Ruská instagramová fitness modelka – Maria Doroshina

ObsahKto je Maria Doroshina, ruská fitness modelka na Instagrame? Wiki Bio

Maria Doroshina sa narodila v Taganrogu v Rusku 29. januára 1996, takže jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má ruskú národnosť. Je fitness modelkou a hviezdou Instagramu, ktorá je známa najmä fotografiami, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame.

Raný život a vzdelanie

Mariu vychoval v Taganrogu jej otec, ktorý je majiteľom miestneho baru, zatiaľ čo jej matka vyučuje anglický jazyk na miestnej základnej škole Maria nemá žiadnych súrodencov. Vyrastala v dievčenských časopisoch a snívala o tom, že sa stane modelkou. Počas stredoškolského štúdia bola fyzicky aktívna, najmä preto, že na základnej škole bola bacuľatá, a tak chcela popracovať na svojom zovňajšku.

Hrávala futbal a chodila do posilňovne dvakrát týždenne, formovala si postavu a stala sa roztlieskavačkou. V čase, keď maturovala, už mala na Instagrame značnú fanúšikovskú základňu a potom sa rozhodla zamerať na svoju kariéru modelky a nie na vysokoškolské štúdium.

Kariéra modelky a hviezdy Instagramu

Maria si vytvorila svoj účet na Instagrame v roku 2012 a začala denne pridávať svoje obrázky. Vďaka jej kontu si ju všimol modelingový skaut, ktorý ju pozval do Moskvy, kde sa zúčastnila svojho prvého fotenia a potom sa tam natrvalo presťahovala po podpise svojej prvej zmluvy s modelingovou agentúrou.

Zatiaľ čo sa pohybovala vyššie, pracovala aj v obchode s potravinami, aby si zarobila na živobytie. Začala častejšie chodiť do posilňovne, stala sa fitness modelkou a dostala príležitosť spolupracovať so spoločnosťou Shredz, najväčšou spoločnosťou zaoberajúcou sa výživovými doplnkami v Rusku. Maria získala certifikát fitness trénerky a teraz ponúka svoje rady o cvičení a diéte na internete.

V roku 2016 uviedla na trh nový Instagramový účet (ten, ktorý práve používa), naň nahral svoju prvú fotku 22. mája 2016 a v súčasnosti ju sleduje viac ako 2,4 milióna ľudí, ktorí na ňu nahrali viac ako 100 obrázkov, väčšinou zameraných na obrázky jej prsníkov, ktoré boli vylepšené.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Keď sa rozhodnete dať si malú pauzu od sociálnych sietí...a trvá to rok 🤷‍♀️

Príspevok zdieľaný používateľom Mária Dorošina (@doroshina) 8. augusta 2018 o 15:55 PDT

Milovať život a priateľa

Maria mala dlhodobý vzťah so svojou láskou zo strednej školy – začali spolu chodiť v roku 2011, pričom ich cesty sa rozišli v roku 2015 z neznámych dôvodov. V roku 2017 sa stretla Alexander Barkov , šikovná hokejistka, na večierku, ktorého sa zúčastnila v Los Angeles v Kalifornii, sa po zoznámení od spoločného priateľa rozprávali celú noc a na konci večierka si vymenili telefónne čísla. Po takmer mesiaci esemeskovania vyšli na správny dátum, ktorý oznámili na svojich účtoch na sociálnych sieťach.

Maria a Aleksander sú spolu už takmer tri roky a okolo ich vzťahu nie sú žiadne chýry ani kontroverzie.

Záľuby a iné záujmy

Maria rada trávi čas fyzickou aktivitou, športom, ako je futbal a lakros, pričom sa venuje aj plávaniu, čo je jeden z dôvodov, prečo je leto jej najobľúbenejším obdobím. V zime rada lyžuje a snouborduje. Neskoro v noci Maria rada pozerá filmy so svojím priateľom, pričom niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Russell Crowe a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú franšíza Piráti z Karibiku, Dobrý rok a Jeden deň.

Má tiež záujem o cestovanie a bola po celej Európe, okrem iného v krajinách ako Fínsko, Anglicko a Srbsko, pričom pri niekoľkých príležitostiach navštívila aj USA. Rád hrá videohry, najmä závodné hry, väčšinou na PlayStation 4 a na PC. Je to shopaholička, ktorá chodí nakupovať oblečenie denne – jej obľúbené farby sú čierna a biela.

Vzhľad a čistý majetok

Mária má 24 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), váži okolo 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 34DD-26-39, nosí topánky veľkosti 6. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Kto je Aleksander Barkow, Mariin priateľ?

Aleksander Aleksandrovich ‚Sasha‘ Barkov sa narodil v Tampere vo Fínsku 2. septembra 1995, jeho znamenie zverokruhu je Panna a má fínsku aj ruskú národnosť. Je profesionálnym hokejovým centrom, v súčasnosti hrá za Florida Panthers, ktorí súťažia v americkej National Hockey League (NHL).

Aleksandera vychoval v Tampere jeho otec Alexander Barkov starší, ktorý je bývalý hokejista, a jeho matka, realitná agentka, má staršieho brata Juriho.

Jeho otec ho naučil korčuľovať na ľade a Aleksander navštevoval väčšinu otcových hier, keď bol ešte veľmi malý.

V SM-liige začal hrať 1. októbra 2011 s tímom Tappara a stal sa najmladším hráčom v lige, ktorý získal bod. Vo veku 17 rokov utrpel zranenie ramena, čo znamenalo, že musel odsedieť zvyšok sezóny 2012-2013, no aj tak ho vybrali hrať za Floridu Panthers, celkovo druhý výber – zmluvu podpísal 15. júla 2013 a následne obnovená 26. januára 2016 za 35,4 milióna dolárov.

Kapitánom tímu sa stal 17. novembra 2018 a 20. júna 2019 vyhral Lady Byng Memorial Trophy.

Aleksander hral aj za Fínsko, k tímu sa pripojil v decembri 2011 a stal sa najmladším fínskym hokejistom na majstrovstvách sveta juniorov v ľadovom hokeji. Mal ešte raz hrať za Fínsko na ZOH 2014 v Soči, no pre zranenie sa mu to nepodarilo. Hral za Fínsko na majstrovstvách sveta 2016 a získal striebro po prehre s Kanadou 2:0 vo finále.