Romain Dauriac Wiki: Kto je otcom dieťaťa Scarlett Johansson?

Romain Dauriac je francúzsky novinár, ktorého si však skutočne všimli, až keď sa stal druhým manželom populárnej hollywoodskej herečky Scarlett Johansson. Pár sa rozviedol v roku 2017, no stále sa o svoju dcéru Rose Dorothy Dauriac starajú.

ObsahRaný život a rodina

Romain Dauriac sa narodil 3. júla 1982 v Paríži vo Francúzsku, takže jeho národnosť je francúzska a jeho znamenie zverokruhu je Rak. Romain prežil detstvo v Paríži, kde žil so svojimi rodičmi a dvoma mladšími súrodencami. Jeho otec sa volá Jean-Francis Dauriac, zatiaľ čo mená ostatných členov jeho rodiny sú stále neznáme. Od raných rokov sa Romain veľmi zaujímal o šport, najmä o volejbal a futbal.

Vzdelanie

Romain maturoval na miestnej strednej škole v roku 2000.

gratulujem ! Scarlett Johansson a Romain Dauriac sú zasnúbení. http://bit.ly/scarlett-fiancee

pridané GLAMOUR na štvrtok 5. septembra 2013

Neskôr vyštudoval jednu z francúzskych vysokých škôl s titulom BA v odbore žurnalistika, hoci nikdy neprezradil žiadne konkrétne podrobnosti o svojom vzdelaní.

Kariéra

Po ukončení štúdia začal Romain pracovať ako reportér a novinár, neskôr sa stal redaktorom Clarka, obľúbeného francúzskeho magazínu, ktorý väčšinou pokrýva udalosti a novinky zo sveta mestského umenia. Romain si po niekoľkých rokoch založil vlastnú kreatívnu reklamnú agentúru, v ktorej zastáva pozíciu manažéra a stále pracuje aj ako novinár. Od roku 2020 je obchodným partnerom svojej bývalej manželky Scarlett Johansson, keďže spoluzakladali popcornovú značku s názvom Yummy Pop. Svoju značku stále propagujú na rôznych filmových festivaloch a spolu ich bolo možné vidieť aj v decembri 2019 v Theatre du Gymnase v Paríži.

Romain údajne pracuje aj ako kurátor umeleckých výstav v New Yorku.

Osobný život, bývalá manželka Scarlett Johansson

Romain sa stretol so Scarlett Johansson v októbri 2012 počas obeda v New Yorku. Oboch predstavil ich spoločný tetovací a graffiti umelec Fuzi Uvtpk. Keďže Scarlett má rada tetovania a má ich na tele veľa, s Romainom si okamžite našli spoločné záujmy a témy, o ktorých by mohli diskutovať. Je známe, že Romain hovoril málo po anglicky, keď stretol Scarlett, ale sila, ktorá ich k sebe priťahovala, bola silnejšia než akákoľvek jazyková bariéra. V novembri 2012 pár oficiálne odhalil skutočnosť svojho vzťahu pre tlač, nebolo to dlho po tom, čo sa Scarlett rozišla s Nateom Naylorom, umeleckým riaditeľom na voľnej nohe, s ktorým chodila menej ako rok.

Scarlett Johansson a Romain Dauriac

V septembri 2013, počas 70. ročníka Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach, bola Scarlett videná nosiť vintage prsteň v štýle Art Deco, ktorý neskôr charakterizovala ako „ angažovanosť prskavka’. V rozhovore pre People v roku 2014 sa Scarlett podelila o svoje pocity: „Milujem jeho mozog viac ako čokoľvek iné, keď pre mňa robí všetky tie sladké gestá. Je to gentleman“ – herečka s radosťou konečne oznámila blížiacu sa svadbu. Pár privítal svoju dcéru Rose Dorothy Dauriac v polovici roka 2014 (Scarlett trvala na druhom mene Dorothy, pretože to bolo meno jej starej mamy, Dorothy Sloan, ku ktorej mala počas detstva veľmi blízko). Pár sa zosobášil 1. v tom istom roku vo Philipsburgu v Montane.

Separácia

V januári 2017 sa však ukázalo, že Scarlett a Romain už spolu nežijú a koncom roka 2016 sa rozišli.

Scarlett požiadala o rozvod, čo bolo pre Romaina „šokom“, keďže jeho právnik Hal Mayerson označil Johanssonove kroky za preventívny zásah v nadchádzajúcom boji o opatrovníctvo ich dcéry Rose Dorothy. Mayerson tiež uviedol že považoval Romaina za „hlavného rodiča“ Rose, keďže Scarlett Johansson bola takmer vždy zaneprázdnená natáčaním, prácou a propagáciou svojich kinematografických projektov a sotva trávila kvalitný čas so svojím dieťaťom.

