• Hlavná
  • Herci
  • Robert Maillet – výška, čistá hodnota, manželka Laura Eaton, životopis

Robert Maillet – výška, čistá hodnota, manželka Laura Eaton, životopis

ObsahKto je Robert Maillet?

Robert Maillet sa narodil v Georgetowne v Ontáriu v Kanade 26. októbra 1969 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má kanadské občianstvo. Robert je herec a profesionálny wrestler na dôchodku , ktorý môže byť stále známy tým, že súťažil vo Svetovej zápasovej federácii (WWF) pod menom „Kurrgan“.

Raný život a vzdelanie

Robert bol vychovávaný ako jediné dieťa v Ste-Marie-de-Kent, francúzsko-kanadskej dedine v New Brunswicku, jeho otcom, ktorý bol futbalovým trénerom na miestnej strednej škole, a jeho matkou, ktorá bola zdravotnou sestrou. Začal sa zaujímať o šport keď navštevoval základnú školu, keď začal hrať futbal pre zábavu, a potom, čo sa zapísal na miestnu strednú školu, začal s futbalom vážnejšie a začal sa venovať aj zápaseniu.

Robert mal záujem stať sa profesionálnym zápasníkom, no stále chcel pracovať na svojom vzdelaní, a tak sa po imatrikulácii v roku 1987 zapísal na vysokú školu a v roku 1991 získal titul bakalára umenia.

Kariéra ako zápasník

Robert vstúpil do WWF 11. novembra 1991, keď bojoval s Bobom Bradleym pod názvom ringu „The Cajun Giant“, ktorý ho porazil v temnom zápase, a odtiaľ pokračoval v práci pre Super World of Sports ako Giant Goliath.

Svoju prvú zmluvu s WWF podpísal v roku 1997 a vstúpil do profesionálnej wrestlingovej stajne The Truth Commission spolu s The Jackylom, bývalým wrestlerom, ktorý je dnes profesionálnym wrestlingovým farebným komentátorom.

Najprv bojovali v Americkej zápasníckej asociácii (USWA), potom sa presťahovali do WWF, kde sa Robert stal „Vyšetrovateľom“ a bol známy svojím charakteristickým pohybom „Železný pazúr“. Keď sa The Truth Commission rozpadla, Robert začal zápasiť sám, zatiaľ čo Jackyl slúžil ako jeho manažér.

Robert sa potom pripojil k stajni The Oddities predtým, ako začal pracovať pre Jacquesa Rougeaua Jr., kanadského profesionálneho zápasníka na dôchodku, a 8. júla 2005 Robert zápasil vo svojom poslednom zápase proti Jimovi Dugganovi, po ktorom odišiel do dôchodku.

Úlohy v televíznych seriáloch

Robert debutoval v televíznom seriáli v roku 2001, keď sa objavil v jedinej epizóde sci-fi seriálu Lexx stvárňujúci Leroya, av roku 2003 hosťoval ako Behemoth Jones v epizóde kanadského komediálneho seriálu Liocracy.

pridané Robert Maillet na Piatok 31. júla 2020

V roku 2011 sa objavil v britskej fantasy dobrodružnej dráme Merlin a podobnej americkej Once Upon a Time, potom v roku 2012 bol Robert pozvaný, aby hosťoval ako Momo v francúzsko-kanadský akčný triler Transporter: The Series . V roku 2013 stvárnil svoju prvú vedľajšiu postavu Heavyho v americko-kanadskej nadprirodzenej dráme Haven, v ktorej hrali Emily Rose, Lucas Bryant a Eric Balfour, a je o malom mestečku Haven, v ktorom sú všetci ľudia postihnutí kliatbou, ktorá by mohla spôsobiť veľa problémov, ak sa spustí – Haven vyhral jednu cenu a bol nominovaný na 17 ďalších. V roku 2014 začal Robert stvárňovať ďalšiu vedľajšiu postavu, The Master (alebo Jusef Sardu) v hororovej dráme The Strain, ktorú vytvoril Guillermo del Toro a bola úzko založená na rovnomennej románovej trilógii.

