• Hlavná
  • Herci
  • S kým chodí Jesse Lee Soffer? Priateľka, výška, čistá hodnota

S kým chodí Jesse Lee Soffer? Priateľka, výška, čistá hodnota

ObsahÚvod

Tento herec bol prvýkrát videný na televíznej obrazovke, keď mal iba šesť rokov. Odvtedy hral v mnohých televíznych seriáloch a filmoch a je považovaný za jedného z najsexi mužov v televízii. Áno, hovoríme o Jesse Lee Soffer. Kde vyrastal a kto si získal srdce tohto fešáka?

Raný život a vzdelanie

Jesse Lee Soffer sa narodil 23. apríla 1984 v Ossiningu, štát New York, USA. Je prostredným z piatich detí – má staršieho brata a sestru, ako aj dve mladšie sestry a jeho rodičia sa volajú Jill Hindes a Stan Soffer. Keď bol batoľa, jeho rodina zmenila miesto na Tarrytown v štáte New York a o niekoľko rokov neskôr do Connecticutu v USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Minulú nedeľu pre NBC a Vanity Fair! Ďakujem Nicholasovi Josephovi za oblek

Príspevok zdieľaný používateľom Jesse Lee Soffer (@jesseleesoffer) 14. novembra 2019 o 13:28 PST

Chodil do súkromnej koedukačnej internátnej školy The Gunnery, ktorá sa nachádza vo Washingtone D.C., kde bol futbalovým hráčom a počas posledného ročníka bol súčasťou hviezdnej zostavy vo svojej kategórii a v tom istom roku získal ocenenie Gunnery's McClellan Citizenship Prize. Po maturite na strednej škole sa zapísal na Drew University, súkromnú univerzitu so sídlom v Madisone, New Jersey, USA.

Kariéra

Keď mal Jesse šesť rokov, bol v reklame Kix na ich cereálie, potom debutoval vo filme v roku 1993, keď bol medzi hercami vo filme Matinee spolu s hviezdami Cathy Moriarty a John Goodman.

Nasledujúci rok bol Soffer hercom vo filme Safe Passage, kde stvárnil postavu Percivala, predtým ako v roku 1995 získal veľkú rolu Bobbyho Bradyho vo filme Brady Bunch Movie a o rok neskôr si túto rolu zopakoval v jeho pokračovaní A Very Brady. Pokračovanie.

V ďalšom období Soffer pokračoval vo filmoch po boku niektorých najväčších hollywoodskych hviezd. V televíznom filme From the Mixed-Up Files of Mrs. Basil E. Frankweller sa objavil po boku Lauren Bacallovej a spolupracoval so slávnym režisérom Richardom Shepardom v The Royale, televíznom filme AMC, ktorý mal premiéru v roku 1997. Soffer získal rolu Taylor Donovan v roku 1998 v televíznom seriáli ABC Two of a Kind vedľa Mary Kate a Ashley Olsen.

V roku 1999 bol obsadený ako Max Nickerson v Guiding Light na CBS, avšak po niekoľkých mesiacoch odišiel a vrátil sa k štúdiu.

Jeho herecká prestávka trvala až do roku 2004, kedy bol obsadený ako Will Munsen, problémový mladík, ktorý bol jednou z hlavných postáv televízneho seriálu CBS As the World Turns, pričom v šou zostal až do roku 2008. Za jeho prínos v týchto seriáloch získal tri ceny Daytime Emmy za vynikajúceho mladšieho herca v dramatickom seriáli a bol tiež nominovaný na cenu Mydlovej opery za vynikajúceho mladšieho herca v hlavnej úlohe.

V roku 2007 sa vrátil na filmové plátno, keď získal rolu v Gracie, športovej dráme režiséra Davisa Guggenheima. Opäť stvárnil Willa Munsena vo filme As the World Turns v roku 2010 a bol tiež najatý, aby účinkoval v epizóde Zákona a poriadku: SVU, ale upustil od toho, pretože mal konflikt s natáčaním filmu As the World Turns. Spoluhral v post-apokalyptickom sci-fi akčnom thrilleri In Time, čo viedlo k tomu, že sa objavil vo viac ako desiatke sérií, ako sú Rizzoli and Isles, The Mentalist a CSI: Miami. V roku 2012 hral v krátkotrvajúcej dráme ER The Mob Doctor, ktorá sa vysielala na Fox TV, kde si zahral Nate Devlin, súrodenec Dr. Grace Devlin, ktorú stvárnila Jordana Spiro.

Neskôr v tom istom roku získal úlohu Travisa Alexandra v Jodi Arias: Dirty Little Secret, pôvodnom filme, ktorý bolo možné vidieť na Lifetime.

V polovici roku 2013 sa Soffer stal súčasťou obsadenia Chicago P. D., kriminálnej drámy, ktorá sa vysielala na NBC, spin-off zo slávneho Chicago Fire, pričom Soffer stvárnil rolu Deta. Jay Halstead, za ktorý si Soffer získal najväčšie uznanie a zostal v šou aj v nasledujúcich sezónach. On uviedol niekoľkokrát že nepotrebuje kaskadéra a že aj v tejto šou robil svoje kaskadérske kúsky.

V roku 2014 mal Soffer hosťovanie v komediálnom seriáli YouTube Talking Marriage with Ryan Bailey, v premiére druhej sezóny.

Od apríla 2020 Soffer stále stvárňuje Jay Halstead vo filmoch Chicago Fire, Chicago Med a Chicago P. D.

Osobný život

V novembri 2014 Soffer zverejnené že on a jeho Chicago P.D. herecká hviezda Sofia Bush spolu nejaký čas chodili, no vzťah udržiavali v súkromí. Dňa 16thV októbri 2016 bol pár videný spolu na humanitárnom podujatí UNICEF, Neverland Masquerade Ball, ktorý sa konal v Moonlight Studios v Chicagu, Illinois. Pár bol o svojom vzťahu skôr mama a v novembri 2016 sa začali šíriť klebety o rozpade dua. Ani jeden z nich klebety nikdy nekomentoval, no okrem televíznej obrazovky ich už spolu nikdy nevideli.

Našťastie pre fanúšikov zostali títo dvaja párom na obrazovke a ich rozchod nezničil ich chémiu.

Soffer bol v deväťmesačnom vzťahu s hviezdou Chicago Med and Army Wives Torrey DeVitto, od augusta 2018 do mája 2019 po rozchode páru Soffer nebol s nikým romanticky spojený.

Spoločnosť Soffer spravuje spoločnosť Silver Lining Entertainment (SLE).

Jeho mladšia sestra Shayne Hindes je populárna modelka.

Je aktívny na väčšine sociálnych médií vrátane Twitteru, Facebooku a Instagramu a často zdieľa obrázky zo svojho každodenného života. Jeho dievčenské fanúšičky sa tešia najmä z fotiek bez košele, ktoré pravidelne zverejňuje.

Čistá hodnota

Soffer je jedným z najpopulárnejších hercov televíznych seriálov v USA. Jeho príjem nie je zverejnený, ale keďže bol v niekoľkých desiatkach sérií, od apríla 2020 je jeho čistý majetok odhadnutý okolo 1,5 milióna dolárov.

Fyzicka charakteristika

Soffer je považovaný za pomerne sexi a pekného herca s atletickou postavou, ktorú si udržiava pravidelné návštevy do miestnej telocvične. Je známy najmä pre svoj očarujúci úsmev, tmavé vlasy a zelené oči. Má výšku 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži približne 170 libier (77 kg).