• Hlavná
  • Herci
  • Sarah Lind – miery, manžel, čistá hodnota – životopis

Sarah Lind – miery, manžel, čistá hodnota – životopis

ObsahKto je Sarah Lind?

Sarah Lind sa narodila 22. júla 1982 v Regine v štáte Saskatchewan v Kanade a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v rôznych televíznych reláciách. Patria medzi ne Edgemont, Mentors a True Justice, v ktorých hrala úlohu Sarah Montgomery oproti postave Stevena Seagala a zostala počas dvoch sezón.

Bohatstvo Sarah Lindovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Sarah Lind odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila vďaka úspešnej kariére v oblasti herectva, ktorej sa venuje od roku 1998. Hoci sa venovala predovšetkým kanadským programom a filmom, niekoľkokrát sa dostala aj do Hollywoodu.

Začiatky kariéry

Sarah vyrastala v Regine a v mladom veku sa začala zaujímať o herectvo. Počas dospievania začala chodiť na konkurzy, pričom jednou z jej prvých úloh bol televízny film Stratená dcéra. Objavila sa tiež ako hosť vo filme Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show predtým, ako získala svoju prvú významnú úlohu v seriáli Mentors, v ktorom hrala postavu Dee Sampson.

Séria bola odvysielaná na Discovery Kids a sleduje príbeh génia, ktorý využíva svoje znalosti v počítačoch, aby pomohol oživiť kľúčové historické postavy na približne 36 hodín.

Stvárnila blízkych priateľov hlavného hrdinu Olivera Catesa, ktorí pomocou zariadenia spoznávajú históriu a riešia niektoré zo svojich každodenných problémov. Zostala v šou dve sezóny a popri tom pokračovala v hosťovaní v iných reláciách.

V roku 2002 sa potom pustila do filmovej tvorby. Medzi jej prvé projekty patria Fetching Cody, A Problem with Fear a Severed.

Edgemont a ďalšie projekty

V roku 2001 bola Lind obsadená ako jedna zo stálic seriálu v Edgemonte. Ako show naznačuje, zaoberá sa životmi niekoľkých tínedžerov žijúcich na fiktívnom predmestí Edgemont v Kanade.

Šou sa vysielala na CBC päť sezón s tínedžermi, ktorí navštevovali McKinley High School. Niektoré z tém, o ktorých sa počas show diskutuje, zahŕňajú rasizmus, romantiku, žiarlivosť, homosexualitu a intrigy. Prehliadka získala dobré recenzie počas celého svojho trvania a dokonca si našla trochu popularity v niekoľkých krajinách, ako je Francúzsko. Počas šou sa objavila aj v iných reláciách, ako napríklad Human Cargo a Five Days to Midnight.

Po prehliadke pokračovala v prijímaní hereckých projektov a začala hrať viac úloh v predstaveniach, ktoré sa natáčali v USA. Hosťovala v Smallville a Blade: The Series, založený na filmovej sérii s rovnakým názvom, ktorá je zase založená na postave Marvel Comics s rovnakým názvom.

Objavila sa aj vo filme The Assassination of Jesse James zbabelcom Robertom Fordom, ktorý je založený na rovnomennom románe Rona Hansena, ktorý vyšiel začiatkom 80. rokov.

Pokračujúca herecká práca a skutočná spravodlivosť

V roku 2008 bola Sarah obsadená do malej úlohy Osobné efekty , nakrútený podľa poviedky Ricka Moodyho Mansion on the Hill a zahrali si v ňom Michelle Pfeiffer, Kathy Bates a Ashton Kutcher. Nasledujúci rok pracovala na filme What Goes Up v úlohe Peggy Popoladopolous, v ktorom hrali Hilary Duff, Josh Peck a Steve Koogan, a rozpráva príbeh reportéra, ktorý sa snaží vytvoriť príbeh učiteľa, ktorý sa dostane do tímu raketoplán Challenger, len aby zistil, že žiaci učiteľa sú dysfunkční.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Niekto mal zábavné fotenie

Príspevok zdieľaný používateľom Sarah Lindová (@sarahlindish) 14. januára 2019 o 14:01 PST

V roku 2010 potom pritiahla väčšiu pozornosť hlavného prúdu, pretože bola obsadená do jednej z hlavných úloh v šou Pravá spravodlivosť ktorá trvala dve sezóny. Predstavenie vytvoril Steven Seagal a hrá ho aj ako vodcu špeciálnej vyšetrovacej jednotky so sídlom v Seattli, Washington. Prehliadka získala cenu Leo Award za svoje kaskadérske kúsky a získala si trochu pozornosti vďaka svojej akcii a kaskadérskej práci, ale nakoniec bola prerušená kvôli nedostatku podpory na ďalšiu sezónu. Po tejto práci hosťovala v Arctic Air a potom získala úlohu vo filme Wolf Cop.

Najnovšie projekty

Niekoľko Lindových najnovších projektov zahŕňa vystúpenie vo Fargo, založenom na rovnomennom filme z roku 1996. Prehliadku vytvoril Noah Hawley a trvá už aspoň tri sezóny , hoci bola len hosťom. Objavila sa aj v seriáli Taken, ktorý vychádza z rovnomennej filmovej trilógie, v ktorej hral Liam Neeson. Predpoklad šou sa odohráva roky pred pôvodnou šou a zobrazuje mladšiu verziu Liamovej postavy, ktorú hrá Clive Standen, ale bola po dvoch sezónach zrušená pre všeobecný nezáujem publika.

V posledných rokoch medzi jej najnovšie projekty patrí The Exorcism of Molly Hartley, ktorý bol zverejnený priamo na videu, v ktorom stvárnila titulnú obeť. V roku 2017 pracovala na filme The Humanity Bureau, v ktorom hrá po boku Nicolasa Cagea, a sleduje príbeh fiktívneho úradu v budúcich dystopických USA, kde sú nevýkonní občania deportovaní na miesto zvané Nový Eden. Film získal vo všeobecnosti negatívne recenzie. Viac sa zamerala na televízne filmy, objavila sa v Last Night a Krásne miesto na smrť: Martha's Vineyard Mystery .

Osobný život

Sarah sa po rokoch randenia vydala v roku 2008 za herca Tygha Runyhana. Je známy svojimi úlohami v rôznych filmoch a televíznych reláciách, väčšinou ako vedľajšia postava – niektoré z jeho pozoruhodných projektov zahŕňajú Road to Nowhere, Stargate Universe a Versailles. Nie je známe, či pár má nejaké deti, keďže o svojom vzťahu s médiami nehovoria. Na sociálnych sieťach nezverejňuje veľa o svojom osobnom živote, svoj instagramový účet má prevažne umelecký, zverejňuje niekoľko fotografií, ktoré urobila, a uverejňuje ich tam len sporadicky. Jej manžel je uvedený v niekoľkých jej príspevkoch.