Tri z jeho najnovších úloh v televíznom seriáli boli v jedinej epizóde americkej fantasy drámy American Gods, v ktorej stvárnil Balora v roku 2019, epizóde Faux Hawk z webovej série Titans ako Ring Fighter a epizóde The Swedish Job superhrdinu. webovú sériu The Umbrella Academy, v ktorej hral Lights Out Lubbock, obe v roku 2020.

Úlohy vo filmoch

Robert debutoval vo filme v roku 2006, keď stvárnil postavu Uber-Immortal v kriticky uznávanom americkom epickom dobovom akčnom filme 300, ktorý napísal a režíroval Zack Snyder a v ktorom si zahrali Lena Headey, Gerard Butler a David Wenham – za svoj výkon Robert získal MTV Movie Award za najlepší zápas.

V roku 2009 sa objavil v dobovom mysterióznom akčnom filme Guya Ritchieho Sherlock Holmes a Robert sa potom objavil v niekoľkých kriticky uznávaných filmoch, ako je akčný thriller Veľký tresk, v ktorom stvárnil Antona Protopova, nezávislý kanadský horor Monster Brawl, v ktorom sa stvárnil Frankensteina a americký akčný film Nesmrteľný ako Minotaur v roku 2011. Hral vedľajšiu úlohu ako Terry Thompkins v zombie komediálnom horore A Little Bit Zombie v roku 2012 a v roku 2013 sa objavil v piatich filmoch vrátane amerického fantasy dobrodružstva Percy Jackson: Sea of ​​Monsters s Loganom Lermanom v hlavnej úlohe, Alexandra Daddario a Brandon T. Jackson, a ktorý sleduje syna Poseidona, ktorý hľadá bájne Zlaté rúno, ktoré by mohlo zachrániť jeho priateľov pred zlými silami.

Robert sa objavil aj v mestskom fantasy filme The Mortal Instruments: City of Bones a vo francúzsko-kanadskej dobrodružnej dráme The Young and Prodigious T. S. Spivet.

V roku 2014 hral Yetiho v akčnom filme Brick Mansions, v ktorom hral zosnulý herec Paul Walker a je remake francúzskeho filmu District 13. V tom istom roku stvárnil Robert postavu Kata v akčnom dobrodružnom filme Bretta Ratnera Hercules, v ktorom hral Dwayne. Johnson.

Tri z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v kriticky uznávanom americkom superhrdinskom filme Deadpool 2, v ktorom hral v roku 2018 Sluggo, v neo-noirovom akčnom thrilleri Polar, v ktorom stvárnil Karla v roku 2019, a ako Apex v akčnom thrilleri z roku 2020. Becky.

Manželka Laura Eatonová

Robert bol predstavený svojej budúcej druhej polovičke Laure Eaton na párty v roku 1994 a títo dvaja sa okamžite zhodovali, pretože spolu začali chodiť len o niekoľko dní neskôr. 13. júna 1997 sa vzali na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnilo asi 20 ich najbližších priateľov a rodiny. ale toto nie je Laurino prvé manželstvo . Už bola raz vydatá a má dve dcéry z manželstva, ktoré Robert dnes vychováva ako svoje vlastné.

Laura a Robert sa dohodli, že si adoptujú dievča z Etiópie, pričom Laura tiež porodila ich dieťa niekedy v roku 2000.

Robert pred stretnutím s Laurou nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol byť, ale predpokladá sa, že bol v dlhodobom vzťahu so svojou láskou z vysokej školy a že spolu chodili štyri roky, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Záľuby a iné záujmy

Robert je aj dnes fyzicky veľmi aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko cvičení v posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu teda jeho svalnaté telo . Môže hrať rôzne športy ako futbal, tenis a basketbal a venoval sa aj bojovým umeniam. Robert rád hrá videohry a jeho obľúbenou konzolou je stále PlayStation 1, zatiaľ čo dve z jeho obľúbených hier sú Sonic a Crash Bandicoot Warped.

Miluje cestovanie a bol po celých Spojených štátoch, pričom pri mnohých príležitostiach bol aj v Európe, kde dovolenkoval v krajinách ako Švajčiarsko, Taliansko a Chorvátsko.

Robert vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Klamár, klamár, Bruce Almighty a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life.

Výška a čisté imanie

Robert má 50 rokov. Má krátke hnedé vlasy a čierne oči, jeho výška je 2,08 metra a váži okolo 100 kg.

Od septembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 1 milión dolárov.