho obsadili, aby stvárnil Stephena Lylesa v šiestich epizódach dramatického seriálu Playmakers a Nathaniela v epizóde Mutant X. V roku 2004 sa objavil v jednotlivých epizódach Missing a Kevin Hill, predtým ako bol obsadený ako Blake v roku 2003. dramatický seriál Tilt v roku 2005.

Po chvále za výkon v Tilt sa Sasha objavil v ôsmich epizódach Show Me Yours a štyroch epizódach Beautiful People v roku 2005, ako aj dvoch epizódach G-Spot a The Hane Show v roku 2006. Sasha hral ako Nick Demoia v miniséria The Path to 9/11 o bombovom útoku na obchodné centrum v roku 1993, ako aj o útokoch z 11. septembra 2001.

Sasha RoizViac

Pokračoval ako Taylor Bloom v štyroch epizódach Jeff Ltd. a v jednej epizóde NCIS a CSI: Miami v roku 2007, predtým ako získal svoju prvú hlavnú úlohu ako Ben Ford v dramatickom seriáli Across the River to Motor City, ktorý tiež Hrali David Fox a Anne Openshaw, a ktorý nasleduje Bena, vyšetrovateľa poistenia pracujúceho vo Windsore a Detroite. Sasha bol potom pozvaný ako hosťujúca hviezda v mnohých seriáloch, ako napríklad Terminátor: The Sarah Connor Chronicles v roku 2008, Lie To Me v roku 2009 a CSI: Vyšetrovanie miesta činu v roku 2010, a potom stvárnil svoju druhú hlavnú postavu Sama Adamu vo filme Caprica.

V roku 2011 sa objavil v piatich televíznych seriáloch, pričom dva z jeho najlepších výkonov boli vo Warehouse 13 a Grimm, v ktorom hral bežnú postavu kapitána Seana Renarda až do roku 2017, keď sa show skončila. Niektoré z jeho najnovších účinkov v televíznych seriáloch boli v akčnom thrillerovom seriáli Taken v roku 2018 a Lucifer a právnom dramatickom seriáli Suits v roku 2019.

Milujte život a vzťahy. Je vydatá alebo gay?

Sasha sa stretol s herečkou Ashou Leo v roku 2012, keď spolu natáčali seriál. a začali spolu chodiť v marci, no v roku 2013 sa z neznámych dôvodov rozišli.

Keď bol Sasha obsadený, aby stvárnil Sama Adamu vo filme Caprica, nevedel, že jeho postava je gay, a keď to zistil, uviedol, že má záujem stvárniť postavu gaya a dozvedieť sa o dynamike vzťahov medzi homosexuálmi v seriáloch sci-fi. Sasha sa predviedol tak dobre, že mnohí jeho fanúšikovia stále veria populárny herec byť gay , zatiaľ čo iní dokonca uviedli, že ho videli s iným mužom, ktorý sa drží za ruky. Povráva sa, že Sasha mal vzťah s niekoľkými jeho kolegyňami, herečkami, no v súčasnosti sa zdá byť slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sasha je veľkým milovníkom zvierat a má domáceho psa, ktorý sa volá Bernie The Poo , ktorý možno často vidieť na obrázkoch, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame. Sasha rád cestuje a bol na niekoľkých cestách po USA a Kanade, pričom väčšinou navštívil prírodné zaujímavosti, ako sú hory a národné parky. Zima je jeho obľúbeným obdobím, pretože vie, ako lyžovať a snowboardovať, zatiaľ čo má rád aj leto, pretože je vášnivým plavcom a rád sa chodí šnorchlovať.

Je fanúšikom historických áut, najmä tých, ktoré sa vyskytujú v Mexiku a na Kube.

Sasha má svojich obľúbených hollywoodskych hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Robert De Niro a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Shutter Island, Inception a Taxi Driver. Rád tiež sleduje ázijské filmy, vrátane Služobnice a Dom lietajúcich dýk.

Vzhľad a čistý majetok

Sasha má 46 rokov. Má krátke hnedé vlasy a zelené oči, je vysoký 1,96 m a váži okolo 90 kg. Od apríla 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.