• Hlavná
  • Modelky
  • S kým randí Liane V? Priateľ, výška, vek, čistá hodnota, Wiki

S kým randí Liane V? Priateľ, výška, vek, čistá hodnota, Wiki

ObsahLiane V Wiki Bio

Liane ‚V‘ Valenzuela sa narodila v San Jose v Kalifornii v USA 22. augusta 1986 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí, modelkou a speváčkou , ktorá môže byť známa najmä vďaka svojmu instagramovému účtu, ktorý dnes sleduje viac ako 4,5 milióna ľudí a počíta s takmer 3 000 nahratými obrázkami, pričom väčšina z nich je zameraná na Lianeino fit telo, najmä na jej zadok a prsia.

Raný život a vzdelanie

Liane bola vychovaná ako jedináčik v Modeste v Kalifornii, kam sa jej rodičia presťahovali krátko po jej narodení – otec Wally a matka Prima boli majiteľmi DJskej spoločnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný LianeV 🇵🇭 (@lianev)

Liane bola počas dospievania fyzicky veľmi aktívna, keďže sa gymnastike začala venovať už počas základnej školy a zúčastnila sa mnohých súťaží, z ktorých niekoľko vyhrala – zaujímala sa aj o basketbal a hrala za tím svojej základnej školy. Počas navštevovania druhého ročníka strednej školy Z Liane sa stala roztlieskavačka , a začala hrať za školský basketbalový tím – v tom čase snívala o tom, že sa stane slávnou speváčkou, no stalo sa jej to až po spustení jej kanála YouTube.

Liane zmaturovala v roku 2004 a potom sa rozhodla nenavštevovať vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru na internete.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Liane je na Facebooku veľmi populárna, pretože ju sleduje viac ako 1,3 milióna ľudí a na Twitteri je aktívna od apríla 2009 a má viac ako 150 000 sledovateľov. Teraz sa zdá, že sa sústredí hlavne na vedenie svojho účtu TikTok , do ktorej zvyčajne nahráva komické tanečné videá, ako aj videá so synchronizáciou pier, a v súčasnosti ju sleduje viac ako 10,6 milióna ľudí, ktorí nazbierali viac ako 134 miliónov hodnotení Páči sa mi na všetky jej obrázky a videá dohromady. Pred TikTok bola Liane aktívna v už neexistujúcej sieti Vine, ktorá sa používala na nahrávanie krátkych komediálnych videí – jej účet mal 4,6 milióna sledovateľov a viac ako 1,7 miliardy slučiek.

Liane spustila svoj kanál YouTube 1. mája 2008 a dnes ho odoberá takmer 500 000 ľudí a celkovo má viac ako 23 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí. Nahráva rôzny obsah vrátane svojich oficiálnych hudobných videí, vlogovacích videí a návodov na líčenie. Dve z najobľúbenejších videí Liane sú oficiálne hudobné video No Cuffs | Liane V, ktorá bola od 25. augusta 2016 zhliadnutá viac ako 2,7 milióna krát, a Otvorenie o našom rozchode | Liane V, ktorú si len od 21. marca 2020 pozrelo viac ako 1,7 milióna krát.

Herecká kariéra

Liane je tiež herečka, svoju kariéru odštartovala v roku 2016, keď hrala Linu, jednu z hlavných postáv v krátkom hudobnom videu Missing Heart, ktoré napísal a režíroval Hugo Will a v ktorom si zahrali aj Llewellyn C. Radford II a Soundz. V roku 2017 sa objavila v epizódach Torture a Be Happy komediálnej série Caught the Series, zatiaľ čo sa objavila aj v krátkom hudobnom videu Dribble2Much Feat. Profesor, Don Benjamin a Liane V: Tyrana na členkoch. Jej štvrtá a posledná zásluha bola, keď hrala Tiannu v epizóde z roku 2018 A Speedier Way to Get Cash? z komediálneho seriálu Bad Escorts.

Účinkovala aj v niekoľkých talkshow, ako napríklad TakePart Live v roku 2014 a Goin’ Raw s Timothym Delaghettom v roku 2017. Liane bola tiež uznaná ako výkonná producentka svojho vlastného krátkeho športového videa Workout with Liane V.

Milovať život a priateľa

V roku 2015 začala Liane randiť s Donom Benjaminom, ktorý je modelom a hviezdou sociálnych médií, ktorá je pravdepodobne známa tým, že sa stala finalistkou 20. sezóny modelingovej šou America's Next Top Model – je tiež známy tým, že sa objavil v hudobnom videu Into od Ariany Grande. Vy a za to, že ste vyhrali sezónu súťažného seriálu Scared Famous. Liane a Don spustili 31. októbra 2017 spoločný kanál Forever Us a teraz má viac ako 180 000 odberateľov a takmer deväť miliónov zhliadnutí všetkých ich videí dohromady.

V auguste 2019 sa obaja zasnúbili, no svoje video We Are Taking a Break nahrali na svoj kanál YouTube 31. januára 2020 a o necelé dva mesiace neskôr oznámili, že sa rozišli .

Pred Donom chodila Liane s hercom a hviezdou sociálnych médií Kingom Bachom, ktorý sa objavil v približne 75 filmoch a televíznych seriáloch, pričom niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov boli vo filmoch When We First Met, The Babysitter a To All the Boys I. 've Loved Before – títo dvaja spolu chodili asi rok v rokoch 2014 a 2015.

Od októbra 2020 je Liane slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Liane trávi väčšinu svojho voľného času cvičením v posilňovni, pretože má štyri až päť tréningov týždenne a tiež dodržiava prísnu diétu, čo znamená, že neje rýchle občerstvenie ani nič s cukrom. Svojim fanúšikom rada dáva rady a tipy na cvičenie a diétu.

Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože rada fotí na pláži, opaľuje sa a chodí plávať – občas si s kamarátkami zahrá aj plážové športy, ako je volejbal a futbal.

Je milovníčkou zvierat, pričom kone sú jej obľúbené – Liane mala 15 rokov, keď sa naučila jazdiť na koni.

Neskoro v noci rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených herečiek – Juliou Roberts, Angelinou Jolie a Natalie Portman – ako napríklad Notting Hill, Nevesta na úteku a Pán a pani Smithovci.

Vek, výška a čistý majetok

Liane má 34 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra), váži okolo 120 libier (54 kg) a jej životne dôležité štatistiky sú 39-23-35.

Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 2 milióny dolárov.