Rose Dorothy Dauriac – Kto je dcéra Scarlett Johansson?

ObsahKto je dcéra Scarlett Johansson? Životopis Rose Dorothy Dauriacovej

Rose Dorothy Dauriac sa narodila v New Yorku v USA 30. augusta 2014, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Rose je známa len tým, že je dieťaťom Scarlett Johansson, uznávanej ako jedna z najlepších herečiek na svete, a francúzskeho novinára Romaina Dauriaca.

Rosein život

Rose bola populárna ešte predtým, ako sa narodila, pretože správy o Scarlettinom tehotenstve sa dostali na titulky. Hneď ako sa dieťatko narodilo, objavilo sa vo viacerých novinách a časopisoch, pričom jej fotografie bolo možné nájsť aj na viacerých internetových stránkach.

Šťastná rodinka ❤Rose Dorothy Dauriac Dcérka Rose Dorothy Dauriac sa narodila 2014/09/04

pridané Scarlett Johansson Scarlett Johansson Taiwanská fanúšikovská skupina na Piatok 10. júla 2015

Scarlett a Romain sa však rozhodli rozísť a po hádke o opatrovníctvo sa dohodli, že budú spoločne opatrovať a držať svoju dcéru mimo pozornosti médií.

Keď mala Rose dva roky, začala chodiť na prechádzky so Scarlett a paparazzi, ako aj obyčajní ľudia urobili veľa fotiek tých dvoch, ktoré boli neskôr nahrané na internet. O Rose sa hovorí, že je vysoko inteligentné dieťa a Scarlett uviedla v rozhovore, ako Rose verí, že je superhrdinka, ktorej úlohou je bojovať proti zlým chlapom. Scarlett plánuje zapísať Rose na hereckú školu, ale tiež ju nechá, aby si vybrala, čo chce robiť, keď vyrastie.

Rozvod Roseových rodičov

Scarlett požiadala o rozvod v roku 2017 s odvolaním sa na neprekonateľné rozdiely – Romain chcel vziať Rose so sebou späť do Francúzska, zatiaľ čo Scarlett chcela, aby zostala v New Yorku, kde by si s ňou mohla precvičovať herectvo. 13. septembra 2017 sa obaja dohodli, že Rose bude mať striedavé týždne so svojím otcom a matkou.

Roseine koníčky a iné záujmy

Rose rada chodí s mamou na dlhé prechádzky, rada jedáva pizzu a je tiež fanúšikom špagiet.

Často sleduje kreslené filmy v televízii, čím začala veriť, že je superhrdinka, a tiež niekoľkokrát robila spoločnosť svojej matke, keď nakrúcala pre svoje filmy a televízne seriály. Je veľkou fanúšičkou zvierat a požiadala svoju matku o šteniatko, no Scarlett si nechce zaobstarať psa, pretože nemá čas sa oňho starať, zatiaľ čo Rose je na to ešte príliš mladá. to sama od seba.

Vzhľad a čistý majetok

Začiatkom roku 2020 má Rose päť rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 4 stopy (1,22 m) a váži okolo 40 libier (18 kg). Čistý majetok jej matky sa odhaduje na viac ako 165 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jej otca je viac ako 1,5 milióna dolárov.

Kto je Scarlett Johansson?

Scarlett Ingrid Johansson sa narodila v New Yorku v USA 22. novembra 1984 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to herečka a speváčka, ktorá je najlepšie známa svojimi rolami v Stratené v preklade film a film Dievča s perlou.

Scarlett vychovali na Manhattane jej otec Karsten Olaf Johansson, ktorý je pôvodom z Dánska a pracuje ako architekt, a jej matka Melanie Sloan, ktorá pracovala ako producentka.

Scarlett má dvojča Huntera, staršiu sestru a brata Vanessu a Adriana a Christian je jej nevlastný brat z prvého manželstva jej otca. Scarlett študovala na základnej škole PS 41 a mala ťažké časy po tom, čo sa jej rodičia v roku 1998 rozviedli. Ako vyrastala, snívala o tom, že sa stane herečkou, ale v siedmich rokoch talentový agent prihlásil jedného z jej bratov. ju, čo bola pre Scarlett veľká rana, ale nevzdala sa a zapísala sa na divadelný inštitút Lee Strasberga.

