• Hlavná
  • Herci
  • Sarah Purcell – Vek, Manžel, Životopis – Čo robí teraz?

Sarah Purcell – Vek, Manžel, Životopis – Čo robí teraz?

ObsahKto je Sarah Purcell a čo teraz robí? Wiki Bio

Sarah Purcell sa narodila 8. októbra 1948 v Richmonde v štáte Indiana v USA – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je bývalou herečkou, panelistkou, moderátorkou talkshow a moderátorkou hernej show, pravdepodobne najznámejšou z hosťovania relácií ako napr Lepší sex a Skutoční ľudia. Sarah je už na dôchodku a zrejme žije pokojný život so svojím manželom.

Raný život a vzdelanie

Sarah bola vychovávaná ako jediné dieťa v Richmonde jej otcom, ktorý bol mechanik a jej matkou, ktorá bola zdravotná sestra.

Americký bývalý moderátor talk show, moderátor hernej show a panelista. Bola spolumoderátorkou 'The Better Sex', 'Real People', '...

pridané Stránka k narodeninám Jameyho celebrít na Utorok 8. októbra 2019

Vyrástla ako veľmi spoločenská osoba a mala veľa priateľov, mužov aj žien, s ktorými hrala hry, pozerala filmy a dokonca hrala futbal. Študovala na miestnej strednej škole v Richmonde, zrejme tam patrila medzi najlepších študentov. Bola členkou školského dramatického krúžku a čitateľského klubu a venovala sa niekoľkým športom ako futbal a volejbal. Po imatrikulácii sa zapísala na vysokú školu, ktorú v roku 1970 ukončila bakalárskym titulom.

Kariéra herečky a moderátorky talkshow

Sarah po promócii pracovala na niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporila, a potom začala svoju hereckú kariéru v roku 1975, keď sa objavila v akčnom dobrodružnom televíznom seriáli s názvom Wonder Woman v ktorom hrajú Lynda Carter a Lyle Waggoner a sleduje „dobrodružstvá najväčšej zo ženských superhrdiniek“. V roku 1976 sa objavila v akčnom dobrodružnom filme Charlieho anjeli s Kate Jackson a Farrah Fawcett v hlavnej úlohe, ktorý sleduje záhadného muža Charlieho, ktorý vedie detektívnu kanceláriu a pracuje s tromi krásnymi ženami.

Sarah Purcellová

V rokoch 1975 až 1978 Sarah hostila rannú šou A.M. Los Angeles spolu s Regisom Philbinom a medzitým sa stali hostiteľom hernej show The Better Sex v roku 1977, v ktorej muži a ženy súťažili v „súboji pohlaví“. Prehliadka prebiehala medzi 18. júlom 1977 a 13. januárom 1978 a mala mužského a ženského hostiteľa (Bill Anderson a Sarah).

V roku 1979 bola Sarah pozvaná, aby moderovala talk show Real People. v ktorom vystupovali ľudia s jedinečnými záľubami a prácou. Jeho producentmi boli Bob Wynn a John Barbour a show skončila 4. júla 1984 po piatich sezónach, pričom Sarah všetkých päť hostila.

V roku 1984 spolu so Stuartom Damonom, McLeanom Stevensonom a Charliem O’Donnellom moderovala talkshow America, ktorá diskutovala o ľuďoch, trendoch a miestach a príležitostne mala ako hostí celebrity. Skončilo sa 3. januára 1986. V roku 1992 začala Sarah moderovať informačne nabitú The Home Show spolu s Robbom Wellerom, až do 8. apríla 1994, keď sa show skončila. Potom pôsobila ako panelistka v hernej relácii To Tell the Truth, v ktorej je jeden z troch súťažiacich skutočnou „ústrednou postavou“, zatiaľ čo dvaja ďalší boli podvodníci a účastníci diskusie museli uhádnuť „ústrednú postavu“.

V roku 1997 si zahrala v mysterióznom televíznom thrilleri Beyond Belief: Fakt alebo fikcia , v ktorej si zahrali Jonathan Frakes a Don LaFontaine – každá z jej 282 jednohodinových epizód ukázala päť príbehov, ktoré nemajú logické vysvetlenie, a hoci niektoré sú skutočne pravdivé, diváci sa museli rozhodnúť, ktoré z nich.

Milujte život a vzťahy

Sarah bola vydatá dvakrát. Jej prvým manželom bol Joseph W. Purcell, lekár rodinného lekárstva žijúci v Landingu v New Jersey – vzali sa 2. mája 1970 a rozviedli sa v roku 1979, povrávalo sa, že Sarah nie je schopná mať deti.

S Dr. Sandy McClintock sa stretla na podujatí v roku 1982 a po roku randenia sa 6. októbra 1983 vzali. Sandy má z prvého manželstva syna Darina a predpokladá sa, že Sandy a Sarah sa dohodli, že nebudú mať žiadne deti. Sú spolu už viac ako 36 rokov a okolo ich manželstva sa nevyskytli žiadne klebety ani kontroverzie, hoci sa hovorilo, že Sarah chodila s niektorými zo svojich spoluhostiteľov, žiadna z týchto klebiet sa nikdy nepotvrdila.

https://www.instagram.com/p/BosXUqpjxfa/

Záľuby a iné záujmy

Sarah rada cestovala a bola v mnohých európskych krajinách vrátane Chorvátska, Grécka a Turecka, pričom bola aj v Ázii a mnohých štátoch USA. Vo voľnom čase rada pozerá filmy a televízne seriály, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Robert De Niro, Matt Damon a Meryl, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria trilógia Krstný otec, Bourneova identita a Kramer vs. Kramer.

Počas herectva a hosťovania bola fyzicky aktívna, každý týždeň absolvovala dva až tri tréningy v posilňovni a so svojimi priateľmi a kolegami často hrala tenis a golf.

Sarah je filantropka a darovala veľké sumy niekoľkým charitatívnym organizáciám vrátane Červeného kríža, a keďže je veľkou milovníčkou zvierat, aj niekoľkým útulkom pre zvieratá, z ktorých jeden je v Turecku.

Vzhľad a iné záujmy

Sarah má 71 rokov. Má stredne dlhé blond vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 67 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.