• Hlavná
  • Herci
  • Sage Robbins – Kto je manželka Tonyho Robbinsa? Vek, Operácia, Bio

Sage Robbins – Kto je manželka Tonyho Robbinsa? Vek, Operácia, Bio

ObsahKto je Sage Robbins?

Bonnie Pearl Humphrey sa narodila 5. augusta 1972 v Kanade a je to herečka známa tým, že vystupuje pod umeleckým menom Sage Humphrey a potom Sage Robbins po svadbe s motivačným rečníkom Tonym Robbinsom. Jej manžel je známym životným koučom a verejným rečníkom, na ktorých sa mnohí pravidelne zúčastňujú.

Čistá hodnota Sage Robbinsa

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Sage Robbins odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra herečky, ktorá sa počas svojej kariéry objavila v prevažne kanadských produkciách.

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, pretože Tony má čisté imanie odhadované na viac ako 500 miliónov dolárov, ktoré je založené na koučingu životného štýlu, ktorý zahŕňa rôznych klientov celebrít.

Herecká kariéra a iné snahy

Sagein život bol väčšinou mimo centra pozornosti, bola vydatá za Johna Lyncha, keď pracovala ako zamestnankyňa v obchode so zdravou výživou v Kanade. Keď mala 30 rokov, objavila svoju vášeň pre zábavný priemysel a začala sa venovať práci herečky. Jedným z jej prvých účinkov bolo vo filme Shallow Hal, v ktorom hrali Gwyneth Paltrow a Jack Black.

Objavila sa v miestnych televíznych programoch a filmoch, robila veľa nezávislej práce a až v roku 2010 začala získavať širšie príležitosti.

Bola súčasťou seriálu Toby the Vampire Slayer a objavila sa aj v televíznej show Lepšie neskoro ako nikdy. Medzi ďalšie projekty, na ktorých pracovala, patria The Oprah Winfrey Show, Super Soul Sunday a Stab 9: The Real Sequel. V posledných rokoch sa viac zamerala na spoluprácu so svojím manželom Tonym Robbinsom, keďže títo dvaja spolu často organizujú semináre. Venuje sa aj akupunktúre.

Manžel - Tony Robbins

Tony sa narodil v Hollywoode v Kalifornii ako najstarší z troch detí. Po rozvode rodičov žil väčšinou so svojou matkou a ona sa znova vydala za bývalého profesionálneho bejzbalového hráča, ktorý si ho adoptoval a dal mu priezvisko Robbins.

Rodina sa presťahovala do Asuzy, kde vyrastal a navštevoval strednú školu Glendora. V mladom veku prejavil charizmu, ktorá ho priviedla k tomu, aby sa stal prezidentom študentského zboru. Rodina sa však nemala dobre a on si musel vziať vedľajšie práce, aby pomohol zarobiť peniaze pre svojich súrodencov.

Často bol tiež terčom zneužívania, pretože vzťah jeho rodičov sa rozpadal, a aby unikol chaosu, odišiel z domu po strednej škole. Nešiel na vysokú školu a svoj raný pracovný život strávil ako školník. Nakoniec objavil autora a motivačného rečníka Jima Rohna, ktorý ho inšpiroval a priviedol k jeho súčasnej kariére.

Začal propagovať Rohnovu prácu, pripojil sa k jeho tímu v oblasti marketingu a pozýval hostí na semináre. To ho nakoniec priviedlo k tomu, že ako mladý dospelý robil semináre, čím si rozširoval vedomosti učením sa od odborníkov, ako je John Grinder, ktorý spopularizoval Neuro-lingvistické programovanie (NLP).

Rise to Fame – Tony Robbins

Koncom osemdesiatych rokov si Tony začal získavať pozornosť vďaka svojmu vystúpeniu v informačnom obchode Personal Power, v ktorom propagoval svoje služby trénera. Tento podnik bol úspešný a čoskoro sa veľa jeho audiokaziet dobre predávalo, dokonca prilákali ľudí ako populárny herec Martin Sheen a hviezdny hráč amerického futbalu Fran Tarkenton.

Počas nasledujúceho desaťročia začal hosťovať semináre a pravidelne vystupuje na konferenciách. Jeho semináre boli tiež veľmi úspešné, pretože na zvyčajne drahú akciu sa zúčastnilo veľa ľudí.

S využitím bohatstva, ktoré získal prácou trénera, sa začal púšťať do investovania a podnikania. Pomohol kúpiť práva na futbalový klub Los Angeles spolu s bývalým profesionálnym basketbalistom Magicom Johnsonom. Je tiež jedným z vlastníkov tímu eSports, Team Liquid ktorý je známy svojou prítomnosťou v niekoľkých videoherných súťažiach ako napríklad DotA 2.

V priebehu rokov stále viac spolupracoval s populárnejšími menami, ako sú Hugh Jackman, Bill Clinton, Wayne Gretzky a Serena Williams, a objavil sa v publikáciách ako Forbes, Harvard Business Press a Accenture.

Kontroverzie – Tony Robbins

Vďaka svojej rozsiahlej kariére Tony tiež zaznamenal svoj podiel na kontroverziách, ktoré sú často bežné pre ľudí v jeho pracovnej oblasti. V roku 1995 zaplatil viac ako 200 000 dolárov na pokutách za porušenie franšízového pravidla Federálnej obchodnej komisie. O päť rokov neskôr mal a súdny spor podal proti nemu finančný autor Wade Cook, keďže Tony na svojich seminároch používal veľa fráz z jeho kníh, frázy, na ktoré sa vzťahujú autorské práva.

Cook mal dostať zaplatených 600 000 dolárov po tom, čo sudca rozhodol v jeho prospech, prípad bol neskôr odvolaný a urovnaný mimosúdne. Od roku 2012 sa o ňom médiách zaujímajú za jeho propagáciu chodenia ohňom, ktorú začlenil do svojich seminárov, keď sa naučil. o tom na začiatku svojej kariéry, ktorú mnohí považovali za nebezpečnú a nebezpečnú.

Rôzne správy uvádzajú, že mnohí návštevníci jeho seminára, ktorí sa zúčastňujú na chôdzi s ohňom, majú tendenciu ísť do nemocnice hneď potom, aby si ošetrili zranenia a dokonca aj vážne popáleniny.

V roku 2019 sa údajne začalo vydávanie publikácií pod vedením Buzzfeed vystaviť o ňom, pričom sa prihlásilo veľa žien, ktoré priznali Tonyho históriu sexuálneho zneužívania a obťažovania. Všetky nároky poprel a dokonca podal žalobu na Buzzfeed za pokus o zničenie jeho povesti.

Osobný život

Keď sa Sage a Tony spoznali, nebolo im manželstvo cudzie. Prvýkrát bol ženatý s Rebeccou Jenkins, s ktorou sa zoznámil na seminári, a zostali spolu 14 rokov. Od bývalej priateľky má aj syna. V roku 2000 sa s ním Sage stretol počas seminára. V tom čase bola vydatá, ale obaja sa romanticky zaplietli a jej teraz už bývalý manžel obviňovaný Tonymu za to, že kradne manželky, a jeho seminár bol dôvodom ich rozvodu. Obaja sa o rok neskôr vzali a teraz bývajú v Manalapane na Floride, no často ich vídať spolu, keď cestujú za prácou.