V decembri 2017 Scarlett oficiálne oznámila svoj nový vzťah s Colinom Jostom, spoluautorom z tímu Saturday Night Live, ktorý je tiež spoluorganizátorom Weekend Update. Pár sa zasnúbil v máji 2019 – neboli odhalené žiadne aktualizácie o aktuálnom stave Romainovho vzťahu.

Scarlett Johansson krátky životopis a začiatok kariéry

Romainova bývalá manželka a matka jeho zatiaľ jediného dieťaťa, Scarlett Ingrid Johansson, sa narodila 22. novembra 1984 v New Yorku v USA Karstenovi Olafovi Johanssonovi, architektovi z Dánska, a Melanie Sloan, producentke z New Yorku. Scarlett, ktorá vyrastala s piatimi súrodencami, vždy chcela byť herečkou a jej bratia a sestry tiež snívali o hereckej kariére. Scarlett bola raz zničená skutočnosťou, že talentový agent si vybral jej brata na podpis zmluvy a požiadal ju, aby počkala ešte rok. Svoju prvú rolu na javisku však získala v off-Broadwayskej produkcii Sophistry a v roku 1994 debutovala vo filme North, fantasy komédii. Ako tínedžer hrala menšie úlohy vo filmoch ako Sám doma 3 (1997), My Brother the Pig (1999) a An American Rhapsody (2001), v ktorých získala rolu 15-ročnej verzie Suzanne. Sandor.

Dospelý na obrazovke a na javisku

Prvou úlohou Scarlett pre dospelých bola rola Charlotte vo filme Stratené v preklade (2003) a v tom istom roku sa objavila vo filme Dievča s perlovou náušnicou ako Griet pre Van Ruijvena, predstavenie chválené kritikmi po celom svete. Po účinkovaní vo filmoch ako In Good Company (2004), The Black Dahlia (2006), The Nanny Diaries (2007) a The Other Boleyn Girl (2007), si Scarlett zahrala vo filme Woodyho Allena Vicky Cristina Barcelona a zdieľala obrazovku s Penélope Cruz. a Javier Bardem.

Od roku 2010 Scarlett stvárňuje postavu Black Widow alias Natashe Romanoff vo filmoch ako Iron Man 2, The Avengers (2012), Captain America: The Winter Soldier (2014) atď.

Počas svojej kariéry sa Scarlett objavila aj v troch hudobných videách: Bob Dylan’s When the Deal Goes Down v roku 2006, Justin Timberlake’s What Goes Around… Comes Around v roku 2007 a Will.i.am’s Yes We Can v roku 2008.

Čo robí Scarlett Johansson teraz?

Po zameraní sa na filmovú sériu Marvel The Avengers bolo možné Scarlett vidieť vo všetkých epizódach série z roku 2016, kde hrá rolu Black Widow – Captain America: Civil War, Thor: Ragnarok (2017), Avengers: Infinity War (2017 ) a Captain Marvel (2018). Po poslednej epizóde série, Avengers: Endgame (2019), sa producenti rozhodli natočiť samostatný film o postave Scarlett, takže Black Widow mala vyjsť v roku 2020. Postprodukcia filmu bola však dočasne pozastavená v dôsledku pandémie koronavírusu. Scarlett pôsobí aj ako výkonná producentka filmu. Napriek svojej celosvetovej sláve nemá Scarlett žiadne profily na sociálnych médiách, čím je jej súkromný život v tichosti.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Romain trávi svoj voľný čas v posilňovni alebo hraním svojho obľúbeného volejbalu. Má tiež rád prechádzky, navštevuje rôzne múzeá moderného umenia a výstavy. Jeho obľúbeným nápojom je suché červené víno.

Vzhľad

Romain má krátke čierne vlasy a hnedé oči. Je vysoký 6 stôp (1,82 m) a váži okolo 170 libier (78 kg). Na tele má niekoľko tetovaní, no nerád ich odhaľuje.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že čistý majetok Romaina je okolo 1,5 milióna dolárov . Pokiaľ ide o jeho bývalú manželku, Scarlett Johansson, jej čistý majetok je údajne okolo 165 miliónov dolárov . Scarlett bola pomenovaný jedna z najlepšie zarábajúcich kasových hviezd všetkých čias podľa Forbesu.