Ryder Fieri – Biografia Guy Fieri a Lori Fieri Son

Ryder Fieri je druhým synom slávneho šéfkuchára Guya Fieriho a jeho 25-ročnej manželky Lori. Ryder je ich najmladšie dieťa a stále sa vzdeláva, aj keď sa už so svojím otcom objavil v niekoľkých televíznych reláciách, vrátane Guy’s Grocery Games (2014 – 2020), okrem iných televíznych vystúpení.

ObsahŽivotopis Rydera Fieriho

Ryder Fieri sa narodil 31. decembra 2005 v Los Angeles, Kalifornia, USA ako syn Lori qne Guy Fieri, Ryder je mladším synom dvoch detí a jeho brat sa volá Hunter, narodený v roku 1996. Ryder má v súčasnosti 14 rokov a stále chodí do školy.

Podľa zdrojov je zapísaný na základnej škole Sequoia. Na veku však až tak nezáleží, do šoubiznisu ho už hodil jeho otec, hviezdny kuchár. Mal len šesť rokov, keď sa prvýkrát objavil v televíznej šou, ktorú moderoval jeho otec. Bol to Guy's Big Bite v roku 2011 a do roku 2016 sa objavil v niekoľkých ďalších epizódach tej istej show. Ryder pokračoval v účinkovaní v šou svojho otca, vrátane Guy's Family Cruise (2013), Guy's Grocery Games (2014-2020) a okrem toho vystupoval v šou Guy's Family Road Trip a seriáloch Diners, Drive-ins a Dives (2019). -2020).

Otec Rydera Fieriho, Guy Fieri

Guy Ramsay Fieri sa narodil 22. januára 1968 v Columbuse, Ohio, USA, má taliansky pôvod z otcovej strany, je synom Lewisa Jamesa Ferryho a jeho manželky Penelope Anne. Detstvo prežil vo Ferndale v Kalifornii, kde navštevoval strednú školu a začal sa zaujímať o výrobu jedla. Ako výmenný študent odišiel do Francúzska, kde ďalej rozvíjal svoj záujem o jedlo a varenie.

Po návrate do USA sa Guy zapísal na University of Nevada v Las Vegas, kde v roku 1990 získal bakalársky titul v odbore Hotelový manažment – ​​predtým začal pracovať v reštaurácii Red Lion Inn v Eureka v Kalifornii. Po získaní diplomu Guy pokračoval v práci pre Stouffer's ako manažér reštaurácie Parker's Lighthouse v Long Beach v Kalifornii, kde strávil tri roky, kým sa stal manažérom Louise's Trattoria, kde nábor, školenie a riadenie šiestich miest.

majiteľ reštaurácie

Guy si vybudoval slávu ako majiteľ reštaurácie skôr, ako odštartovala jeho televízna kariéra. Jeho prvá reštaurácia, Johnny Garlic’s, bola otvorená v Santa Rosa v Kalifornii v roku 1996 s pomocou jeho obchodného partnera Steva Grubera a jeho druhá reštaurácia bola otvorená o tri roky neskôr vo Windsore. Ďalšia reštaurácia bola otvorená v Petaluma, ale čoskoro po otvorení bola zatvorená. Štvrtá pobočka Johnnyho Garlica bola otvorená v Roseville v roku 2008. Okrem toho Fieri v roku 2003 v Santa Rosa spustil niekoľko ďalších sietí reštaurácií vrátane Tex Wasabi, zatiaľ čo v roku 2012 otvoril Guy's American Kitchen ad Bar v roku 2012 v New Yorku, ktorý bol hodnotený od Petea Wellsa pre New York Times.

Okrem toho v roku 2011 uzavrel dohodu s Carnival Cruise o vytvorení Guy’s Burger Joint a odvtedy otvoril 19 reštaurácií na výletných lodiach Carnival a najnovšie spustil obchod s rýchlym občerstvením s kuracími sendvičmi – Chicken Guy! – v Disney Springs vo svete Walta Disneyho s pomocou Roberta Earlyho, zakladateľa Planet Hollywood.

Televízna kariéra

V roku 2006 Guy vyhral druhú sériu šou The Next Food Network Star a jeho popularita začala stúpať.

Dostal svoju vlastnú šou Guy's Big Bite a potom v roku 2007 mal premiéru svoju druhú šou Diners, Drive-Ins and Dives, v ktorej ho ukazuje, ako cestuje po krajine a navštevuje miestne reštaurácie, ktorá sa vysiela až do súčasnosti, a sa stal mimoriadne populárnym. Medzi ďalšie populárne predstavenia patrí Guy's Ranch Kitchen (2017-2020) a Guy's Grocery Games (2013-2020), okrem mnohých ďalších predstavení, ktoré len zvýšili jeho popularitu a bohatstvo. Mal tiež kuchársky zápas s Rachel Ray v šou Rachel vs. Guy: Celebrity Cook-Off, ktorá sa vysielala počas dvoch sezón v rokoch 2012 a 2013.

Svoje cesty po Európe predviedol aj so svojím starším synom Hunterom, okrem iného v šou Guy & Hunter’s European Vacation.

Osobný život Guya Fieriho, čistá hodnota

Guy sa stretol so svojou ženou, keď pracoval v reštaurácii v Long Beach – bol manažérom reštaurácie a ona a jej priateľ mali sťažnosť. Keď ju uvidel, bol zasiahnutý a krátko nato začali románik. V roku 1995 sa vzali a odvtedy sa im narodili dve deti, pričom rodina žije v Santa Rosa v Kalifornii.

Guyov starý otec Giuseppe Fieri si zmenil priezvisko na Ferry, keď emigroval do USA, ale Guy si ho zmenil späť na Fieri krátko potom, čo sa oženil, na počesť svojho starého otca.

Guy je jedným z najbohatších šéfkuchárov celebrít – jeho majetok sa od polovice roku 2020 odhaduje na 25 miliónov dolárov a medzi jeho cenenými majetkami je jeho zbierka klasických amerických áut, ktorá zahŕňa Chevrolet Chevelle z roku 1971, Pontiac Firebird 1968, Chevrolet Impala. SS 1969 a okrem iného aj pickup Chevrolet c10 z roku 1967.