Svoju prvú rolu získala v roku 1994 vo filme North a pokračovala vo filmoch Just Cause v roku 1995 a If Lucy Fell v roku 1996. Jej prvá hlavná úloha bola vo filme Manny & Lo v roku 1996, v ktorom hrala Amandu. , mladšia sestra tehotnej tínedžerky, ktorú ocenili za svoj výkon a nominovali ju na cenu Independent Spirit Award za najlepšiu vedúcu ženu. Jej ďalší pozoruhodný výkon bol vo filme The Horse Whisperer, ktorý vyšiel v roku 1998, potom v roku 2003 prešla do rolí pre dospelých, pričom debutovala v komediálnej dráme Stratené v preklade, za ktorý výkon získala cenu BAFTA za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

1 alebo 2 alebo 3 alebo 4 ❤️ @scarlett.johansson.fc ♥️ ▫️ ▫️ #Scarlettjohanssonfc ▫️ ▫️ ▫️ #scarlettjohansson ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ Denne Aktualizovať z & podpora ⤵️⤵️Pozrite si aj túto stránku⤵️⤵️ ▫️ @alexandra.daddario.fc ♥️♥️ . . . . . . [ #elizabetholsen #chrisevans #chrishemsworth #jeremyrenner #robertdowneyjr #sebastianstan #markruffalo #cateblanchett #tomhiddleston #zoesaldana #natasharomanoff #blackwidow #wandamaximoff #scarletwitch #brielarson #chrispratt #karengillan #natalieportman #hayleyatwell #evangelinelilly #cobiesmulders #natasharomanova #theotherboleyngirl #Avengers4 # Hra Avengersend #captainmarvel #ghostintheshell ]

Príspevok zdieľaný používateľom Scarlett Johansson 🇺🇸 (@scarlett.johansson.fc) 6. februára 2020 o 14:59 PST

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov sa objavila v mnohých filmoch – niektoré z najpopulárnejších sú A Love Song for Bobby Long, Match Point v roku 2005 a He’s Just Not That Into You v roku 2009.

Vo filmoch Marvel sa začala objavovať v roku 2010, keď debutovala v Iron Man 2 v úlohe Black Widow. V roku 2012 si zopakovala svoju úlohu vo filme The Avengers a približne v rovnakom čase sa objavila vo filmoch ako Her a v divadelných hrách ako Mačka na horúcej plechovej streche. V roku 2014 hrala Black Widow ešte raz vo filme Captain America: The Winter Soldier Marvel a potom v Avengers: Age of Ultron v roku 2015 a nasledujúci rok Captain America: Civil War.

Jedným z jej najnovších účinkov bol v roku 2019 film Avengers: Endgame, ktorý sa stal najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias.

Scarlett je tiež speváčka a vo februári 2015 založila kapelu s názvom Singles, pričom ich prvým singlom bola Candy. V máji 2008 vydala svoj debutový album s názvom Anywhere I Lay My Head a v roku 2009 vyšiel jej spoločný album s Peteom Yornom s názvom Break Up.

Mala niekoľko vzťahov, pričom jej prvým verejným priateľom bol Jack Antonoff, s ktorým chodila v rokoch 2001 až 2002. Potom začala randiť s hercom Joshom Hartnettom a boli spolu dva roky, potom začala chodiť s hercom Ryanom Reynoldsom. najznámejší pre hranie postavy Deadpoola – vzali sa v septembri 2008, ale rozviedli sa v júli 2011. Potom sa vydala za Romaina Dauriaca, Roseinho otca v októbri 2014, rozviedla sa s ním v septembri 2017 a momentálne je zasnúbená s Colinom Jostom, spolumoderátorom seriálu. Show Weekend Update.