• Hlavná
  • Herci
  • Sarah Urie – Kto je manželka Brendona Urieho? Nevyslovená PRAVDA

Sarah Urie – Kto je manželka Brendona Urieho? Nevyslovená PRAVDA

ObsahKto je Sarah Urie?

Sarah Orzechowski sa narodila v Detroite v štáte Michigan v USA 23. februára 1987 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí a herečkou , ktorú však možno najlepšie poznáme ako manželku amerického speváka Brendona Urieho.

Raný život a vzdelanie

Sarah vyrastala v Detroite spolu so svojím bratom Stevom – ani jeden z nich nehovoril o svojich rodičoch na verejnosti, ale predpokladá sa, že obaja kedysi pracovali v oblasti nehnuteľností.

Sarah sa začala zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku, pretože často pozerala filmy a televízne seriály so svojou matkou.

pridané Sarah Urie na Sobota 26. apríla 2014

Keď sa zapísala na miestnu strednú školu, vstúpila do školského dramatického klubu a začala pracovať na svojich hereckých schopnostiach. Účinkovala v niekoľkých školských hrách a svoje zručnosti si precvičila v miestnom divadle, kde sa objavila v niekoľkých divadelných hrách. Po imatrikulácii v roku 2005 Sarah sa neprihlásila na vysokú školu, ale radšej sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, aby sa zamerala na to, aby sa stala slávnou herečkou.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a herečka

Sarah sa objavila iba v jedinej epizóde jedného televízneho seriálu a potom sa rozhodla nechať svoje sny stať sa herečkou za sebou, pretože uznala, že nie je dostatočne talentovaná.

Bolo to v roku 2013, keď sa objavila ako Crow Ninja v epizóde To Finger a Man komédie Good Cops, v ktorej si zahrali Derek Haugen, Jacob Givens a Noel Carroll a ktorá sleduje troch policajtov, ktorí sa snažia chytiť zločinca známeho ako The Nightflasher.

Sarah sa na internete stala populárnou najmä pre svoj účet Vine, na ktorom mala pred stiahnutím webovej stránky množstvo sledovateľov – väčšinou sa používal na nahrávanie krátkych komediálnych videí a videí na synchronizáciu pier. Dnes ju na Instagrame sleduje takmer 800 000 ľudí, hoci odovzdala len asi 40 obrázkov, ktoré urobila počas svojho každodenného života.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Sarah Urie (@sarahurie)

Sarah je aktívna aj na Twitteri od mája 2010 a zhromaždila takmer 200 000 sledovateľov a na Facebooku ju sleduje približne 1 000 ľudí.

Milujte život a manželstvo s Brendonom Uriem

Sarah sa niekedy v roku 2000 zúčastnila na jednom z Brendonových koncertov so svojou najlepšou priateľkou – v tom čase mala vzťah s iným mužom. Keďže bola veľkým fanúšikom Panic! na Disco and Brendon k nemu pristúpila a obaja sa začali rozprávať, pričom Brendon neskôr uviedol, že to bola pre neho láska na prvý pohľad. Po necelom mesiaci sa Sarah rozišla s priateľom a potom začal vidieť Brendana , pričom svoj vzťah držali v tajnosti najmä kvôli popularite Brendonovej a jeho kapely.

V roku 2011 Brendon požiadal Sarah o ruku a 27. apríla 2013 si vymenili sľuby na ranči Saddlerock v Malibu – o niekoľko rokov neskôr sa internetom začali šíriť klebety, že Brendon je gay, ale Sarah stála na jeho obranu. Zdá sa, že títo dvaja sa rozhodli nemať deti, ale sústrediť sa na svoju kariéru.

Od novembra 2020 je Sarah vydatá za Brendona a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sarah je nadšenkyňa krásy a rada poskytuje svojim fanúšikom tipy a rady týkajúce sa starostlivosti o vlasy a organických produktov na pleť, pričom na svojom instagramovom účte tiež predávala kozmetické produkty, ako sú telové čistiace prostriedky a mydlá.

Je módou, pretože drží krok s najnovšími módnymi trendmi, no má aj svoj osobitý štýl a chodí nakupovať oblečenie aspoň raz do týždňa, vďaka čomu je tak trochu shopaholička – jej obľúbené farby, pokiaľ ide o nákup oblečenia. sú čierne a červené.

Sarah je nadšená cestovaním a so svojím manželom bola v niekoľkých amerických štátoch, pričom obaja boli aj v mnohých európskych krajinách vrátane Talianska, Francúzska a Anglicka – jej vysnívanou destináciou sú talianske Benátky.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, rada sleduje filmy s jej obľúbeným hercom a herečkou Mattom Damonom a Emmou Watson v hlavnej úlohe, ako napríklad Dobrý Will Hunting, Zachráňte vojaka Ryana a franšízový Harry Potter.

Vek, výška a čistý majetok

Sarah má 33 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,72 m) a váži približne 58 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov čistý majetok jej manžela je údajne viac ako 8 miliónov dolárov.

Kto je Brendon Urie?

Brendon Boyd Urie sa narodil v St. George, Utah USA, 12. apríla 1987 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to spevák a skladateľ, ktorý je pravdepodobne najlepšie známy ako frontman skupiny Panic! na Diskotéke.

Vyrastal v Las Vegas v Nevade, kde sa jeho rodina presťahovala, keď mal dva roky.

Brendon má štyroch starších súrodencov a všetkých vychovávala ich matka Grace a otec Boyd. Bolo to počas navštevovania strednej školy Palo Verde Brendon sa stretol s Brentom Wilsonom , ktorý sa neskôr stane basgitaristom skupiny Panic! na Disco, ale Brendon bol tiež neustále šikanovaný jedným chlapcom. Počas posledných dvoch rokov pracoval v Tropical Smoothie Café, aby pomohol zaplatiť miesto, kde mohla jeho kapela trénovať, a po imatrikulácii v roku 2005 sa Brendon rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru speváka.

Brendon sa najprv stal hlavným gitaristom skupiny, ale keď ho ostatní členovia kapely počuli spievať, vybrali ho za hlavného speváka.

Panika! na Disco debutový album A Fever You Can’t Sweat Out, ktorý vyšiel v roku 2005, a jeho druhý album Pretty. Zvláštny. vyšiel v roku 2008 – tretí album chlapcov vyšiel 22. marca 2011 s názvom Vices & Virtues a po ňom nasledoval ich štvrtý album Too Weird to Live, Too Rare to Die! 8. októbra 2013, ktorá sa umiestnila na 2. mieste v rebríčku Billboard 200 Chart. Ich posledné dva albumy Death of a Bachelor a Pray for the Wicked vyšli 15. januára 2016 a 22. júna 2018.

Brendon spolupracoval s mnohými hudobníkmi a skupinami, ako sú The Cab, Fall Out Boy a Gym Class Heroes.

Svoju hereckú kariéru odštartoval v roku 2017, keď sa objavil v broadwayskom muzikáli Kinky Boots, ktorý účinkoval od 26. mája do 6. augusta 2017.

Brendon je tiež filantrop, ktorý v júni 2018 založil nadáciu Highest Hopes Foundation.

Potom, čo bol Brendon napadnutý na internete za údajné gay, v roku 2013 uviedol, že experimentoval s mužmi, no verí, že je hetero – v júli 2018 zmenil svoj názor a teraz verí, že je pansexuál, čo znamená, že ho priťahuje niekto bez ohľadu na to. ich pohlavia.

Má synestéziu a trpí ADHD.